Aydın Öğrenci Yurtları

Aydın Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 35 öğrenci yurdu bulundu.

Turuncu PaketMFM Kız Öğrenci YurduAydın / Nazilli - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
  • Bahçe
MFM Kız Öğrenci YurduİMKANLARIMIZ Güvenlik 24 Saat Sıcak Su Kafeterya ve Sosyal Alanlar Rahat Çalışma Salonu Çamaşır ve Ütü Odası Fitness Salonu Merkezi Isıtma ve Soğutma Odalarda Telefon Otopark Otomatlar 24 Saat Resepsiyon Revir Sınırsız İnternet Kuaför MFM ÖZEL YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU Yıldırım ailesi olarak 45 yıllık gıda ve işletmecilik alanında tecrübemiz ve anlayışımız  Nazilli özelinde mü..

Özel Nazilli Su Kız

Özel Nazilli Su Kız Pansiyonu

Çağdaş, modern yönetim anlayışını ilke edinen Yurdumuz barındırdığı öğrencilere y&u..

Bunlarada Göz Atın


Aydın Hakkında

Aydın Yurtları

Ege bölgesinde kalan Aydın kentimiz, Ege Denizi’ne kıyısı olması, Büyük Menderes nehrine sahip olması ve turizm açısından kritik bir nokta olması nedeniyle ülkemiz için en önemli noktalardan biri olarak kabul edilir. Bereketli ovalar üzerine kurulmuş olması güzel bir doğa yapısına sahip olmasını sağlamıştır. Aydın’da, Adnan Menderes Üniversitesi olmak üzere bir tane yüksekokul bulunur. Bu şehirde öğrenci olmak fazlasıyla güzel bir duygudur. Bu noktada seçenek olarak oldukça fazla sayıda bulunan Aydın yurtları size birçok imkan sunuyor.
  

Aydın kız yurtları

Güzel bir öğrenci şehri olan Aydın, hem özel yurtlar apartlar ve Kredi Yurtlar Kurumu’na ait yurtlar olmak üzere birçok hizmet sunuyor. Aydın kız yurtları, tüm kız öğrencileri misafir edecek kapasiteye sahiptir. Yurtların yerleştiği konumlar itibari ile eğitim gördüğünüz kampüse ulaşmak oldukça rahattır. Böylece öğrenciler zaman kaybetmeden okudukları fakülteye kolayca gidip gelebilirler. Aydın öğrenci yurtlarının çoğunluğunda televizyon, yemek, ütü, wifi ve etüt salonları gibi özellikler mevcuttur. Aydın yurt fiyatları, yurtların yerleştiği bölge ve özelliklerine göre değişik fiyatlara sahiptir.
  

Aydın erkek yurtları

Aydın kenti erkek öğrenciler için de vazgeçilemeyen illerden biridir. Bu kentte çok sayıda güzel vakit geçirebilecek yer vardır. Öğrenciler Ege’nin bu şirin kentinin kendine has doğasında rahatça gezebilirler. Aydın erkek yurtları erkek öğrencilere birçok imkan sunar. Yurtların çoğunda televizyon, kablosuz internet, akşam yemeği, çalışma odaları, çamaşırhane ve masa tenisi gibi özellikler mevcuttur. Bu yurtlar Türkiye'nin her bölgesinden öğrenci ağırlar, bu nedenle farklı illerden gelen gençler birbirleriyle kaynaşıp farklı kültürleri tanıma imkanı bulurlar.

Aydın özel yurtları

Aydın özel yurtları, devlet yurdunda yer bulamayan ya da bu öğrenci evinde konaklamak istemeyen öğrencilerin yerleştiği yurtlardır. Özellikleri devlet yurtlarına göre oldukça sayıca fazla olup daha kaliteli hizmet sunulur ve bu özellikleri çeşitli sosyal aktivitelerle desteklenir. Fakat önem gösterilecek noktalardan bir tanesi Aydın yurt fiyatları olmalıdır. Oda kapasiteleri, yurdun özellikleri ve konumuna göre özel yurt fiyatları belirlenmektedir. Bütçenize en uygun aydın öğrenci yurdu seçerken özenli olmanızı öneriyoruz. Özel yurtlar devlet yurtlarının aylık fiyatlarından yaklaşık 3 ya da 4 kat daha fazladır. Aydın'a büyükşehirlerden gelen öğrenciler ilk başta hayal kırıklığına uğrayabilir. Şehir büyük illerde yaşamaya alışan gençlere küçük gelebilir. Fakat zamanla bu duruma alışırlar ve bu durum öğrencilerin hoşuna bile gider. Aydın yurtları, öğrencileri okudukları yıllar süresince misafir eder ve kaliteli bir hizmet sunar. Gençler, özellikle Aydın’ın eşsiz manzarasından kopamazlar. Yerli halkın ılımlı ve sıcakkanlı olması ise öğrenciler açısından çok önemli bir artıdır. Ev kiraları çok pahalı olmamakla birlikte orta düzeyde seyreder. Aydın’da okuyan öğrencilerin Aydın Gar Cafe'de maç izlemeleri, eğlenmek için ise Gramaphone'a uğramalarını tavsiye ederiz.