Ankara Yurtları

Turkuaz PaketBrs Kız Öğrenci YurduAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Brs Kız Öğrenci YurduBRS Kız Öğrenci Yurdu 2017 yılında da siz değerli öğrencilerine hizmet vermeyi sabırsızlıkla beklemektedir. öğrencilerimizin rahatı, konforu ve güvenliği 1. önceliğimizdir. Ankara Kız Öğrenci yurtları arasında yer alan yurdumuz hiçbir cemaat ve vakıfa bağlı olmayıp, en büyük gayesi yalnızca en üst düzeyde hizmeti öğrencilerine sunmaktadır. Yurdumuzu incelemeden ankara yurtları arasından tercih yapmayın.  Hakkımızda • B..

Kırmızı PaketMine - 3 KızAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Mine - 3 Kız Öğrenci YurduAnkara Yurtları arasında yer alan Özel MİNE KIZ YURDU bünyesinde 5 farklı öğrenci yurdu barından ve ankaranın en yüksek kapasiteli yurtları arasında olan yurdumuz, öğrencilerimize aile sıcaklığı ve evinin konforunu yaşatmak amacıyla tamamen yenilenmiştir. Yurdumuz öğrencilerimizin rahatı, konforu ve günveliği için herşeyin düşünüldüğü, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta, Bakanlığın yönetmeli..

Kırmızı PaketKuzey Erkek Yurdu Ankara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Kuzey Erkek YurduAnkara Emek semtinden bulunan Ankara Özel Kuzey Erkek Yurdu, siz değerli öğrencilerine kaliteli bir hizmet sunabilmek için her detayın düşünüldüğü ve 2016 yılında yenilenmiş binasıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 5 yıldızlı otel konforunu yaşatmak için yatırımlarını sürdüren kuzey erkek öğrenci yurdu size evinizin rahatlığı ve aile sıcaklığında konaklama hizmeti sunmaktadır. Yurdumuz  Gıda mühendisleri ve diyetis..

Turuncu PaketArdıçlar Bahçelievler Erkek ÖğrenciAnkara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
Ardıçlar Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurdu2006 yılında faaliyetlerine başlayan yurdumuz günümüzde Ankara Yurtları arasında 3 şube ile hizmet vermektedir. Hande ve Hasan Ardıç tarafından kurulan yurdumuz, kaliteli hizmet anlayışı güler yüzlü personel ve öğrencilerin rahatı için tasarlanmış ve her türlü imkan sunulmaktadır. Ankara'nın en gözde ve nezih yeri olan bahçelievlerde bulunan şubemiz, öğrencilerimizin ve ebevynlerinin talepleri üzerine a&ccedi..

Turuncu PaketZahide Hanım Kız YurduAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
Zahide Hanım Kız YurduZahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu Ankara'nın en merkezi konumunda yer almaktadır, siz değerli öğrencilerine aile sıcaklığı ve konfor yaşatmak için tü imkanlar sağlanmıştır. Güvenlik ve Temizlik konusunda son derece titiz olan yurdumuzda ayrıca 24 Saat sıcak su Güvenlik Kameraları Çamaşır Odası Çalışma Salonu Merkezi Isınma Sistemi Revir Hİzmeti Her Odada Televizyon Her Odada Buzdolabı Her Odada Banyo & Wc Her Odada Telefo..

Turuncu PaketArdıçlar Kız Yurdu Ankara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Ardıçlar Kız YurduArdıçlar kız öğrenci yurdu, Ankara'nın çankaya ilçesinde yer almaktadır. Ankara kız öğrenci yurtları arasında yer alan yurdumuz üstün hizmet kalitesi ile tüm öğrenci yurtlarından sıyrılmıştır. Hijyen ve güvenlik konusunu en üst düzeyde tutan yurdumuz, 2006 yılında güler yüzlü hizmet anlayışı ile yola çıktığımız yurtların 3. şubesidir. Yurdumuz, kız öğrencilerimize 5 yıldızlı otel konforu sağlamak ..

Sarı PaketÖzel Sevgi Yükseköğretim KızAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
Özel Sevgi Yükseköğretim Kız Öğrenci YurduOKURKEN MUTLU, MEZUN OLUNCA HUZURLU OLUN EVİNİZ TADINDA-TATİL HAVASINDA BİR YURT Aile sıcaklığı yaşatan bir çatı altında ilmi çalışmalara imza atmak isterseniz Sevgi Yurdu sizleri bekliyor...

Sarı PaketARYA KIZ ÖĞRENCİ YURDUAnkara / Gölbaşı - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
ARYA KIZ ÖĞRENCİ YURDUAnkara'nın en güzel ilçesi olan Gölbaşında yer alan Özel ARYA KIZ ÖĞRENCİ YURDU yeni binasıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Konum olarak Gölbaşı Gazi Üniversitesi yanında yer alan yurdumuz, üniversiteye Gazi Üniversiteine 50m. Ankara üniversitesine 500m uzaklıktadır. Hijyen ve Güvenlik konularında hassas yurdumuzda, tüm odalarında Televizyon Telefon Bağlantısı Kablosuz İnternet Mutfak Buzdolabı Kesintisiz 24 saat..

Sarı PaketAyyıldız Kız Yurdu Ankara / Gölbaşı - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Ayyıldız Kız Yurdu5 Yıldızlı Otel Konforundaki Kız Öğrenci Yurdumuza İlk Siz Yerleşin. Geniş Aile Ortamı · Çağdaş ve Modern Hizmet.Güvenli Profesyonel Ekip

Sarı PaketBERRAK DENİZ Kız ÖğrenciAnkara / Gölbaşı - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
BERRAK DENİZ Kız Öğrenci YurduYURDUMUZ AKREDİTE YURT SEÇİLMİŞTİR. Yurdumuz Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Bölümüne Yürüme Mesafesindedir. Çocuklarınız 2 emekli bayan lise öğretmeninin himayesi altında güvende olacaktır. 1 ve 2 kişilik odalarımızda banyo ve tuvalet içindedir.

Bunlarada Göz Atın


Ankara Hakkında

Ankara Yurtları

Ülkemizin başkenti Ankara’da öğrenci olmak bir ayrıcalıktır öğrenciler için. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent Üniversiteleri gibi Türkiye’nin köklü niversitelerine sahip olmasının yanı sıra ülkenin yönetildiği şehir olması, tüm bakanlıkların burada bulunması, coğrafi ve politik konumu gibi özellikler, öğrencileri cezbeden başlıca özelliklerdir. Ankara’da kampüs hayatı oldukça renkli ve heyecanlıdır. Ankara yurtları öğrencilere her türlü imkanı sunan özelliklerdedir.
  

Ankara kız yurtları

Öğrenciler için oldukça uygun bir şehir olan Ankara’da kız öğrenciler kiralık evlerin yanı sıra Ankara kız yurtları da barınmak için bir seçenektir. Üniversite okumak amacıyla yurdun dört bir yanından ülkenin merkezine gelen yüzlerce öğrenci, Ankara öğrenci yurtlarında kalarak öğrenim hayatlarını geçirebilirler.  Her yurtta olduğu gibi duş, ısınma, yemek ve internet gibi hizmetler eksiksiz olarak öğrencilerin hizmetine sunulur. Ankara yurt fiyatları evlere göre daha uygun olmakla birlikte, öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmışlardır.
  

Ankara erkek yurtları

Bir memur şehri olan Ankara’da erkek öğrencilerin konaklaması kimi Anadolu şehirlerinden daha kolaydır. Kiralık evler erkek öğrencilere verilebildiği gibi Ankara erkek yurtları da öğrenciler için çeşitli olanaklar sağlar. Güvenlik, temizlik, çamaşırhane ve yemekhane gibi hizmetlerin kusursuz bir şekilde verildiği yurtlarda aylık ücretler de oldukça düşüktür. Öğrenciler Ankara’da bütçelerine uygun yurt bulmakta sıkıntı yaşamazlar.
  

Ankara özel yurtları

Ankara özel yurtları, devlet yurtlarına nazaran daha konforludurlar. Ankara yurt fiyatları diğer konaklama seçeneklerinden daha ucuz olmakla birlikte tek kişilik odalar gibi pek çok özellik, öğrencilerin rahatça okumaları için düşünülmüştür. Ankara memur şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda bir öğrenci şehridir. İstanbul’a göre eğlence hayatı daha az olsa da, öğrenciler bu kentte asla sıkılmazlar. Yerleşim mekanları birbirine yakın olduğu için öğrenciler tek bir araçla pek çok yere rahatça ulaşabilirler. Yaşam Ankara’da oldukça rahat ve ucuzdur.  Öğrenciler, ihtiyaçlarını semt pazarlarından ya da çevredeki dükkanlardan alarak çok fazla para harcamadan geçinebilirler. Yurtlarda verilen akşam yemeklerinin yanı sıra kantinde her türlü yiyecek bulunur. İklimi nedeniyle sıcak yerlerden gelen öğrenciler bu kentte zorluk çekerler, zira Ankara’nın soğuğu meşhurdur. Konumu itibariyle her yere yakın olan Ankara, ülkenin göbeğinde olduğu için her yere rahatlıkla gidilebilir.