Ankara Öğrenci Yurtları

Ankara Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 89 öğrenci yurdu bulundu.

Mavi PaketÖzel İdeal Kız &Ankara / Çankaya - Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Bahçe
 • Balkonlu Oda
Özel İdeal Kız & Erkek Öğrenci YurtlarıABK Şirketler kuruluşu olarak; Başarılarla dolu 25. hizmet yılını geride bırakıp 11 kız, 11 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 22. şubesiyle hizmet vermektedir. Hizmet yolculuğuna 120 yatak kapasitesiyle 1994 yılında başlayan İdeal Öğrenci Yurtları; 1995 yılında 2. ve 3. şubelerini, 1996 yılında 4. 5. 6. ve 7. şubelerini, 2000 yılında 8. ve 9. şubelerini, 2002 yılında 10. şubesini, 2003 yılında 12. şubesini, 2007 yılında 14. şubesini, 2008 yı..

Turkuaz PaketZahide Hanım Kız YurduAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Zahide Hanım Kız Yurdu  Ankara’nın merkezinde bulunan yurdumuz kızlarımıza aile sıcaklığında bir yuva sağlamaktadır. Yurdumuzun Necati Bey Şubesi ve Kurtuluş Şubesi olmak üzere iki adet şubesi bulunmaktadır. 1-2-4 kişilik odalar her odada lüks banyo – Wc, telefon, buzdolabı, televizyon, kişisel çalışma masası ve gardırop bulunmaktadır. Öğrencilerimizin rahatsızlanması durumda 24 saat personel olan revir. Her katta bulunan su sebili. Dinlenme salonu, sinema, otopark, ..

Kırmızı PaketMine - 3 KızAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Mine - 3 Kız Öğrenci YurduAnkara Yurtları arasında yer alan Özel MİNE KIZ YURDU bünyesinde 5 farklı öğrenci yurdu barından ve ankaranın en yüksek kapasiteli yurtları arasında olan yurdumuz, öğrencilerimize aile sıcaklığı ve evinin konforunu yaşatmak amacıyla tamamen yenilenmiştir. Yurdumuz öğrencilerimizin rahatı, konforu ve günveliği için herşeyin düşünüldüğü, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta, Bakanlığın yönetmeli..

Kırmızı PaketKuzey Erkek Yurdu Ankara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Kuzey Erkek YurduKuzey Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Emek semtinde bulunan Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, bütün kanun ve yönetmeliklere bağlı olarak hizmet vermektedir. Üniversite öğrencisi misafirlerinin rahatlığını, konforunu, verimli çalışabilmesini, sosyal hayatlarını en iyi şekilde yaşayabilmesini, güvenliğini her şeyin üzerinde tutan, her bakımdan uygun şartlarıyla da hem öğrenciler, hem de veliler tarafından Ankara ili i&..

Kırmızı PaketArina Kız Öğrenci YurduAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır Makinesi
Arina Kız Öğrenci YurduAnkara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara'da kaliteli öğrenci yurdu hizmeti sunmayı ilke edinmiş, farklı sektörlerde bulunan firmamız öğrenci yurdu sektöründe de lider konuma gelmek için öğrenciler için her detayın düşünüldüğü Arina yurt ile Ankara kız yurtları arasındaki yerini almıştır. Ankara yurtlar arasında yer alan Arina kız öğrenci yurdu öğrencilerine lüks kız öğrenci yurdu hizmeti için..

Sarı PaketÖzel Göksu Erkek ÖğrenciAnkara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Çamaşır Makinesi
Özel Göksu Erkek Öğrenci YurduAnkara Özel Göksu Erkek Öğrenci Yurdu Göksu Erkek Öğrenci Yurdu, 15 yılı aşkın yurt işletmeciliği tecrübesinin verdiği avantajları kullanarak üniversite öğrencisi geçnlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duymaktadır.  Ankara'nın en nezih semtlerinden biri olan Emek'te bulunan yurt binası, bulunduğu lokasyon itibariyle Ankara'daki tüm üniversitelere, Milli Kütüphane'ye, AŞT..

Sarı PaketBaştüzel Yüksek Öğrenim ErkekAnkara / Çankaya - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Doğalgaz
Baştüzel Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci YurduBaştüzel Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Bahçelievler'de merkezi bir konumda bulunan Baştüzel Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, butik bir binada, çağdaş, güvenli, temiz ve kaliteli hizmet sunan bir aile işletmesidir. Baştüzel Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, 1,2 ,4 kişilik odalardan oluşmakta olup, herkesin birbirine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmakta olduğu, ve yurt ku..

Sarı PaketBERRAK DENİZ Kız ÖğrenciAnkara / Gölbaşı - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
BERRAK DENİZ Kız Öğrenci YurduYURDUMUZ AKREDİTE YURT SEÇİLMİŞTİR. Yurdumuz Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Yabancı Diller Bölümüne Yürüme Mesafesindedir. Çocuklarınız 2 emekli bayan lise öğretmeninin himayesi altında güvende olacaktır. 1 ve 2 kişilik odalarımızda banyo ve tuvalet içindedir.

Sarı PaketMasal Kız Öğrenci YurduAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Doğalgaz
Masal Kız Öğrenci YurduMasal Kız Öğrenci Yurdu Masal Kız Öğrenci Yurdu, Ankara'nın en elit semtlerinden olan Bahçelievler'de rezidans konforu ve yüksek hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. 1, 3 ve 4 kişilik odalardan oluşan kız öğrenci yurdunun, her odasında  banyo, tuvalet, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır. Konumu itibariyle merkezi bir noktada bulunan Masal Kız Yurdu, tüm sosyal alanlara yürüme mesafesindedir. Yurdumuza, &oum..

Sarı PaketAnkara Asude Kız ÖğrenciAnkara / Çankaya - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
 • 24 Saat Sıcak Su
 • Akşam Yemeği
 • Bahçe
Ankara Asude Kız Öğrenci Yurdu Özel Asude Kız Öğrenci Yurdu Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir yurttur.Ankara Üniversitesi,Hacettepe Üniversitesi Fakültelerine yürüme mesafesin de olan yurdumuz,Metro,Tren ve Otobüs duraklarına yakın olması sebebiyle bir çok yere kolay ulaşım sağlayacak konumdadır.Güvenilir bir ortamı olan bu yurtta sessiz ve sakin şekilde yaşayabilirsiniz.Özel Asude Kız Öğrenci Yurdu'na sizleri de bekliyoruz...

Bunlarada Göz Atın


Ankara Hakkında

Ankara Yurtları

Ülkemizin başkenti Ankara’da öğrenci olmak bir ayrıcalıktır öğrenciler için. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent Üniversiteleri gibi Türkiye’nin köklü niversitelerine sahip olmasının yanı sıra ülkenin yönetildiği şehir olması, tüm bakanlıkların burada bulunması, coğrafi ve politik konumu gibi özellikler, öğrencileri cezbeden başlıca özelliklerdir. Ankara’da kampüs hayatı oldukça renkli ve heyecanlıdır. Ankara yurtları öğrencilere her türlü imkanı sunan özelliklerdedir.
  

Ankara kız yurtları

Öğrenciler için oldukça uygun bir şehir olan Ankara’da kız öğrenciler kiralık evlerin yanı sıra Ankara kız yurtları da barınmak için bir seçenektir. Üniversite okumak amacıyla yurdun dört bir yanından ülkenin merkezine gelen yüzlerce öğrenci, Ankara öğrenci yurtlarında kalarak öğrenim hayatlarını geçirebilirler.  Her yurtta olduğu gibi duş, ısınma, yemek ve internet gibi hizmetler eksiksiz olarak öğrencilerin hizmetine sunulur. Ankara yurt fiyatları evlere göre daha uygun olmakla birlikte, öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmışlardır.
  

Ankara erkek yurtları

Bir memur şehri olan Ankara’da erkek öğrencilerin konaklaması kimi Anadolu şehirlerinden daha kolaydır. Kiralık evler erkek öğrencilere verilebildiği gibi Ankara erkek yurtları da öğrenciler için çeşitli olanaklar sağlar. Güvenlik, temizlik, çamaşırhane ve yemekhane gibi hizmetlerin kusursuz bir şekilde verildiği yurtlarda aylık ücretler de oldukça düşüktür. Öğrenciler Ankara’da bütçelerine uygun yurt bulmakta sıkıntı yaşamazlar.
  

Ankara özel yurtları

Ankara özel yurtları, devlet yurtlarına nazaran daha konforludurlar. Ankara yurt fiyatları diğer konaklama seçeneklerinden daha ucuz olmakla birlikte tek kişilik odalar gibi pek çok özellik, öğrencilerin rahatça okumaları için düşünülmüştür. Ankara memur şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda bir öğrenci şehridir. İstanbul’a göre eğlence hayatı daha az olsa da, öğrenciler bu kentte asla sıkılmazlar. Yerleşim mekanları birbirine yakın olduğu için öğrenciler tek bir araçla pek çok yere rahatça ulaşabilirler. Yaşam Ankara’da oldukça rahat ve ucuzdur.  Öğrenciler, ihtiyaçlarını semt pazarlarından ya da çevredeki dükkanlardan alarak çok fazla para harcamadan geçinebilirler. Yurtlarda verilen akşam yemeklerinin yanı sıra kantinde her türlü yiyecek bulunur. İklimi nedeniyle sıcak yerlerden gelen öğrenciler bu kentte zorluk çekerler, zira Ankara’nın soğuğu meşhurdur. Konumu itibariyle her yere yakın olan Ankara, ülkenin göbeğinde olduğu için her yere rahatlıkla gidilebilir.
Reklam ver