Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Balıkesir Yurtları

Balıkesir kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

30 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Sağlık Apart Pansiyon
Balıkesir / Bandırma

Bandırma Sağlık Apart ailesi olarak öncelikle kendi evimizde misafirlerimizi ağırlıyormuşuz gibi bir misyon yü..

Bunlarada bakın

Balıkesir Yurtları

Balıkesir Marmara Bölgesi’nde yer alan, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri, temiz kıyıları ile dikkat çeken bir kentimizdir. Üniversite öğrencileri için müthiş bir şehir olmakla beraber kaliteli vakit geçirebilecekleri öğrenci şehirlerinden bir tanesidir. Kentte iki tane yüksekokul bulunur. Bunlar; 2015 yılında hizmete açılan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve 1992 yılında kurulan Balıkesir Üniversitesi’dir. Balıkesir yurtları, şehrin çeşitli bölgelerine dağılmış ve kampüslere yakın olacak şekilde konumlanmışlardır.

Balıkesir kız yurtları

Balıkesir'de hem Kredi ve Yurtlar Kurumu’na ait yurtlar, hem de özel yurtlar fazlasıyla mevcuttur. Balıkesir kız yurtları oldukça iyi imkanlara sahiptir. Üniversite okumak için faklı şehirlere giden öğrencilere birkaç tavsiye vermek istiyoruz. Her iki birimde de şartlar gayet uygun olsa da fiyat olarak kıyasladığımızda devlet yurtlarına başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer başvurularınız olumsuz sonuçlanırsa Balıkesir öğrenci yurtlarından özel yurtlar başvuru yapabilirsiniz. Kayıt yapar iken odaların kaç kişilik olduğu, ısınma, yemek gibi konularda fikir almanızı tavsiye ediyoruz. Unutulmamalı ki Balıkesir yurt fiyatları oda tipleri ve yurdun konumuna üniversiteye yakınlığına göre değişmektedir. Üniversiteye yakın öğrenci yurtlarının fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır.
 

Balıkesir erkek yurtları

Mütevazi bir şehir olan Balıkesir şehri, erkek öğrenciler için de çok uygun bir şehirdir. Balıkesir erkek yurtları farklı olanaklar sağlar. Yurtlarda wi-fi, televizyon, masa tenisi, temizlik, yemek, ütü gibi imkanlar mevcuttur. Yurtların kampüse ulaşım mesafesi ise oldukça kısadır. Odalar 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik gibi olanaklara sahiptir.

Balıkesir özel yurtları

Balıkesir özel yurtları, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na yerleşemeyen öğrencilerin ya da bu yurtlara yerleşmek istemeyen öğrencilerin tercih ettiği yurtlardır. İmkanları devlet yurtlarına göre çok daha kalitelidir. Balıkesir yurt fiyatları özel yurtlarda daha devlet yurtlarına göre daha yüksektir fakat 1 kişilik odalar dahil aradığınız her imkanı bu yurtlarda bulmanız mümkündür. Balıkesir tamamen bir öğrenci kentidir. Asla sıkıcı olmayan ve rahat bir ortama sahip olan bu şehir, öğrenci olmakla daha da güzelleşiyor. İlk seneniz olmasına rağmen asla sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz. Yaşaması kolay bir yerdir ve memnun kalırsınız. Ucuz olması sebebi ile daha düşük bir bütçeyle geçinebilirsiniz. İnsanlar size sıcakkanlı ve hoş bir şekilde davranır. Eve çıkmayı düşünen öğrenciler bu konuda sıkıntı yaşamayacak ve hayal ettikleri eve yerleşebileceklerdir.

Bana En Uygun Balıkesir Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Balıkesir kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 22 adet Balıkesir kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Balıkesir Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Balıkesir erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 10 adet Balıkesir erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Balıkesir Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Balıkesir yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat