EDİRNE YURTLARI

YasinAldemir Apartları EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Çamaşır Makinesi
 • Her Odada Buzdolabı
2010 yılında hizmet vermeye başlayan Yasin Aldemir Apartları 50m² lik apartlardan oluşmaktadır. Son derece lüx olarak döşenmiş 1+1 dairelermizde Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Ocak, Baza, Gardorap, 24 Saat Güvenlik Sistemi bulunmaktadır. Konumu itibariyle üniversiteye 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan apartımızın çevresinde sosyal alanlar, eğlence merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Parklar Bulunmaktadır. Apartımızda ısınma doğalgaz ile sağlanmaktadır.

EdirneEren Erkek Öğrenci EDİRNE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Edirne Eren Erkek Öğrenci Evi, 40 kişilik öğrenci kapasitesiyle Edirne'de Trakya üniversitesinde öğrenim gören erkek öğrencilere hizmet vermektedir. Odalarında çalışma masası ve WC bulunan yurtta ayrıca Kablosuz internet, Sabah ve Akşam yemeği, LCD Tv, 24 saat sıcak su ve Çamaşır yıkama hizmetleri gibi hizmetler öğrencilere ücretsiz sunulmaktadır. Sımsıcak bir aile ortamında sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız...

ÜnisiteÜniversiteli Yaşam Merkezi EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bilgisayarlı Etüt Salonları
Ünisite Üniversiteli Yaşam Merkezi, Edirne Merkez’de, şehir içinde, merkezi konumdadır. Ayşekadın yerleşkesine yürüme mesafesindedir. Dolmuş ve otobüs durakları hemen önündedir. Üniversite kampüslerine yakın , günün her saati şehrin her yerine ulaşım olanağı vardır. Kapıda ayrıca 7/24 indirimli taksi hizmeti sunulmaktadır. Giriş-çıkış saati sınırlaması yoktur. Yaşam Merkezi Özellikleri: Genel: Özel tasarım tesis..

SARPERResidence EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Sarper Residence, Edirne'de kız öğrenci ve erkek öğrencilere residence konforunda hizmet vermekte olan bir yurttur. Edirne erkek yurdu ve Edirne kız yurdu olarak hizmet vermekte olan SARPER Residence, aynı zamanda bünyesinde barınan öğrencilere sosyal etkinlik alanları sunduğu gibi, giriş katında bulunan Restoran/Cafe'si ile de keyifli zaman geçirme olanağı sağlıyor. Her odası Edirne manzaralı üniversiteye 2-3 dakika yürüme mesafesinde geniş,fera..

AkyıldızApartları EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Akyıldız Kız ve Erkek Öğrenci Apartları, birbirinden bağımsız 2 binadan oluşmaktadır. Akyıldız Kız öğrenci apartı toplam 22 daireden oluşmakta, Trakya Üniversitesi'ne sadece 150 metre mesafededir. 2 oda, mutfak ve banyodan oluşan dairelerde isteğe bağlı çift kişi ya da tek kişi kalınabilmektedir. Öğrencilerin yaşam standartları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Akyıldız Apart'ta tüm daireler kaloriferli olup, eşyalı olarak sadece kız öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca 24 saat güvenlik,..

MSBApart EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Çamaşır Makinesi
 • Her Odada Buzdolabı
Apartımız Karma apart olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda memurlara da konaklama hizmeti sunmaktadır. Aparımızda Kiralik 1+1 - 2+1 - 1+0 Stüdyo, oda tiplerimiz bulunmaktadır.

AsyaAPART EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
 • Her Odada Buzdolabı
Trakya Üniversitesi Ayşekadın yerleşkesine yürüme mesafesinde Minibüs hattı üzerinde olması sebebiyle heryere tek minibüs ile ulaşım kolaylığı Her odada banyo ve amerikan mutfak Buzdolabı , mikrodalga fırın , elektrikli ocak ,kettle , davlumbaz 24 Saat güvenlik görevlisi ve kamera güvenlik sistemi 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma merkezi ortepedik yataklar ve kişiye özel dolaplar çalışma masası ve çalışma sandalyesi ücretsiz çamaşır yıkama ve oda temizliği hizmeti odalarda LCD TV ve uydu yayın..

İnciResidence Kız Öğrenci EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır Makinesi
Sabah 7 Den Gece 1 e kadar ücretsiz yemek . Her odada LCD TV - Wifi - Çalışma masası yer almaktadır. Her katta Etüd Salonu ve spor salonu bulunmaktadır.

KeşanÖzel Eren Pansiyon

Pansiyonumuz şehir merkezinde olup her yere kolay ulaşım imkanı vardır. Pansiyonumuzda 24 saat sıca..

MeltemKız Öğrenci Pansiyonu

- 24 Saat Güvenlik - Hafta içi 23.00 Haftasonu 23.30 a kadar Kontrollü Giriş-Çıkış _ Giriş-Çıkışla..

EgemenKız Öğrenci Pansiyonları

Her bölümü kız öğrencilere yönelik olarak inşa edilen pansiyonumuz ev sıcaklığını aratmayacak şekild..

ZeynepKız Öğrenci Yurdu

3 Şubemizle hizmetinizdeyiz! Zeynep Kız Öğrenci Yurdu 600 öğrenci kapasitesine sahip ve Edirne’nin ..

ÖzelAta Şenkol Öğrenci

10 yıldır güvenilir hizmet ve modern işletmecilik anlayışı içinde yurt yönetiminde tecrübeli ve güle..

Bunlarada Göz Atın

Etiketler

Edirne Apart, Edirne Apartlar, Edirne Apartları, Edirne özel Apart, Edirne özel Apartlar, Edirne özel Apartları, Edirne öğrenci Apart, Edirne öğrenci Apartlar, Edirne öğrenci Apartları, Edirnedeki Apart, Edirnedeki Apartlar, Edirnedeki özel Apart, Edirnedeki özel Apartlar, Edirnedeki öğrenci Apartı, Edirnedeki öğrenci Apartları, Edirne Kız Apartı, Edirne Kız Apartları, Edirne Kız Apartlar, Edirne Kız Apart, Edirne Kız öğrenci Apartı, Edirne Kız öğrenci Apartları, Edirne Kız öğrenci Apart, Edirne Kız öğrenci Apartlar, Edirne özel Kız Apartı, Edirne özel Kız Apartları, Edirne özel Kız Apart, Edirne özel Kız Apartlar, Edirne özel Kız öğrenci Apart, Edirne özel Kız öğrenci Apartlar, Edirnedeki Kız Apartı, Edirnedeki Kız Apartları, Edirnedeki Kız Apartlar, Edirnedeki Kız Apartı, Edirnedeki Kız öğrenci Apart, Edirnedeki Kız öğrenci Apartlar, Edirnedeki Kız öğrenci Apartları, Edirnedeki Kız öğrenci Apartı, Edirnedeki özel Kız Apartı, Edirnedeki özel Kız Apartları, Edirnedeki özel Kız Apart, Edirnedeki özel Kız Apartlar, Edirnedeki özel Kız Apart, Edirnedeki özel Kız öğrenci Apartlar, Edirne Merkez Apart, Edirne Merkez Apartlar, Edirne Merkez Apartları, Edirne Merkez Apartı, Edirne Merkez özel Apart, Edirne Merkez özel Apartlar, Edirne Merkez özel Apartları, Edirne Merkez özel Apartı, Edirne Merkez öğrenci Apart, Edirne Merkez öğrenci Apartlar, Edirne Merkez öğrenci Apartları, Edirne Merkez öğrenci Apartı, Edirne Merkezde Apart, Edirne Merkezde Kız Apartı, Edirne Merkezde Kız Apartları, Edirne Merkezde Kız Apartlar, Edirne Merkezde Kız öğrenci Apartı, Edirne Merkezde Kız öğrenci Apartları, Edirne Merkezde Kız öğrenci Apartlar, Edirne Merkezde özel Kız Apartı, Edirne Merkezde özel Kız Apartları, Edirne Merkezde özel Kız Apartlar, Edirne Merkezde özel Kız öğrenci Apartlar, Edirne Merkezde özel Kız öğrenci Apartı, Edirne Merkezde özel Kız öğrenci Apartları, Edirne Merkezde Kız öğrenci Apartı fiyatları, Edirne özel Apart fiyatları, Edirne özel Kız Apartı fiyatları, Edirne Merkez Kız Apartı fiyatları, Trakya Üniversitesine yakın Apartlar, Trakya Üniversitesine yakın Apart, Trakya Üniversitesine yakın öğrenci Apartı, Trakya Üniversitesine yakın öğrenci Apartları, Trakya Üniversitesine yakın özel Apartlar, Trakya Üniversitesine yakın özel Apart, Trakya Üniversitesine yakın Kız Apartı, Trakya Üniversitesine yakın Kız Apartları, Trakya Üniversitesine yakın Kız öğrenci Apartı, Trakya Üniversitesine yakın Trakya öğrenci Apartları, Trakya Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci Apartı, Trakya Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci Apartları,