Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Çankaya Üniversitesi'ne Yakın Özel Yurtlar

Çankaya Üniversitesi'ne yakın kız ve erkek öğrenci yurtlarına gözatın ve size en uygun olanı bulup teklif isteyin!

14 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Zahide Hanım Kız Yurdu
Ankara / Çankaya

  Ankara’nın merkezinde bulunan yurdumuz kızlarımıza aile sıcaklığında bir yuva sağlamaktadır. Yurdumuz..

Arina Kız Öğrenci Yurdu
Ankara / Çankaya

Ankara Arina Kız Öğrenci Yurdu Ankara'da kaliteli öğrenci yurdu hizmeti sunmayı ilke edinmiş, farklı se..

Kuzey Erkek Yurdu
Ankara / Çankaya

Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu Ankara Emek semtinde bulunan Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığına ..

Ankara Asude Kız Öğrenci Yurdu
Ankara / Çankaya

 Özel Asude Kız Öğrenci Yurdu Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir yurttur.An..

Ankara Yurtları

Ülkemizin başkenti Ankara’da öğrenci olmak bir ayrıcalıktır öğrenciler için. ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent Üniversiteleri gibi Türkiye’nin köklü niversitelerine sahip olmasının yanı sıra ülkenin yönetildiği şehir olması, tüm bakanlıkların burada bulunması, coğrafi ve politik konumu gibi özellikler, öğrencileri cezbeden başlıca özelliklerdir. Ankara’da kampüs hayatı oldukça renkli ve heyecanlıdır. Ankara yurtları öğrencilere her türlü imkanı sunan özelliklerdedir.
  

Ankara kız yurtları

Öğrenciler için oldukça uygun bir şehir olan Ankara’da kız öğrenciler kiralık evlerin yanı sıra Ankara kız yurtları da barınmak için bir seçenektir. Üniversite okumak amacıyla yurdun dört bir yanından ülkenin merkezine gelen yüzlerce öğrenci, Ankara öğrenci yurtlarında kalarak öğrenim hayatlarını geçirebilirler.  Her yurtta olduğu gibi duş, ısınma, yemek ve internet gibi hizmetler eksiksiz olarak öğrencilerin hizmetine sunulur. Ankara yurt fiyatları evlere göre daha uygun olmakla birlikte, öğrencilerin konforu düşünülerek tasarlanmışlardır.
  

Ankara erkek yurtları

Bir memur şehri olan Ankara’da erkek öğrencilerin konaklaması kimi Anadolu şehirlerinden daha kolaydır. Kiralık evler erkek öğrencilere verilebildiği gibi Ankara erkek yurtları da öğrenciler için çeşitli olanaklar sağlar. Güvenlik, temizlik, çamaşırhane ve yemekhane gibi hizmetlerin kusursuz bir şekilde verildiği yurtlarda aylık ücretler de oldukça düşüktür. Öğrenciler Ankara’da bütçelerine uygun yurt bulmakta sıkıntı yaşamazlar.
  

Ankara özel yurtları

Ankara özel yurtları, devlet yurtlarına nazaran daha konforludurlar. Ankara yurt fiyatları diğer konaklama seçeneklerinden daha ucuz olmakla birlikte tek kişilik odalar gibi pek çok özellik, öğrencilerin rahatça okumaları için düşünülmüştür. Ankara memur şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda bir öğrenci şehridir. İstanbul’a göre eğlence hayatı daha az olsa da, öğrenciler bu kentte asla sıkılmazlar. Yerleşim mekanları birbirine yakın olduğu için öğrenciler tek bir araçla pek çok yere rahatça ulaşabilirler. Yaşam Ankara’da oldukça rahat ve ucuzdur.  Öğrenciler, ihtiyaçlarını semt pazarlarından ya da çevredeki dükkanlardan alarak çok fazla para harcamadan geçinebilirler. Yurtlarda verilen akşam yemeklerinin yanı sıra kantinde her türlü yiyecek bulunur. İklimi nedeniyle sıcak yerlerden gelen öğrenciler bu kentte zorluk çekerler, zira Ankara’nın soğuğu meşhurdur. Konumu itibariyle her yere yakın olan Ankara, ülkenin göbeğinde olduğu için her yere rahatlıkla gidilebilir.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat