Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Yaşar Üniversitesi'ne Yakın Özel Yurtlar

Yaşar Üniversitesi'ne yakın kız ve erkek öğrenci yurtlarına gözatın ve size en uygun olanı bulup teklif isteyin!

13 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Yükseliş Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu
İzmir / Bornova

Yükseliş Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları- İzmir Eğitim nedeniyle ailesinden ayrılmak zorunda kalmış olan kız ..

İzmir Yurtları

Ege’nin incisi İzmir, İstanbul’dan sonra öğrencilerin okumak için en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Sahil şeridi, yeşil alanlarının bolluğu, genç nüfusun fazla olması, sıcak iklimi, tarihe sahip çıkışı ve seçkin üniversiteleriyle İzmir, yaşanacak şehirler arasında ilk sıralarda yer alır. Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi gibi eğitim kalitesi oldukça yüksek devlet üniversitelerinin yanı sıra İzmir Ekonomi Üniversitesi, Gediz Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve Şifa Üniversitesi gibi özel üniversitelerin yer aldığı şehirdeki konaklama için İzmir yurtları bulunmaktadır. İzmir’e üniversite okumak için Türkiye’nin dört bir yanından öğrenciler gelmektedir.
  

İzmir kız yurtları

İzmir kız yurtları şehrin pek çok bölgesine yayılmış olup, kız öğrenciler için hem ekonomik hem de rahat bir ortam sunarlar. Gerek halk otobüsleriyle gerekse minibüslerle ulaşımın rahatça sağlandığı İzmir öğrenci yurtlarının tamamında yemekhane, ütü odası, çamaşır yıkama merkezi, kablosuz internet, televizyon ve banyo gibi imkanlar sunulur. Kız öğrencilerin öğrenimlerini huzurlu bir şekilde tamamlayabilmeleri için geliştirilen yurtlarda üniversitelere yakınlıklarına ve bulundukları semte göre İzmir yurt fiyatları değişiklik göstermektedir.
 

İzmir erkek yurtları

İzmir’de yer alan çok sayıda üniversite, şehrin öğrenci nüfusunun fazla olmasını sağlar. Erkek öğrencilere, aynı kız öğrencilerde olduğu gibi aynı şartlarda yurt hizmeti verilir. Güvenlik önlemlerinin sıkı bir şekilde uygulandığı İzmir erkek yurtlarında barınmak isteyen erkek öğrenciler, aylık ücretlerini ödeyerek diledikleri hizmetlerden faydalanabilirler.

İzmir özel yurtları

İzmir özel yurtları, öğrenim hayatlarını devlet yurtlarında değil özel yurtlar da kalarak geçirmek isteyen öğrencilere yönelik oluşturulmuştur.  Daha iyi koşullar sunan özel yurtlarda hem kız öğrenciler hem de erkek öğrenciler için her türlü konforun sağlanması düşünülmüştür.  İzmir özel yurt fiyatlarıdevlet yurtları ile kıyaslandıklarında daha pahalıdırlar. İzmir’deki üniversitelerden herhangi birinin kazanan ve yurtta kalmak isteyen öğrenciler, öğrenim hayatları boyunca İzmir’in tüm olanaklarından faydalanabilirler. İklimin genelde sıcak olduğu şehirde, okulların açılmaya başladığı dönemde yaz havasını hissedebilirler. Şiddetli yağmurlar dışında hava koşullarının oldukça yumuşak olduğu şehirde İzmir yurtları öğrencilerine öğrenim hayatları süresince iyi bir hizmet vermeye çalışır. 15 dakikada bir kalkan Konak, Karşıyaka, Bostanlı ve Alsancak seferleri dışında, uzatılan metro hattıyla şehrin bir ucundan diğer ucuna kısa sürede ulaşabilme imkanı bulunur. Ege Üniversitesi’nin kampüsünün olduğu Bornova’ya öğrenciler otobüslerle ya da fakültenin hemen kenarından geçen metro hattıyla gidebilirler.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat