Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

19 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Kuzey Erkek Yurdu
Ankara / Çankaya

Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Emek semtinde bulunan Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına ..

Ankara Yurtları

Ülkemizin başkenti Ankara’da öğrenci olmak bir ayrıcalıktır öğrenciler için. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent Üniversiteleri gibi Türkiye’nin köklü niversitelerine sahip olmasının yanı sıra ülkenin yönetildiği şehir olması, tüm bakanlıkların burada bulunması, coğrafi ve politik konumu gibi özellikler, öğrencileri cezbeden başlıca özelliklerdir. Ankara’da kampüs hayatı oldukça renkli ve heyecanlıdır. Ankara yurtları öğrencilere her türlü imkanı sunan özelliklerdedir.
  

Ankara kız yurtları

Öğrenciler için oldukça uygun bir şehir olan Ankara’da kız öğrenciler kiralık evlerin yanı sıra Ankara kız yurtları da barınmak için bir seçenektir. Üniversite okumak amacıyla yurdun dört bir yanından ülkenin merkezine gelen yüzlerce öğrenci, Ankara öğrenci yurtlarında kalarak öğrenim hayatlarını geçirebilirler.  Her yurtta olduğu gibi duş, ısınma, yemek ve internet gibi hizmetler eksiksiz olarak öğrencilerin hizmetine sunulur. Ankara yurt fiyatları evlere göre daha uygun olmakla birlikte, öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmışlardır.
  

Ankara erkek yurtları

Bir memur şehri olan Ankara’da erkek öğrencilerin konaklaması kimi Anadolu şehirlerinden daha kolaydır. Kiralık evler erkek öğrencilere verilebildiği gibi Ankara erkek yurtları da öğrenciler için çeşitli olanaklar sağlar. Güvenlik, temizlik, çamaşırhane ve yemekhane gibi hizmetlerin kusursuz bir şekilde verildiği yurtlarda aylık ücretler de oldukça düşüktür. Öğrenciler Ankara’da bütçelerine uygun yurt bulmakta sıkıntı yaşamazlar.
  

Ankara özel yurtları

Ankara özel yurtları, devlet yurtlarına nazaran daha konforludurlar. Ankara yurt fiyatları diğer konaklama seçeneklerinden daha ucuz olmakla birlikte tek kişilik odalar gibi pek çok özellik, öğrencilerin rahatça okumaları için düşünülmüştür. Ankara memur şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda bir öğrenci şehridir. İstanbul’a göre eğlence hayatı daha az olsa da, öğrenciler bu kentte asla sıkılmazlar. Yerleşim mekanları birbirine yakın olduğu için öğrenciler tek bir araçla pek çok yere rahatça ulaşabilirler. Yaşam Ankara’da oldukça rahat ve ucuzdur.  Öğrenciler, ihtiyaçlarını semt pazarlarından ya da çevredeki dükkanlardan alarak çok fazla para harcamadan geçinebilirler. Yurtlarda verilen akşam yemeklerinin yanı sıra kantinde her türlü yiyecek bulunur. İklimi nedeniyle sıcak yerlerden gelen öğrenciler bu kentte zorluk çekerler, zira Ankara’nın soğuğu meşhurdur. Konumu itibariyle her yere yakın olan Ankara, ülkenin göbeğinde olduğu için her yere rahatlıkla gidilebilir.

Bana En Uygun Ankara Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Ankara kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 63 adet Ankara kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Ankara Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Ankara erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 19 adet Ankara erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Ankara Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat