Antalya Öğrenci Yurtları

Antalya Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 25 öğrenci yurdu bulundu.

Sarı PaketAlya Kız Yurdu Antalya / Konyaaltı - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
  • Bahçe
Alya Kız YurduAlya kız yurdu T.C. Antalya Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Yurdu Statüsünde Resmi Faaliyetini Sürdürmektedir. MEB Onaylı Alya Kız Öğrenci Yurdu Antalya Konyaaltı’nda hizmet vermektedir. Binamız, birinci sınıf yurt standartlarına uygun planlanarak inşa edilen geniş, ferah ve bağımsız yapısının yanı sıra, öğrencilerine verdiği kız yurdu hizmetleri ile örnek olmaya devam etmektedir..

Sarı PaketElit Öğrenci Oteli Antalya / Kepez - Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bahçe
  • Çamaşır Makinesi
Elit Öğrenci OteliANTALYA ELİT ERKEK ÖĞRENCİ OTELİ Antalya Elit OTEL, 1997 yılında faaliyete başlamış olup, Akdeniz Üniversitesi Merkez Kampüsüne 5 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Otelimizin bulunduğu mevkiiden Antalya’nın her yerine toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkündür. Otelimiz, her yıl üniversite eğitim sezonu boyunca (1 Eylül - 30 Haziran  tarihleri arasında) Akdeniz Üniversitesi'ne yakınlığının da etkisiyle..

Özel Doğakent Yüksek Öğrenim

Özel Doğakent Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Lüks bir otel tarzında kaliteli tasarlanan Özel Doğakent Yüksek Öğrenim Kız &Oum..

Özel Sevgi Yurdu Kız

Özel Sevgi Yurdu Kız Öğrenci Pansiyonu

Akdeniz Üniversitesi'ne en yakın yurt olarak ulaşım araçlarına ihtiyaç duymad..

LiLa Kız Apartı

LiLa Kız Apartı

Binamızda internet hizmetimiz jenaratör sistemine bağlı olup elektirik kesintilerinde bile a&cc..

Bunlarada Göz Atın


Antalya Hakkında

Antalya Yurtları

Antalya, sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde Türkiye'nin en güzel illerinden birisi haline gelmiştir. Deniz, güneş, tarih ve doğanın birleştiği bu güzel kentte her üniversite adayı öğrenci olmanın hayalini kurar. Şehirde pek çok üniversite bulunur. Bunlar; 1982 yılında kurulan Akdeniz Üniversitesi, henüz 2 yıldır hizmet veren Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, 2011 yılında açılan Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi ve 2012 senesinde kurulan Antalya Bilim Üniversitesi’dir. 630 km uzunluğundaki Akdeniz kıyıları eşsiz manzaralar sunar. Antalya’da okuma fırsatı bulan ve Antalya yurtlarında kalan öğrenciler, şehrin tüm güzelliklerinden yararlanabilirler.
  

Antalya kız yurtları

Tam bir turizm ve öğrenci şehri olan Antalya, yurt olanakları ve sayısı açısından şehre gelen öğrenci sayısını karşılayacak düzeydedir. Antalya kız yurtları, kampüslere olan yakınlıkları nedeniyle öğrencilere rahat bir eğitim olanağı sağlarlar. Bunun dışında eğlenmek için gidilecek yerlere de yurtlar oldukça yakındır. Antalya öğrenci yurtları çeşitli farklı imkanlara sahiptir. Bunlardan bazıları akşam yemeği, kablosuz internet, ütü, yemek alanları ve dinlenme odalarıdır. Güvenlik önlemlerinin kusursuz bir şekilde uygulandığı Antalya yurt fiyatları konumlandığı bölge ve verdikleri hizmetlere göre değişir.
  

Antalya erkek yurtları

Öğrenciler için mükemmel bir şehir olan Antalya, sadece kız öğrenciler için değil erkek öğrenciler için de son derece rahat ve güzel bir şehirdir. Çeşitli imkanların ve konforun sağlandığı Antalya erkek yurtları, çamaşırhane, sıcak su, yemekhane, kantin ve kablosuz internet, spor salonu, digitürk gibi hizmetler de sunuyor. Bu yurtlara ülkemizin farklı şehirlerinden öğrenciler gelir ve öğrenim hayatlarını sürdürürler.
  

Antalya özel yurtları

Antalya özel yurtları, öğrencilere beş yıldızlı otel keyfi yaşatabilir. Gerek 1 kişilik gerekse 2 kişilik odalar ile öğrencilere farklı imkanlar sunan yurtlarda çok çeşitli sosyal aktivite imkanları da bulunmaktadır. Antalya yurt fiyatları Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarına nazaran biraz yüksek olsa da öğrencilere daha konforlu ve daha rahat konaklama hizmeti sunmaktadır. Maddi Durumu iyi ve rahat olan arkadaşların bu yurtlara kayıt olmalarını tavsiye ediyoruz. Antalya'nın merkez bölgelerine yerleşmiş olan Antalya yurtları, kampüse ve gezmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Palmiyelerle sıralanmış bulvarları, uluslararası ödüllü marinası ve modern mekanları ile öğrencilerin ilgisini çekiyor. Yazları sıcak geçmekle beraber kışları ise ılık ve yağışlı geçer. Bu şehirde soğuk yaşamamanız büyük bir avantajdır. Kampüs denize sıfır değildir. Fakat 2 km kadar yakın bir mesafededir. Gece hayatını sevenler için Kaleiçi geceleri sizi tatmin edecek kadar eğlenceli geçer. Bu bölgede barlar, metal barlar ve çeşitli eğlenme mekanları bulunabilir.