Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara Özel Erkek Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 24 erkek öğrenci yurdu bulundu.

Kırmızı PaketKuzey Erkek Yurdu Ankara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
  • Bahçe
Kuzey Erkek YurduKuzey Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Emek semtinde bulunan Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, bütün kanun ve yönetmeliklere bağlı olarak hizmet vermektedir. Üniversite öğrencisi misafirlerinin rahatlığını, konforunu, verimli çalışabilmesini, sosyal hayatlarını en iyi şekilde yaşayabilmesini, güvenliğini her şeyin üzerinde tutan, her bakımdan uygun şartlarıyla da hem öğrenciler, hem de veliler tarafından Ankara ili i&..

Turuncu PaketArdıçlar Bahçelievler Erkek ÖğrenciAnkara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
Ardıçlar Bahçelievler Erkek Öğrenci YurduArdıçlar Bahçelievler Erkek Öğrenci Yurdu Ankara’da bulunan erkek öğrenci yurtları içerisinde, Ankara’nın en nezih semtlerinden birinde bulunan ardıçlar erkek öğrenci yurdu, en çok tercih edilen erkek öğrenci yurtları arasında yer almaktadır.  Yurdun öğrencilerine verdiği konaklama hizmeti, sağladığı sosyal olanaklar, sahip olduğu güvenlik imkânlarıyla öğrenci ve ebeveynlere vermekte olduğu güven..

Sarı PaketMuradiye İncirli Erkek ÖğrenciAnkara / Keçiören - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
Muradiye İncirli Erkek Öğrenci YurduYurdumuz; 2'er kişilik 36, 3’er kişilik 1 Oda mevcut olup, TOPLAM 75 öğrenci kapasitesine sahiptir. Aile bütçesine uygunluğu, sessiz ve rahat ders çalışabilme ortamı, kalıcı ve güzel arkadaşlık, mezun olana kadar aynı yurtta kalma imkanı, kaliteli hizmet sunumu, ilkeli, güvenilir ve çağdaş yönetim anlayışı ile yurtçuluk anlayışında lider bir kurum. İmkanlar Bakanlıkça verilmiş birinci sınıf hizmet statüsü, İki kişili..

Ardıçlar Balgat Erkek Öğrenci

Ardıçlar Balgat Erkek Öğrenci Yurdu - BALGAT

Ardıçlar öğrenci yurtları 2006 yılında Ankara'da ilk olarak Balgat semtinde Hande &a..

Bunlarada Göz Atın


Reklam ver