Kocaeli Öğrenci Yurtları

Kocaeli Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 35 öğrenci yurdu bulundu.

Sarı Paketİzmit Dünya Kız YurduKocaeli / İzmit - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
  • Balkonlu Oda
İzmit Dünya Kız Yurduİzmit’in tam merkezi olan Fethiye Caddesinde, deprem yönetmeliğine uygun olan yeni binamızda açılan yurdumuz 10 yıllık tecrübeli bir idari kadro ile siz değerli öğrencilerimize hizmet sunuyor. Kocaeli İzmit’te çarşının tam merkezi Fethiye caddesinde, 100 öğrenci kapasiteli olan yurdumuzdan tüm fakültelere tek vesaitle ulaşım mümkündür. Merkez kampüs Anıtpark yerleşkesi, yürüme mesafesinde olup 10 dk.'dır..

Sarı Paketİzmit Dünya Erkek YurduKocaeli / İzmit - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Balkonlu Oda
  • Çamaşır Makinesi
İzmit Dünya Erkek YurduTürkiye'nin en güzel şehirlerindne biri olan Kocaeli'nin tam merkezinde deniz manzaralı bir yurt Dünya Erkek Öğrenci Yurdu. Yurdumuz merkezi konumu ile heryere yakın mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezinde yer alan yurdumuzdan hızlı bir şekilde üniversiteye ulaşmak mümkündür. Yurdumuzda 24 saat sıcak su İnternet Bağlantısı 24 Kameralı Güvenlik Kaydı Etüt Salonu Açık büfe kahvaltı Her katta ferah dinlenme sa..

Özel Kule Erkek Öğrenci

Özel Kule Erkek Öğrenci Yurdu

İzmitin TAM MERKEZİNDE BAŞARINIZI GÜVEN VE KONFORLA DESTEKLİYORUZ.KOCAELİ’ne GELDİĞİ..

MEB-ÖZEL GENCEL KIZ YURDU

MEB-ÖZEL GENCEL KIZ YURDU ÇALIŞAN/ÖĞRENCİ

2001 yılından beri Kocaeli ilinde hizmet vermekte olduğumuz yurdumuz Gebze-İzmit arasında E-5 karayo..

Bunlarada Göz Atın


Kocaeli Hakkında

Kocaeli Yurtları

Kocaeli, Türkiye'nin ulaşım, sanayi ve ticaret olarak merkez konumunda oldukça önemli bir şehridir. Şehir, 81 bin gibi müthiş bir öğrenci sayısına sahiptir. İstanbul'a yakın olması ise öğrenciler için büyük bir avantajdır. Şehirdeki tek yüksekokul, Kocaeli Üniversitesi’dir. Kocaeli yurtları, oldukça uygun fiyatlarla öğrencilere kaliteli bir hizmet verir. Bu şehirde öğrencilerin yabancılık çekmesi mümkün değildir.
  

Kocaeli kız yurtları

Mega bir kent olan ve İstanbul'a komşu olan Kocaeli tam bir öğrenci kentidir. Türkiye'nin her bölgesinden öğrenci, Kocaeli ilini tercih etmektedir. Kocaeli kız yurtları, öğrencilere sağladığı imkanlar ile rahat bir üniversite yaşamı sürmelerine yardımcı olur. Özel yurtlar merkezi konumu sayesinde kampüse ve istenilen yerlere kolayca ulaşma fırsatı sunar. Böylelikle öğrenciler derslere daha kolay uyum sağlar. Kocaeli öğrenci yurtlarının hemen hemen hepsinde lcd tv, spor odası, yemekhane, ütü hizmeti, çamaşır odaları, wifi ve etüt odaları gibi özellikler mevcuttur. Kocaeli yurt fiyatları ise yurtların donanımsal ve bölgesel özelliklerine göre değişiyor. Aynı zamanda yurtlardaki odaların kaç kişilik olduğu ile de alakalı olan fiyatlar 4 kişilik odalarda ucuz fiyatlara sahipken 1 kişilik oda fiyatları daha yüksektir.
  

Kocaeli erkek yurtları

Kocaeli ili, erkek öğrenciler için de sayısız tercih seçenekleri sunuyor. Bazı Kocaeli erkek yurtları çeşitli organizasyon ve turlar düzenler ve daha güzel vakit geçirmenizi sağlar. Sabah, öğlen ve akşam yemekleri sunan yurtlar da vardır. Sınırsız wi-fi gibi özelliklerde mevcuttur. Yurtlar güvenlik kameraları ile sürekli kontrol edilerek güvenli hale getirilir. Kampüse ulaşım imkanları kolaydır.
  

Kocaeli özel yurtları

Kocaeli özel yurtları, size otel rahatlığında hizmet sunar. Sosyal aktiviteler sürekli olarak yapılır. Genellikle Kyk yurdunu tercih etmeyen öğrencilerin konakladığı özel yurtlarda imkanlar devlet yurtlarına göre daha fazladır ve ayrıca daha rahat bir ortam söz konusudur. Daha lüks bir yapıya sahip olması itibari ile Kocaeli yurt fiyatları, devlet yurtlarına göre daha yüksek fiyata sahiptir. Fakat hizmet bir o kadar kalitelidir. Şehir merkezine düzenli bir şekilde dağılmış olan Kocaeli yurtları sayesinde istediğiniz yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurtların merkezi konumu sayesinde otobüs, minibüs gibi araçlar genellikle yurtların önünden geçmektedir. Öğrenci sayısının çok fazla olması, öğrencilerin yabancılık çekmesini engeller ve daha rahat yaşamalarını sağlar. Sosyal etkinlikler açısından da önemli bir şehirdir Kocaeli. Öğrenciler için şehirde bir çok iş ve staj imkanı bulunur ve bu imkanları öğrenciler fazlasıyla kullanır. Kampüsü ise fazlasıyla donanımlıdır. Eve çıkmak isteyen öğrenciler biraz zor ev bulabilir ve fiyatları standart öğrenci bütçesine göre biraz pahalıdır. Öğrenciler eve çıkmak yerine bütçelerine uyan yurtlarda kalmayı tercih ederler.