Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Eskişehir Yurtları

Eskişehir kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

10 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Eskişehir Yurtları

Eskişehir Türkiye’nin öğrenci dostu şehirleri arasında yer almaktadır. Hatta bu konuda lider olduğunu söylersek yanılmayız. Türkiye’nin en çok öğrenciye sahip olan üniversitesi olan Anadolu Üniversitesi ve son derece kaliteli eğitim veren Osmangazi Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan şehirde onlarca özel yurt bulunmaktadır. Eskişehir yurtları kalite bakımından Türkiye ortalamasının son derece üzerindedir. Öğrenciler yurtlarda standartların üzerinde bir yaşam sürebilme imkanına sahiptirler.
  

Eskişehir Kız Yurtları

Eskişehir’de üniversite okuyan kız öğrenciler genellikle yurtları tercih etmektedirler. Zira Eskişehir kız yurtları kaliteli, güvenilir, konforlu ve öğrencinin bütün isteklerini yerine getirmesinden dolayı kız öğrenciler tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Yurtlarda her odada öğrencilerin duş alabilmesi için duşa kabin, isteyen öğrencilerin kendi yemeklerini yapabilmeleri için mutfaklar, 7 gün 24 saat açık olan etüt ve çalışma odaları yer almaktadır.
  

Eskişehir Erkek Yurtları

Eskişehir’de erkek öğrenciler çok kolay bir şekilde kiralık ev bulabilmektedir. Diğer şehirlerin aksine Eskişehirli vatandaşlar erkek öğrencilere karşı anlayışla davranmakta ve evlerini kiralık olarak vermektedirler. Kira ücretleri son derece öğrenciye uygundur. Kirada kalmak istemeyen öğrenciler ise öğrenci yurtlarını tercih etmektedirler. Eskişehir erkek yurtları gerek özel gerekse de devlet yurtları bakımından birçok alternatife sunmaktadır. Öğrenciler hem üniversite çevresinde hem de şehrin merkezinde yer alan yurtlarda barınabilirler. Son derece kaliteli olan yurtların bir kısmında öğrenciler için oyun odaları bulunmaktadır. Arkadaşları ile birlikte oyun oynamak isteyen öğrenciler Playstation ve Xbox cihazlarda bu keyfi tadabilirler.
  

Eskişehir Özel Yurtları

Eskişehir özel öğrenci yurtları alternatif bakımından Türkiye’nin en çok alternatifine sahip olan şehridir. Çok elit yurtların olduğu gibi son derece kaliteli ama fiyatı makul olan özel yurtlar da bulunmaktadır. Eskişehir yurt fiyatları ortalama 300TL ile 1500TL arasında değişkenlik göstermektedir.  Eskişehir özel öğrenci yurtları büyük çoğunlukla üniversitelerin çevresinde bulunurken bazıları ise şehrin son derece işlek caddelerinde bulunmaktadır. Öğrenciler bu caddelerde bir çok mekana yürüme mesafesindeki sürelerde erişebilirken, okulun çevresinde yer alan yurtlarda ise okula çok kısa sürelerde yürüme imkanına sahiptirler.

Eskişehir Sosyal Etkinlikler

Eskişehir bir üniversite öğrencisi için Türkiye’de yer alan tüm şehirler arasında en fazla sosyal olanağa sahip şehirler arasında yer almaktadır. Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi’nin bulunmasında dolayı Eskişehir’de bir çok sosyal aktivite alanı bulunmaktadır. Öğrenciler yüzlerce cafe, restoran, alışveriş merkezinde vakit geçirebilme; sosyal, bilim, sanat, spor gibi alanlarda kendilerini geliştirme olanaklarına sahiptirler. Son derece öğrenci dostu olan şehirde sürekli olarak konserler, geziler, konferanslar ve partiler vardır.  

Bana En Uygun Eskişehir Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Eskişehir kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 5 adet Eskişehir kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Eskişehir Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Eskişehir erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 5 adet Eskişehir erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Eskişehir Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Eskişehir yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat