Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Ozelyurtara, websitesi üzerinden, kullanıcılar tarafından kendisiyle paylaşılan kişisel bilgileri, üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılır. Ozelyurtara tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya websitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, Ozelyurtara ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, Ozelyurtara’ nın üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında olsa dahi, kullanıcının kimliği ifşa edilmemek kaydıyla, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapmak için kullanılabilir. 

Ozelyurtara, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Ozelyurtara'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Ozelyurtara’ nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

Ozelyurtara, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman websitesida yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Ozelyurtara’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, websitesida yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Giriş yap