Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Kocaeli Yurtları

Kocaeli kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

32 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
İzmit Dünya Erkek Yurdu
Kocaeli / izmit

Türkiye'nin en güzel şehirlerindne biri olan Kocaeli'nin tam merkezinde deniz manzaralı bir yurt D&uum..

Kocaeli Yurtları

Kocaeli, Türkiye'nin ulaşım, sanayi ve ticaret olarak merkez konumunda oldukça önemli bir şehridir. Şehir, 81 bin gibi müthiş bir öğrenci sayısına sahiptir. İstanbul'a yakın olması ise öğrenciler için büyük bir avantajdır. Şehirdeki tek yüksekokul, Kocaeli Üniversitesi’dir. Kocaeli yurtları, oldukça uygun fiyatlarla öğrencilere kaliteli bir hizmet verir. Bu şehirde öğrencilerin yabancılık çekmesi mümkün değildir.
  

Kocaeli kız yurtları

Mega bir kent olan ve İstanbul'a komşu olan Kocaeli tam bir öğrenci kentidir. Türkiye'nin her bölgesinden öğrenci, Kocaeli ilini tercih etmektedir. Kocaeli kız yurtları, öğrencilere sağladığı imkanlar ile rahat bir üniversite yaşamı sürmelerine yardımcı olur. Özel yurtlar merkezi konumu sayesinde kampüse ve istenilen yerlere kolayca ulaşma fırsatı sunar. Böylelikle öğrenciler derslere daha kolay uyum sağlar. Kocaeli öğrenci yurtlarının hemen hemen hepsinde lcd tv, spor odası, yemekhane, ütü hizmeti, çamaşır odaları, wifi ve etüt odaları gibi özellikler mevcuttur. Kocaeli yurt fiyatları ise yurtların donanımsal ve bölgesel özelliklerine göre değişiyor. Aynı zamanda yurtlardaki odaların kaç kişilik olduğu ile de alakalı olan fiyatlar 4 kişilik odalarda ucuz fiyatlara sahipken 1 kişilik oda fiyatları daha yüksektir.
  

Kocaeli erkek yurtları

Kocaeli ili, erkek öğrenciler için de sayısız tercih seçenekleri sunuyor. Bazı Kocaeli erkek yurtları çeşitli organizasyon ve turlar düzenler ve daha güzel vakit geçirmenizi sağlar. Sabah, öğlen ve akşam yemekleri sunan yurtlar da vardır. Sınırsız wi-fi gibi özelliklerde mevcuttur. Yurtlar güvenlik kameraları ile sürekli kontrol edilerek güvenli hale getirilir. Kampüse ulaşım imkanları kolaydır.
  

Kocaeli özel yurtları

Kocaeli özel yurtları, size otel rahatlığında hizmet sunar. Sosyal aktiviteler sürekli olarak yapılır. Genellikle Kyk yurdunu tercih etmeyen öğrencilerin konakladığı özel yurtlarda imkanlar devlet yurtlarına göre daha fazladır ve ayrıca daha rahat bir ortam söz konusudur. Daha lüks bir yapıya sahip olması itibari ile Kocaeli yurt fiyatları, devlet yurtlarına göre daha yüksek fiyata sahiptir. Fakat hizmet bir o kadar kalitelidir. Şehir merkezine düzenli bir şekilde dağılmış olan Kocaeli yurtları sayesinde istediğiniz yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurtların merkezi konumu sayesinde otobüs, minibüs gibi araçlar genellikle yurtların önünden geçmektedir. Öğrenci sayısının çok fazla olması, öğrencilerin yabancılık çekmesini engeller ve daha rahat yaşamalarını sağlar. Sosyal etkinlikler açısından da önemli bir şehirdir Kocaeli. Öğrenciler için şehirde bir çok iş ve staj imkanı bulunur ve bu imkanları öğrenciler fazlasıyla kullanır. Kampüsü ise fazlasıyla donanımlıdır. Eve çıkmak isteyen öğrenciler biraz zor ev bulabilir ve fiyatları standart öğrenci bütçesine göre biraz pahalıdır. Öğrenciler eve çıkmak yerine bütçelerine uyan yurtlarda kalmayı tercih ederler.

Bana En Uygun Kocaeli Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kocaeli kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 23 adet Kocaeli kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Kocaeli Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kocaeli erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 12 adet Kocaeli erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Kocaeli Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Kocaeli yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat