Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Ozelyurtara, 2009 yılında, üniversite öğrencilerini ve konaklama hizmeti sunan yurt, pansiyon ve apart sahiplerini bir araya getirmeyi sağlamak amacıyla yayın hayatına başlamıştır.

Ozelyurtara.com yayın hayatına başladığı günden bu güne yüzlerce öğrenci yurdu ile çalışmış, ve binlerce öğrencinin konaklama ihtiyacını gidermesine olanak sağlamıştır.

Neden Ozel Yurt Ara?

Çünkü Ozelyurtara.com, bahsetmiş olduğumuz sürecin büyük bölümünde başrol oynamaktadır.Öğrencinin internette yapacağı üniversite, şehir, ve en önemlisi "özel öğrenci yurtları" aramalarında en önlerde yer alan Ozelyurtara.com, yurdunuzu cuzi ücretlerle binlerce öğrenciye en etkin ve detaylı bir şekilde tanıtmanıza olanak sağlar.

Yıllık yaklaşık 400 bin ziyaretçisi olan sitemizi, sadece yerleştirme sonuçlarının açıklandığı günlerde ortalama 150 bin öğrenci ziyaret etmektedir.

Yenilenen yüzü ve altyapısıyla, hem öğrenciye hemde öğrenci yurtlarına vermekte olduğu hizmette çağ atlayan Ozelyurtara.com, günden güne artan popülaritesi ve kalitesi ile her geçen yıl daha fazla öğrenci yurdunu tanıtmakta ve daha fazla öğrenciye hizmet etmektedir.

Giriş yap