Sakarya Öğrenci Yurtları

Sakarya Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 36 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Sakarya Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Sakarya Hakkında

Sakarya Yurtları

Türkiye’nin yeni yeni gelişen ve henüz birkaç yıl önce büyük şehir olan ili Sakarya’da, kyk yurdu ve çok sayıda özel yurt bulunur.  Sakarya Üniversitesi’nin ilin farklı bölgelerine dağılan kampüsleri, bu fakültelerde okuyan öğrencilerin çevre bölgelerde konaklamak için yurt aramalarına sebep olmuştur. Gerek merkezde gerekse üniversite yakınındaki yerleşim alanlarına yapılan Sakarya yurtları, çok uygun fiyatlarla öğrencilere barınma imkanı sağlamaktadır.
  

Sakarya kız yurtları

Sakarya kız yurtları genel olarak üniversite kampüslerine yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır. 24 saat güvenlik hizmetinden, fitness salonlarına, kablosuz internete, akşam yemeğinden rahat ve temiz odalara kadar pek çok kolaylık kız öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Halk otobüsleri ve minibüsler ile kolayca yurtlardan fakültelere ulaşılabilir. Sakarya öğrenci yurtları öğrencilere her türlü konforu sağlamaktadır. Kız öğrencilerin rahatça okuyabilmeleri için sayısız özel yurt seçeneklerin olduğu Sakarya yurt fiyatları, oda kapasitesi, yurtların bulunduğu yerlere ve öğrencilere sunulan olanaklara göre farklılık gösterir.
  

Sakarya erkek yurtları

Sakarya Üniversitesi ile öğrencileri geleceğe hazırlayan şehir, erkek öğrencilerin de iyi bir öğrenim hayatı sürdürebilmeleri için yurt konusunda aynı titizliği gösterir. Gerek temizlik ve yemek gerekse sosyal imkanlar bakımından kız yurtlarındaki şartların aynen uygulandığı Sakarya erkek yurtları için özellikle çevre illerden ve şehrin içinden pek çok öğrenci okumak için kaydolur.
  

Sakarya özel yurtları

Sakarya özel yurtları, yüksek ev kirası ödemek istemeyen, yemek ve faturalar yerine derslere vakit harcamak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Diğer konaklama seçeneklerine nazaran zahmetsiz ve daha konforlu odaların olduğu, yemek çeşitlerinin, etüt ve banyo ve temizlik imkanlarının daha kaliteli sunulduğu özel yurtlarda kalmak isteyen öğrenciler, kazanmış oldukları bölüme en yakın yurtlar arasından bütçesine en uygun öğrenci yurdu seçimi yapabilirler. 

Sakarya yurt fiyatları devlet yurtlarına göre biraz daha yüksek fakat evde konaklama maliyetlerine göre daha uygundur. İlk bakışta her ne kadar evde kalmak daha ucuz ve cazip gözükse de gizli giderler ile yurt maliyetlerinden daha yüksek fiyatlar cebinizden çıkmaktadır. Sakarya Üniversites’ni kazanan ve yurtta kalmayı tercih eden öğrenciler, 15 dakikada bir kalkan minibüsler ve yarım saatte bir kalkan halk otobüsleriyle diledikleri yerlere rahatça gidebilirler. Şehrin gelişen yapısı, eğlence merkezleri, genç nüfusun artması ve yeni yapılan binaların çokluğu, Sakarya Üniversitesi’nin daha çok tercih edilmesine ve Sakarya yurtları sayılarının artmasına neden olmuştur. İstanbul ile arası 2,5 saat olan Sakarya’ya, çevre illerden de pek çok öğrenci okumak için gelmektedir.