Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Konya Kız Öğrenci Yurtları

Konya kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

23 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Konya İdeal Öğrenci Yurtları
Konya / Selçuklu

Konya İdeal Öğrenci Yurtları ABK Şirketler kuruluşu olarak; başarılarla dolu 26. hizmet yılını geride bırakıp 11..

İdeal Öğrenci Yurtları Meram
Konya / Meram

ABK Şirketler kuruluşu olarak; başarılarla dolu 26. hizmet yılını geride bırakıp 11 kız, 10 erkek Yükseköğreni..

Çiğdem Kız Öğrenci Yurdu
Konya / Meram

Yurdumuza 0332 323 51 22 - 0553 386 7452 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Yurdumuzun Misyonu öğrencilerim..

Ebrar Su Kız Öğrenci Yurdu
Konya / Akşehir

Ebrar Kız Öğrenci Yurdu Konya Akşehir'de Milli Eğitim Onaylı ve Meb Standartlarına uygun İlk ve Tek Kız Öğ..

Akay Kız Öğrenci Yurdu
Konya / Selçuklu

Akay Kız Öğrenci Yurdu- Konya Akay kız öğrenci yurdu eğitim ve öğretim alanında konya sınırları i&cced..

Konya  Yurtları

İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehirlerinden biri olan Konya, geniş ovaları ve uçsuz bucaksız düzlükleri ile öğrenciler için rahat yaşam imkanı sunan şehirlerden bir tanesidir. Şehirde, 2013 yılında kurulan Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, 2010’da açılan KTO Karatay Üniversitesi, 2009 yılında açılan ve sonradan kapatılan Mevlana Üniversitesi, 2010 senesinde açılan Necmettin Erbakan Üniversitesi ve ülkemizin eski üniversitelerinden Selçuk Üniversitesi bulunur. Konya yurtları kampüs içinde ya da kampüs çevresinde dağılmış olup, öğrenciler bu yurtlardan bütçelerine uygun olanı seçerek kayıt yaptırabilirler.
  

Konya kız yurtları

Mevlana’nın şehri Konya’da, kız öğrenciler apartlarda, yada Konya kız yurtları seçeneklerinden birinde barınabilirler. Konya öğrenci yurtları arasında merkezde bulunan özel yurtlarda kalan kız öğrenciler, otobüslere ya da minibüslere binmeden kampüslere ulaşabilirler, çünkü fakültelerle yurtlar arasındaki mesafe yürünebilecek kadar kısadır. Konya yurt fiyatları, kiralık ev fiyatlarına kıyasla daha uygundurlar.

Konya erkek yurtları

Selçuk Üniversitesi’nde ya da Konya’daki diğer üniversitelerde okuyan öğrenciler Konya erkek yurtları arasında seçim yaparak, öğrencilik hayatlarını rahat ve huzurlu bir ortamda geçirebilirler. Sıcak sudan akşam yemeğine, güvenlikten çamaşır yıkama hizmetine kadar pek çok kolaylığın sağlandığı ve bu imkanların yurt ücretine dahil olduğu Konya öğrenci yurtları öğrencilik yaşamınızı oldukça kolaylaştırıyor.
  

Konya özel yurtları

Konya özel yurtları, daha rahat odaları, daha konforlu çalışma odaları, spor salonları, 24 saat akan sıcak suyu ve lezzetli yemekleriyle devlet yurtlarına kıyasla çok daha iyi özelliklerle donatılmışlardır. Konya özel yurt fiyatları konumlarına ve kapasitelerine göre değişebilir. Konya, öğrenciler için pek çok avantaja sahip olan bir şehirdir. Yaşamın oldukça uygun olduğu şehirde, ulaşım sorunu yoktur. Yüzölçümü olarak büyük olmasına karşın, yerleşim bölgelerinin birbirine yakın olması, çoğu zaman öğrencilerin yaya olarak okullarına gidip gelmelerini sağlar. Büyükşehirlerden gelen öğrenciler her ne kadar ilk başlarda sıkılsalar da bir süre sonra duruma alışmakta ve kendilerini evlerinde gibi hissetmektedirler. Yerli halkın öğrencilere karşı sıcak davranması, onları ailein bir ferdi gibi görmesi, öğrenciler için büyük bir artıdır. Kentte, kafe, bar ve pek çok eğlence mekanı bulunur. Alışveriş merkezleri ve semt marketleri öğrencilere uygun alışveriş imkanı sunar.

Bana En Uygun Konya Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Konya kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 23 adet Konya kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Konya Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Konya erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 10 adet Konya erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Konya Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Konya yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat