Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Bursa Yurtları

Bursa kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

33 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Bunlarada bakın

Bursa Yurtları

Marmara Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Bursa, yeşil ile mavinin her tonuna ev sahipliği yapar. Şehirdeki Uludağ Üniversitesi, ülkemizin köklü üniversitelerinden biridir. Bursa Teknik Üniversitesi ise 2010 yılında kurulan oldukça yeni bir kurumdur. Bursa yurtları gerek Marmara Bölgesi’nden gerekse çevre illerden gelen öğrencileri en iyi şekilde karşılamak için birbirleriyle rekabet halindedirler.


Bursa kız yurtları

Uludağ Üniversite’sinde okuyan öğrenciler Görükle’deki evlerde, apartlarda ya da Bursa kız yurtlarında kalabilirler. Üniversitedeki KYK yurtları öğrenciler için oldukça iyi bir alternatiftir. Bursa öğrenci yurtlarında kalarak okula gidip gelen öğrenciler, yurtların sağladığı tüm hizmetlerden yararlanabilirler. Bursa yurt fiyatları evlere oranla daha uygundur ve kampüslere oldukça yakındır. Bu yüzden herhangi bir ulaşım aracına binmeden okula kolayca gidilip gelinebilir.


Bursa erkek yurtları

Uludağ gibi turistik bölgeye ev sahipliği yapan Bursa’da, erkek öğrenciler okudukları süre boyunca Bursa erkek yurtlarında kalabilirler. Öğrenciler sıcak su, akşam yemeği, televizyon, etüt odaları ve kablosu internet gibi hizmetlerin verildiği yurtlarda güvenli ve sağlıklı yıllar geçirebilirler.


Bursa özel yurtları

Bursa özel yurtları, devlet yurtlarına kıyasla daha kaliteli hizmetler verir. Örneğin devlet yurtlarında odalar 4- 6 ya da 8 kişilik olabilirken, özel yurtlarda bu sayılar tek kişilik, 2 kişilik ya da 3 kişilik gibi sayılara çıkar. Verilen yemekler aynı büyüklükteki devlet yurtlarına göre daha iyidir. Bursa özel yurt fiyatları kampüslere uzaklıklarına, verdikleri hizmete ve yurtların büyüklüklerine göre değişir. Uludağ Üniversitesi’ni kazanan ve Görükle yurtları kalan öğrenciler oldukça uygun fiyatlara çevredeki lokantalarda yemeklerini yiyebilirler. Tatlı ve unlu gıdaların çokça tüketildiği Bursa’da öğrencilerin uğrak mekanları vardır. Öğrenciler, Bursa’da pek çok etkinliğe katılabilir. Ayrıca şehirde eğlence mekanları sayıca fazladır. Kafeler, barlar ve alışveriş merkezleri öğrencilerin hem boş vakitlerini geçirdikleri hem de eğlenmek için tercih ettikleri yerlerdir. Triyo alışveriş merkezi, pek çok mağazası ve kafesiyle gençlere hizmet verir. Bursa’da okuyan öğrenciler, Uludağ’a, Mudanya’ya ya da Cumalıkızık’a gidebilir, kış tatillerini ülkenin en bilinen yerlerinde geçirebilirler. Ulaşımın kolay olması, öğrenciler için şehrin bir diğer avantajıdır.

Bana En Uygun Bursa Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Bursa kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 25 adet Bursa kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Bursa Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Bursa erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 13 adet Bursa erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2024 Bursa Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Bursa yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat