EDİRNE YURTLARI

AldemirApart Öğrenci Evleri EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Çamaşır Makinesi
 • Doğalgaz
2010 yılında hizmet vermeye başlayan Aldemir Apart Öğrenci Evleri 50m² lik apartlardan oluşmaktadır. Son derece lüx olarak döşenmiş 1+1 dairelermizde Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Ocak, Baza, Gardorap, 24 Saat Güvenlik Sistemi bulunmaktadır. Konumu itibariyle üniversiteye 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan apartımızın çevresinde sosyal alanlar, eğlence merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Parklar Bulunmaktadır. Apartımızda ısınma doğalgaz ile sağlanmaktadır...

MSBApart EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Balkonlu Oda
 • Çamaşır Makinesi
Apartımız Karma apart olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda memurlara da konaklama hizmeti sunmaktadır. Apartımızda Kiralik 1+1 - 2+1 - 1+0 Stüdyo, oda tiplerimiz bulunmaktadır.

SARPERResidence EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Sarper Residence, Edirne'de kız öğrenci ve erkek öğrencilere residence konforunda hizmet vermekte olan bir yurttur. Edirne erkek yurdu ve Edirne kız yurdu olarak hizmet vermekte olan SARPER Residence, aynı zamanda bünyesinde barınan öğrencilere sosyal etkinlik alanları sunduğu gibi, giriş katında bulunan Restoran/Cafe'si ile de keyifli zaman geçirme olanağı sağlıyor. Her odası Edirne manzaralı üniversiteye 2-3 dakika yürüme mesafesinde geniş,fera..

ÜnisiteÜniversiteli Yaşam Merkezi EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Ünisite Üniversiteli Yaşam Merkezi, Edirne Merkez’de, şehir içinde, merkezi konumdadır. Ayşekadın yerleşkesine yürüme mesafesindedir. Dolmuş ve otobüs durakları hemen önündedir. Üniversite kampüslerine yakın , günün her saati şehrin her yerine ulaşım olanağı vardır. Kapıda ayrıca 7/24 indirimli taksi hizmeti sunulmaktadır. Giriş-çıkış saati sınırlaması yoktur. Yaşam Merkezi Özellikleri: Genel: Özel tasarım tesis..

İnciResidence Kız Öğrenci EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır Makinesi
Sabah 7 Den Gece 1 e kadar ücretsiz yemek . Her odada LCD TV - Wifi - Çalışma masası yer almaktadır. Her katta Etüd Salonu ve spor salonu bulunmaktadır.

AsyaAPART EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Bahçe
 • Balkonlu Oda
Trakya Üniversitesi Ayşekadın yerleşkesine yürüme mesafesinde Minibüs hattı üzerinde olması sebebiyle heryere tek minibüs ile ulaşım kolaylığı Her odada kişiye özel banyo ve amerikan mutfak Buzdolabı , mikrodalga fırın , elektrikli ocak ,kettle , davlumbaz 24 Saat güvenlik görevlisi ve kamera güvenlik sistemi 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma merkezi ortapedik yataklar ve kişiye özel dolaplar çalışma masası ergonomik sandalyesi ücretsiz nevresim ve havluların değişimi ve oda temizliği hizmeti,..

AkyıldızApartları EDİRNE / MERKEZ - Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Akyıldız Kız ve Erkek Öğrenci Apartları, birbirinden bağımsız 2 binadan oluşmaktadır. Akyıldız Kız öğrenci apartı toplam 22 daireden oluşmakta, Trakya Üniversitesi'ne sadece 150 metre mesafededir. 2 oda, mutfak ve banyodan oluşan dairelerde isteğe bağlı çift kişi ya da tek kişi kalınabilmektedir. Öğrencilerin yaşam standartları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Akyıldız Apart'ta tüm daireler kaloriferli olup, eşyalı olarak sadece kız öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca 24 saat güvenlik,..

LeylaKız Öğrenci Apartı EDİRNE / MERKEZ - Kız Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Kayıt yaptıran her öğrenciye Samsung 7'' tablet bizden hediye. Üstelik 2 yıl kalan öğrencilerimize de ceyrek aldın bizden hediye. Leyla Apart Trakya Üniversitesi Ayşekadın Yerleşkesi ve Eğitim Fakültesi'ne 3 dakika yürüme mesafesinde olup. diğer tüm yerleşkelere ise tek araç ile maximum 20 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. minibüs güzargahları 2 dk yürüme mesafesindedir. eğlence merkezlerinin yanında bulunan apartımız alışveriş merkezlerine ve çarşıya 10 dakika yürüme mesafesindedi..

EdirneEren Erkek Öğrenci EDİRNE / MERKEZ - Erkek Öğrenci Apartı

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Edirne Eren Erkek Öğrenci Evi, 40 kişilik öğrenci kapasitesiyle Edirne'de Trakya üniversitesinde öğrenim gören erkek öğrencilere hizmet vermektedir. Odalarında çalışma masası ve WC bulunan yurtta ayrıca Kablosuz internet, Sabah ve Akşam yemeği, LCD Tv, 24 saat sıcak su ve Çamaşır yıkama hizmetleri gibi hizmetler öğrencilere ücretsiz sunulmaktadır. Sımsıcak bir aile ortamında sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız...

SinemKız Öğrenci Evleri

Her odada mutfak tuvalet ve banyo mevcuttur. Apart dairelerimizdeki ürünlerin hepsi hi&cce..

ÖzelAta Şenkol Öğrenci

10 yıldır güvenilir hizmet ve modern işletmecilik anlayışı içinde yurt yönetiminde tecrübeli ve güle..

EgemenKız Öğrenci Pansiyonları

Her bölümü kız öğrencilere yönelik olarak inşa edilen pansiyonumuz ev sıcaklığını aratmayacak şekild..

MeltemKız Öğrenci Pansiyonu

- 24 Saat Güvenlik - Hafta içi 23.00 Haftasonu 23.30 a kadar Kontrollü Giriş-Çıkış _ Giriş-Çıkışla..

KeşanÖzel Eren Pansiyon

Pansiyonumuz şehir merkezinde olup her yere kolay ulaşım imkanı vardır. Pansiyonumuzda 24 saat sıca..

ZeynepKız Öğrenci Yurdu

3 Şubemizle hizmetinizdeyiz! Zeynep Kız Öğrenci Yurdu 600 öğrenci kapasitesine sahip ve Edirne’nin ..

AkınKız / Erkek

Kız ve erkek öğrenci apartlarımız ve pansiyonlarımız Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Y&u..

Bunlarada Göz Atın

Etiketler

Edirne yurtlar, Edirne yurtları, Edirne özel yurt, Edirne özel yurtlar, Edirne özel yurtları, Edirne öğrenci yurt, Edirne öğrenci yurtlar, Edirne öğrenci yurtları, Edirnedeki yurt, Edirnedeki yurtlar, Edirnedeki özel yurt, Edirnedeki özel yurtlar, Edirnedeki öğrenci yurdu, Edirnedeki öğrenci yurtları, Edirne Kız yurdu, Edirne Kız yurtları, Edirne Kız yurtlar, Edirne Kız yurt, Edirne Kız öğrenci yurdu, Edirne Kız öğrenci yurtları, Edirne Kız öğrenci yurt, Edirne Kız öğrenci yurtlar, Edirne özel Kız yurdu, Edirne özel Kız yurtları, Edirne özel Kız yurt, Edirne özel Kız yurtlar, Edirne özel Kız öğrenci yurt, Edirne özel Kız öğrenci yurtlar, Edirne özel Kız öğrenci yurdu, Edirne özel Kız öğrenci yurtları, Edirnedeki Kız yurtları, Edirnedeki Kız yurtlar, Edirnedeki Kız yurdu, Edirnedeki Kız öğrenci yurt, Edirnedeki Kız öğrenci yurtlar, Edirnedeki Kız öğrenci yurtları, Edirnedeki Kız öğrenci yurdu, Edirnedeki özel Kız yurdu, Edirnedeki özel Kız yurtları, Edirnedeki özel Kız yurt, Edirnedeki özel Kız yurtlar, Edirnedeki özel Kız yurt, Edirnedeki özel Kız öğrenci yurtlar, Edirnedeki özel Kız öğrenci yurdu, Edirnedeki özel Kız öğrenci yurtları, Edirne Merkez özel yurt, Edirne Merkez özel yurtlar, Edirne Merkez özel yurtları, Edirne Merkez özel yurdu, Edirne Merkez öğrenci yurt, Edirne Merkez öğrenci yurtlar, Edirne Merkez öğrenci yurtları, Edirne Merkez öğrenci yurdu, Edirne Merkezde Kız yurdu, Edirne Merkezde Kız yurtları, Edirne Merkezde Kız yurtlar, Edirne Merkezde Kız öğrenci yurdu, Edirne Merkezde Kız öğrenci yurtları, Edirne Merkezde Kız öğrenci yurtlar, Edirne Merkezde özel Kız yurdu, Edirne Merkezde özel Kız yurtları, Edirne Merkezde özel Kız yurtlar, Edirne Merkezde özel Kız öğrenci yurtlar, Edirne Merkezde özel Kız öğrenci yurdu, Edirne Merkezde özel Kız öğrenci yurtları, Trakya Üniversitesine yakın yurtlar, Trakya Üniversitesine yakın yurt, Trakya Üniversitesine yakın öğrenci yurdu, Trakya Üniversitesine yakın öğrenci yurtları, Trakya Üniversitesine yakın özel yurtlar, Trakya Üniversitesine yakın özel yurt, Trakya Üniversitesine yakın Kız yurdu, Trakya Üniversitesine yakın Kız yurtları, Trakya Üniversitesine yakın Kız öğrenci yurdu, Trakya Üniversitesine yakın Kız öğrenci yurtları, Trakya Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci yurdu, Trakya Üniversitesine yakın özel Kız öğrenci yurtları, Edirne Merkezde Kız öğrenci yurdu fiyatları, Edirne özel yurt fiyatları, Edirne özel Kız yurdu fiyatları, Edirne Merkez Kız yurdu fiyatları