Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Konya Yurtları

Konya kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

24 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Konya  Yurtları

İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehirlerinden biri olan Konya, geniş ovaları ve uçsuz bucaksız düzlükleri ile öğrenciler için rahat yaşam imkanı sunan şehirlerden bir tanesidir. Şehirde, 2013 yılında kurulan Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, 2010’da açılan KTO Karatay Üniversitesi, 2009 yılında açılan ve sonradan kapatılan Mevlana Üniversitesi, 2010 senesinde açılan Necmettin Erbakan Üniversitesi ve ülkemizin eski üniversitelerinden Selçuk Üniversitesi bulunur. Konya yurtları kampüs içinde ya da kampüs çevresinde dağılmış olup, öğrenciler bu yurtlardan bütçelerine uygun olanı seçerek kayıt yaptırabilirler.
  

Konya kız yurtları

Mevlana’nın şehri Konya’da, kız öğrenciler apartlarda, yada Konya kız yurtları seçeneklerinden birinde barınabilirler. Konya öğrenci yurtları arasında merkezde bulunan özel yurtlarda kalan kız öğrenciler, otobüslere ya da minibüslere binmeden kampüslere ulaşabilirler, çünkü fakültelerle yurtlar arasındaki mesafe yürünebilecek kadar kısadır. Konya yurt fiyatları, kiralık ev fiyatlarına kıyasla daha uygundurlar.

Konya erkek yurtları

Selçuk Üniversitesi’nde ya da Konya’daki diğer üniversitelerde okuyan öğrenciler Konya erkek yurtları arasında seçim yaparak, öğrencilik hayatlarını rahat ve huzurlu bir ortamda geçirebilirler. Sıcak sudan akşam yemeğine, güvenlikten çamaşır yıkama hizmetine kadar pek çok kolaylığın sağlandığı ve bu imkanların yurt ücretine dahil olduğu Konya öğrenci yurtları öğrencilik yaşamınızı oldukça kolaylaştırıyor.
  

Konya özel yurtları

Konya özel yurtları, daha rahat odaları, daha konforlu çalışma odaları, spor salonları, 24 saat akan sıcak suyu ve lezzetli yemekleriyle devlet yurtlarına kıyasla çok daha iyi özelliklerle donatılmışlardır. Konya özel yurt fiyatları konumlarına ve kapasitelerine göre değişebilir. Konya, öğrenciler için pek çok avantaja sahip olan bir şehirdir. Yaşamın oldukça uygun olduğu şehirde, ulaşım sorunu yoktur. Yüzölçümü olarak büyük olmasına karşın, yerleşim bölgelerinin birbirine yakın olması, çoğu zaman öğrencilerin yaya olarak okullarına gidip gelmelerini sağlar. Büyükşehirlerden gelen öğrenciler her ne kadar ilk başlarda sıkılsalar da bir süre sonra duruma alışmakta ve kendilerini evlerinde gibi hissetmektedirler. Yerli halkın öğrencilere karşı sıcak davranması, onları ailein bir ferdi gibi görmesi, öğrenciler için büyük bir artıdır. Kentte, kafe, bar ve pek çok eğlence mekanı bulunur. Alışveriş merkezleri ve semt marketleri öğrencilere uygun alışveriş imkanı sunar.

Bana En Uygun Konya Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Konya kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 18 adet Konya kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Konya Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Konya erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 8 adet Konya erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Konya Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Konya yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat