EDİRNE YURTLARI

AsyaAPART EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Bahçe
 • Balkonlu Oda
Trakya Üniversitesi Ayşekadın yerleşkesine yürüme mesafesinde Minibüs hattı üzerinde olması sebebiyle heryere tek minibüs ile ulaşım kolaylığı Her odada kişiye özel banyo ve amerikan mutfak Buzdolabı , mikrodalga fırın , elektrikli ocak ,kettle , davlumbaz 24 Saat güvenlik görevlisi ve kamera güvenlik sistemi 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma merkezi ortapedik yataklar ve kişiye özel dolaplar çalışma masası ergonomik sandalyesi ücretsiz nevresim ve havluların değişimi ve oda temizliği hizmeti,..

MSBApart EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Çamaşır Makinesi
 • Her Odada Buzdolabı
Apartımız Karma apart olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda memurlara da konaklama hizmeti sunmaktadır. Aparımızda Kiralik 1+1 - 2+1 - 1+0 Stüdyo, oda tiplerimiz bulunmaktadır.

ÜnisiteÜniversiteli Yaşam Merkezi EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Ünisite Üniversiteli Yaşam Merkezi, Edirne Merkez’de, şehir içinde, merkezi konumdadır. Ayşekadın yerleşkesine yürüme mesafesindedir. Dolmuş ve otobüs durakları hemen önündedir. Üniversite kampüslerine yakın , günün her saati şehrin her yerine ulaşım olanağı vardır. Kapıda ayrıca 7/24 indirimli taksi hizmeti sunulmaktadır. Giriş-çıkış saati sınırlaması yoktur. Yaşam Merkezi Özellikleri: Genel: Özel tasarım tesis..

SARPERResidence EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Sarper Residence, Edirne'de kız öğrenci ve erkek öğrencilere residence konforunda hizmet vermekte olan bir yurttur. Edirne erkek yurdu ve Edirne kız yurdu olarak hizmet vermekte olan SARPER Residence, aynı zamanda bünyesinde barınan öğrencilere sosyal etkinlik alanları sunduğu gibi, giriş katında bulunan Restoran/Cafe'si ile de keyifli zaman geçirme olanağı sağlıyor. Her odası Edirne manzaralı üniversiteye 2-3 dakika yürüme mesafesinde geniş,fera..

YasinAldemir Apartları EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Çamaşır Makinesi
 • Her Odada Buzdolabı
2010 yılında hizmet vermeye başlayan Yasin Aldemir Apartları 50m² lik apartlardan oluşmaktadır. Son derece lüx olarak döşenmiş 1+1 dairelermizde Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Ocak, Baza, Gardorap, 24 Saat Güvenlik Sistemi bulunmaktadır. Konumu itibariyle üniversiteye 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan apartımızın çevresinde sosyal alanlar, eğlence merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Parklar Bulunmaktadır. Apartımızda ısınma doğalgaz ile sağlanmaktadır.

EdirneEren Erkek Öğrenci EDİRNE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Edirne Eren Erkek Öğrenci Evi, 40 kişilik öğrenci kapasitesiyle Edirne'de Trakya üniversitesinde öğrenim gören erkek öğrencilere hizmet vermektedir. Odalarında çalışma masası ve WC bulunan yurtta ayrıca Kablosuz internet, Sabah ve Akşam yemeği, LCD Tv, 24 saat sıcak su ve Çamaşır yıkama hizmetleri gibi hizmetler öğrencilere ücretsiz sunulmaktadır. Sımsıcak bir aile ortamında sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız...

AkyıldızApartları EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Akyıldız Kız ve Erkek Öğrenci Apartları, birbirinden bağımsız 2 binadan oluşmaktadır. Akyıldız Kız öğrenci apartı toplam 22 daireden oluşmakta, Trakya Üniversitesi'ne sadece 150 metre mesafededir. 2 oda, mutfak ve banyodan oluşan dairelerde isteğe bağlı çift kişi ya da tek kişi kalınabilmektedir. Öğrencilerin yaşam standartları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Akyıldız Apart'ta tüm daireler kaloriferli olup, eşyalı olarak sadece kız öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca 24 saat güvenlik,..

LeylaKız Öğrenci Apartı EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Kayıt yaptıran her öğrenciye Samsung 7'' tablet bizden hediye. Üstelik 2 yıl kalan öğrencilerimize de ceyrek aldın bizden hediye. Leyla Apart Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi ve Eğitim Fakültesi'ne 3 dakika yürüme mesafesinde olup. diğer tüm yerleşkelere ise tek araç ile maximum 20 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. minibüs güzargahları 2 dk yürüme mesafesindedir. eğlence merkezlerinin yanında bulunan apartımız alışveriş merkezlerine ve çarşıya 10 dakika yürüme mesafesindedi..

İnciResidence Kız Öğrenci EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır Makinesi
Sabah 7 Den Gece 1 e kadar ücretsiz yemek . Her odada LCD TV - Wifi - Çalışma masası yer almaktadır. Her katta Etüd Salonu ve spor salonu bulunmaktadır.

EgemenKız Öğrenci Pansiyonları

Her bölümü kız öğrencilere yönelik olarak inşa edilen pansiyonumuz ev sıcaklığını aratmayacak şekild..

KeşanÖzel Eren Pansiyon

Pansiyonumuz şehir merkezinde olup her yere kolay ulaşım imkanı vardır. Pansiyonumuzda 24 saat sıca..

ZeynepKız Öğrenci Yurdu

3 Şubemizle hizmetinizdeyiz! Zeynep Kız Öğrenci Yurdu 600 öğrenci kapasitesine sahip ve Edirne’nin ..

AkınKız / Erkek

Kız ve erkek öğrenci apartlarımız ve pansiyonlarımız Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Y&u..

ÖzelAta Şenkol Öğrenci

10 yıldır güvenilir hizmet ve modern işletmecilik anlayışı içinde yurt yönetiminde tecrübeli ve güle..

MeltemKız Öğrenci Pansiyonu

- 24 Saat Güvenlik - Hafta içi 23.00 Haftasonu 23.30 a kadar Kontrollü Giriş-Çıkış _ Giriş-Çıkışla..

SinemKız Öğrenci Evleri

Her odada mutfak tuvalet ve banyo mevcuttur. Apart dairelerimizdeki ürünlerin hepsi hi&cce..

Bunlarada Göz Atın

Etiketler

EDİRNE Özel Yurtları, EDİRNE Özel Yurt, EDİRNE Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu, Edirne yurt, Edirne yurtlar, Edirne yurtları, Edirne özel yurt, Edirne özel yurtlar, Edirne özel yurtları, Edirne öğrenci yurt, Edirne öğrenci yurtlar, Edirne öğrenci yurtları, Edirnedekiyurt, Edirnedekiyurtlar, Edirnedekiözel yurt, Edirnedekiözel yurtlar, Edirnedekiöğrenci yurdu, Edirnedekiöğrenci yurtları, EdirnedekiÖğrenci yurt, Edirnedekiöğrenci yurtlar, Edirne Kızyurdu, Edirne Kızyurtları, Edirne Kızyurtlar, Edirne Kızyurt, Edirne Kızöğrenci yurdu, Edirne Kızöğrenci yurtları, Edirne Kızöğrenci yurt, Edirne Kızöğrenci yurtlar, Edirne özel Kızyurdu, Edirne özel Kızyurtları, Edirne özel Kızyurt, Edirne özel Kızyurtlar, Edirne özel Kızöğrenci yurt, Edirne özel Kızöğrenci yurtlar, Edirne özel Kızöğrenci yurdu, Edirne özel Kızöğrenci yurtları, EdirnedekiKızyurdu, EdirnedekiKızyurtları, EdirnedekiKızyurtlar, EdirnedekiKızyurdu, EdirnedekiKızöğrenci yurt, EdirnedekiKızöğrenci yurtlar, EdirnedekiKızöğrenci yurtları, EdirnedekiKızöğrenci yurdu, Edirnedekiözel Kızyurdu, Edirnedekiözel Kızyurtları, Edirnedekiözel Kızyurt, Edirnedekiözel Kızyurtlar, Edirnedekiözel Kızyurt, Edirnedekiözel Kızöğrenci yurtlar, Edirnedekiözel Kızöğrenci yurdu, Edirnedekiözel Kızöğrenci yurtları, Edirne Keşan yurt, Edirne Keşan yurtlar, Edirne Keşan yurtları, Edirne Keşan yurdu, Edirne Keşan özel yurt, Edirne Keşan özel yurtlar, Edirne Keşan özel yurtları, Edirne Keşan özel yurdu, Edirne Keşan öğrenci yurt, Edirne Keşan öğrenci yurtlar, Edirne Keşan öğrenci yurtları, Edirne Keşan öğrenci yurdu, Edirne Keşandayurt, Edirne Keşandayurtlar, Edirne Keşandaözel yurt, Edirne Keşandaözel yurtlar, Edirne Keşandaöğrenci yurt, Edirne Keşandaöğrenci yurtları, Edirne KeşandaKızyurdu, Edirne KeşandaKızyurtları, Edirne KeşandaKızyurtlar, Edirne KeşandaKızöğrenci yurdu, Edirne KeşandaKızöğrenci yurtları, Edirne KeşandaKızöğrenci yurtlar, Edirne Keşandaözel Kızyurdu, Edirne Keşandaözel Kızyurtları, Edirne Keşandaözel Kızyurtlar, Edirne Keşandaözel Kızöğrenci yurtlar, Edirne Keşandaözel Kızöğrenci yurdu, Edirne Keşandaözel Kızöğrenci yurtları, Edirne KeşandaKızöğrenci yurdu fiyatları, Edirne özel yurt fiyatları, Edirne özel Kızyurdu fiyatları, Edirne Keşan Kızyurdu fiyatları, Trakya Üniversitesine yakın yurtlar, Trakya Üniversitesine yakın yurt, Trakya Üniversitesine yakın öğrenci yurdu, Trakya Üniversitesine yakın öğrenci yurtları, Trakya Üniversitesine yakın özel yurtlar, Trakya Üniversitesine yakın özel yurt, Trakya Üniversitesine yakın Kızyurdu, Trakya Üniversitesine yakın Kızyurtları, Trakya Üniversitesine yakın Kızöğrenci yurdu, Trakya Üniversitesine yakın Kızöğrenci yurtları, Trakya Üniversitesine yakın özel Kızöğrenci yurdu, Trakya Üniversitesine yakın özel Kızöğrenci yurtları