Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

MADDE 1- TARAFLAR 

1.1- Reklam Alan : www.ozelyurtara.com 
Ünvanı : Idea Art Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti
Adresi : Esenler Mh. Şehit Osman Şen Sk. No : 18/A Merkez / ÇANAKKALE
Telefon : 0 286 212 95 95 
Email : [email protected] 

MADDE 2- KONU 

İşbu sözleşmenin konusu, Reklam verenin (yayın kaydını yapanın), yayıncıya ait yayın talebini www.ozelyurtara.com internet sitesinden elektronik ortamda reklam siparişini yaptığı nitelikleri ve satış fiyatı site üzerinde belirtilen yayın türünün satışı ve onayı ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

www.ozelyurtara.com sitesinden yapılan reklam yayını. 

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER 

4.1- Reklam veren, www.ozelyurtara.com internet sitesinde sözleşme konusu yayın tercihinin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekline ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 
4.2- Sözleşme konusu her bir yayın talebi için ALICI’nın yayın talebi bedelini ödeme zamanına bağlı olarak ilgili markanın yayınlanması site yönetimi tarafından onaylanır. 
4.3- www.ozelyurtara.com sitesi sözleşme konusu reklam  kaydını, eksiksiz ve belirtilen niteliklere uygun bir şekilde yayınlamaktan sorumludur. 
4.4- Sözleşme konusu kaydın yayın onayı için işbu sözleşmenin elektorinik ortamda onaylanması şarttır. 
4.5- İşbu sözleşme, üyelik hesabından markasının sitede yayın kaydını yapan tarafından onaylandıktan sonra geçerlilik kazanır.

MADDE 5- CAYMA HAKKI 

Üye , sözleşme konusu yayın kaydının kendisine belirtildiği şekilde yayınlanmadığını ifade ederse yayın talebinin başladığı tarihten itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde reklam alana faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması zorunludur.

Giriş yap