Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Akdeniz Üniversitesi'ne Yakın Özel Yurtlar

Akdeniz Üniversitesi'ne yakın kız ve erkek öğrenci yurtlarına gözatın ve size en uygun olanı bulup teklif isteyin!

25 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Yurdum Kız Öğrenci Apartı
Antalya / Kepez

Yurdum Kız Öğrenci Apartı - Antalya Akdeniz Üniversitesi Teknopark Kapısı karşısındadır. 60 metre mesafeded..

Başkent Kültür Kız Öğrenci Yurdu/Apartı
Antalya / Kepez

BAŞKENT KÜLTÜR KIZ ÖĞRENCİ YURDU/APARTI Başkent Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin öğr..

Ata Apartı
Antalya / Kepez

Ata Apartları Antalya'da merkezi konum avantajı ve lüks, konforlu konaklama hizmetiyle ön plana ç..

Alya Kız Yurdu
Antalya / Konyaaltı

Alya kız yurdu T.C. Antalya Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek &..

Lunay Erkek Öğrenci Oteli
Antalya / Konyaaltı

Lunay Erkek Öğrenci Oteli Hotel Lunay: » Bireysel ve Özgün. Elit insanlara » Yalnız ..

Elit Öğrenci Oteli
Antalya / Kepez

ELİT OTEL  (KÜLTÜR, KEPEZ, ANTALYA)   Otelimiz, 1997 yılında iki temel misyonla hizmete a&cced..

Ata Erkek Apartı
Antalya / Merkez

Ata Apartları Antalya'da merkezi konum avantajı ve lüks, konforlu konaklama hizmetiyle ön plana ç..

Antalya Yurtları

Antalya, sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde Türkiye'nin en güzel illerinden birisi haline gelmiştir. Deniz, güneş, tarih ve doğanın birleştiği bu güzel kentte her üniversite adayı öğrenci olmanın hayalini kurar. Şehirde pek çok üniversite bulunur. Bunlar; 1982 yılında kurulan Akdeniz Üniversitesi, henüz 2 yıldır hizmet veren Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, 2011 yılında açılan Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi ve 2012 senesinde kurulan Antalya Bilim Üniversitesi’dir. 630 km uzunluğundaki Akdeniz kıyıları eşsiz manzaralar sunar. Antalya’da okuma fırsatı bulan ve Antalya yurtlarında kalan öğrenciler, şehrin tüm güzelliklerinden yararlanabilirler.
  

Antalya kız yurtları

Tam bir turizm ve öğrenci şehri olan Antalya, yurt olanakları ve sayısı açısından şehre gelen öğrenci sayısını karşılayacak düzeydedir. Antalya kız yurtları, kampüslere olan yakınlıkları nedeniyle öğrencilere rahat bir eğitim olanağı sağlarlar. Bunun dışında eğlenmek için gidilecek yerlere de yurtlar oldukça yakındır. Antalya öğrenci yurtları çeşitli farklı imkanlara sahiptir. Bunlardan bazıları akşam yemeği, kablosuz internet, ütü, yemek alanları ve dinlenme odalarıdır. Güvenlik önlemlerinin kusursuz bir şekilde uygulandığı Antalya yurt fiyatları konumlandığı bölge ve verdikleri hizmetlere göre değişir.
  

Antalya erkek yurtları

Öğrenciler için mükemmel bir şehir olan Antalya, sadece kız öğrenciler için değil erkek öğrenciler için de son derece rahat ve güzel bir şehirdir. Çeşitli imkanların ve konforun sağlandığı Antalya erkek yurtları, çamaşırhane, sıcak su, yemekhane, kantin ve kablosuz internet, spor salonu, digitürk gibi hizmetler de sunuyor. Bu yurtlara ülkemizin farklı şehirlerinden öğrenciler gelir ve öğrenim hayatlarını sürdürürler.
  

Antalya özel yurtları

Antalya özel yurtları, öğrencilere beş yıldızlı otel keyfi yaşatabilir. Gerek 1 kişilik gerekse 2 kişilik odalar ile öğrencilere farklı imkanlar sunan yurtlarda çok çeşitli sosyal aktivite imkanları da bulunmaktadır. Antalya yurt fiyatları Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarına nazaran biraz yüksek olsa da öğrencilere daha konforlu ve daha rahat konaklama hizmeti sunmaktadır. Maddi Durumu iyi ve rahat olan arkadaşların bu yurtlara kayıt olmalarını tavsiye ediyoruz. Antalya'nın merkez bölgelerine yerleşmiş olan Antalya yurtları, kampüse ve gezmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Palmiyelerle sıralanmış bulvarları, uluslararası ödüllü marinası ve modern mekanları ile öğrencilerin ilgisini çekiyor. Yazları sıcak geçmekle beraber kışları ise ılık ve yağışlı geçer. Bu şehirde soğuk yaşamamanız büyük bir avantajdır. Kampüs denize sıfır değildir. Fakat 2 km kadar yakın bir mesafededir. Gece hayatını sevenler için Kaleiçi geceleri sizi tatmin edecek kadar eğlenceli geçer. Bu bölgede barlar, metal barlar ve çeşitli eğlenme mekanları bulunabilir.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat