Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Aydın Yurtları

Aydın kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

32 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Nazilli BETEK Erkek Öğrenci Yurdu
Aydın / Nazilli

Merhaba Öncelikle Öğrencimizin Bölümü Hayırlı Olsun. Tek Kisilik ,iki Kisilik, Üc Kisilik,..

Nazilli Betek Kız Apartı
Aydın / Nazilli

Nazilli BETEK KIZ YURDU & APARTMANI  "Nazilli de ki Eviniz'' SÜMER KAMPÜSÜNE Y&u..

Aydın Yurtları

Ege bölgesinde kalan Aydın kentimiz, Ege Denizi’ne kıyısı olması, Büyük Menderes nehrine sahip olması ve turizm açısından kritik bir nokta olması nedeniyle ülkemiz için en önemli noktalardan biri olarak kabul edilir. Bereketli ovalar üzerine kurulmuş olması güzel bir doğa yapısına sahip olmasını sağlamıştır. Aydın’da, Adnan Menderes Üniversitesi olmak üzere bir tane yüksekokul bulunur. Bu şehirde öğrenci olmak fazlasıyla güzel bir duygudur. Bu noktada seçenek olarak oldukça fazla sayıda bulunan Aydın yurtları size birçok imkan sunuyor.
  

Aydın kız yurtları

Güzel bir öğrenci şehri olan Aydın, hem özel yurtlar apartlar ve Kredi Yurtlar Kurumu’na ait yurtlar olmak üzere birçok hizmet sunuyor. Aydın kız yurtları, tüm kız öğrencileri misafir edecek kapasiteye sahiptir. Yurtların yerleştiği konumlar itibari ile eğitim gördüğünüz kampüse ulaşmak oldukça rahattır. Böylece öğrenciler zaman kaybetmeden okudukları fakülteye kolayca gidip gelebilirler. Aydın öğrenci yurtlarının çoğunluğunda televizyon, yemek, ütü, wifi ve etüt salonları gibi özellikler mevcuttur. Aydın yurt fiyatları, yurtların yerleştiği bölge ve özelliklerine göre değişik fiyatlara sahiptir.
  

Aydın erkek yurtları

Aydın kenti erkek öğrenciler için de vazgeçilemeyen illerden biridir. Bu kentte çok sayıda güzel vakit geçirebilecek yer vardır. Öğrenciler Ege’nin bu şirin kentinin kendine has doğasında rahatça gezebilirler. Aydın erkek yurtları erkek öğrencilere birçok imkan sunar. Yurtların çoğunda televizyon, kablosuz internet, akşam yemeği, çalışma odaları, çamaşırhane ve masa tenisi gibi özellikler mevcuttur. Bu yurtlar Türkiye'nin her bölgesinden öğrenci ağırlar, bu nedenle farklı illerden gelen gençler birbirleriyle kaynaşıp farklı kültürleri tanıma imkanı bulurlar.

Aydın özel yurtları

Aydın özel yurtları, devlet yurdunda yer bulamayan ya da bu öğrenci evinde konaklamak istemeyen öğrencilerin yerleştiği yurtlardır. Özellikleri devlet yurtlarına göre oldukça sayıca fazla olup daha kaliteli hizmet sunulur ve bu özellikleri çeşitli sosyal aktivitelerle desteklenir. Fakat önem gösterilecek noktalardan bir tanesi Aydın yurt fiyatları olmalıdır. Oda kapasiteleri, yurdun özellikleri ve konumuna göre özel yurt fiyatları belirlenmektedir. Bütçenize en uygun aydın öğrenci yurdu seçerken özenli olmanızı öneriyoruz. Özel yurtlar devlet yurtlarının aylık fiyatlarından yaklaşık 3 ya da 4 kat daha fazladır. Aydın'a büyükşehirlerden gelen öğrenciler ilk başta hayal kırıklığına uğrayabilir. Şehir büyük illerde yaşamaya alışan gençlere küçük gelebilir. Fakat zamanla bu duruma alışırlar ve bu durum öğrencilerin hoşuna bile gider. Aydın yurtları, öğrencileri okudukları yıllar süresince misafir eder ve kaliteli bir hizmet sunar. Gençler, özellikle Aydın’ın eşsiz manzarasından kopamazlar. Yerli halkın ılımlı ve sıcakkanlı olması ise öğrenciler açısından çok önemli bir artıdır. Ev kiraları çok pahalı olmamakla birlikte orta düzeyde seyreder. Aydın’da okuyan öğrencilerin Aydın Gar Cafe'de maç izlemeleri, eğlenmek için ise Gramaphone'a uğramalarını tavsiye ederiz.

Bana En Uygun Aydın Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Aydın kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 26 adet Aydın kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Aydın Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Aydın erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 9 adet Aydın erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2023 Aydın Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Aydın yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2023 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat