Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Sakarya Kız Öğrenci Yurtları

Sakarya kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

24 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Sakarya Yurtları

Türkiye’nin yeni yeni gelişen ve henüz birkaç yıl önce büyük şehir olan ili Sakarya’da, kyk yurdu ve çok sayıda özel yurt bulunur.  Sakarya Üniversitesi’nin ilin farklı bölgelerine dağılan kampüsleri, bu fakültelerde okuyan öğrencilerin çevre bölgelerde konaklamak için yurt aramalarına sebep olmuştur. Gerek merkezde gerekse üniversite yakınındaki yerleşim alanlarına yapılan Sakarya yurtları, çok uygun fiyatlarla öğrencilere barınma imkanı sağlamaktadır.
  

Sakarya kız yurtları

Sakarya kız yurtları genel olarak üniversite kampüslerine yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır. 24 saat güvenlik hizmetinden, fitness salonlarına, kablosuz internete, akşam yemeğinden rahat ve temiz odalara kadar pek çok kolaylık kız öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Halk otobüsleri ve minibüsler ile kolayca yurtlardan fakültelere ulaşılabilir. Sakarya öğrenci yurtları öğrencilere her türlü konforu sağlamaktadır. Kız öğrencilerin rahatça okuyabilmeleri için sayısız özel yurt seçeneklerin olduğu Sakarya yurt fiyatları, oda kapasitesi, yurtların bulunduğu yerlere ve öğrencilere sunulan olanaklara göre farklılık gösterir.
  

Sakarya erkek yurtları

Sakarya Üniversitesi ile öğrencileri geleceğe hazırlayan şehir, erkek öğrencilerin de iyi bir öğrenim hayatı sürdürebilmeleri için yurt konusunda aynı titizliği gösterir. Gerek temizlik ve yemek gerekse sosyal imkanlar bakımından kız yurtlarındaki şartların aynen uygulandığı Sakarya erkek yurtları için özellikle çevre illerden ve şehrin içinden pek çok öğrenci okumak için kaydolur.
  

Sakarya özel yurtları

Sakarya özel yurtları, yüksek ev kirası ödemek istemeyen, yemek ve faturalar yerine derslere vakit harcamak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Diğer konaklama seçeneklerine nazaran zahmetsiz ve daha konforlu odaların olduğu, yemek çeşitlerinin, etüt ve banyo ve temizlik imkanlarının daha kaliteli sunulduğu özel yurtlarda kalmak isteyen öğrenciler, kazanmış oldukları bölüme en yakın yurtlar arasından bütçesine en uygun öğrenci yurdu seçimi yapabilirler. 

Sakarya yurt fiyatları devlet yurtlarına göre biraz daha yüksek fakat evde konaklama maliyetlerine göre daha uygundur. İlk bakışta her ne kadar evde kalmak daha ucuz ve cazip gözükse de gizli giderler ile yurt maliyetlerinden daha yüksek fiyatlar cebinizden çıkmaktadır. Sakarya Üniversites’ni kazanan ve yurtta kalmayı tercih eden öğrenciler, 15 dakikada bir kalkan minibüsler ve yarım saatte bir kalkan halk otobüsleriyle diledikleri yerlere rahatça gidebilirler. Şehrin gelişen yapısı, eğlence merkezleri, genç nüfusun artması ve yeni yapılan binaların çokluğu, Sakarya Üniversitesi’nin daha çok tercih edilmesine ve Sakarya yurtları sayılarının artmasına neden olmuştur. İstanbul ile arası 2,5 saat olan Sakarya’ya, çevre illerden de pek çok öğrenci okumak için gelmektedir.

Bana En Uygun Sakarya Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Sakarya kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 24 adet Sakarya kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Sakarya Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Sakarya erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 16 adet Sakarya erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Sakarya Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Sakarya yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat