Adana Öğrenci Yurtları

Adana Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 12 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Adana Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Adana Hakkında

Adana Yurtları

Ülkemizin en kalabalık altıncı ili olan Adana, oldukça gelişmiş bir yerdir. Eğitim kalitesi bakımından köklü üniversitelerden biri olan Çukurova Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan şehirde öğrenci olmak son derece keyiflidir. Türkiye’nin dört bir yanından Adana’ya gelen öğrenciler, Adana yurtları arasından birinde kalarak Çukurova Üniversitesi’nde eğitim görmektedirler. Hava almak ve arkadaşlarıyla buluşmak isteyen öğrenciler için sayısız seçeneğin olduğu Adana’da, yurtlarda kalmak da bir o kadar güzel bir deneyim yaşatır.
  

Adana kız yurtları

Adana kız yurtları, Çukurova Üniversitesi’ni kazanarak bu ile yerleşen kız öğrenciler için yüksek ev kiralarına nazaran oldukça uygun konaklama yerleridir. Bölgede öğrenci sayısının fazla olması, yurt kapasitelerinin de büyük olması sebebiyle gerek kalite gerekse fiyat anlamında ciddi rekabet ortamı bulunmaktadır. Bu sebepten verilen hizmetler kaliteli ve çoğaltılmıştır. Kesintisiz Sıcak su, çamaşır yıkama odaları, etütler ve yemekhaneler diğer Anadolu yurtlarına nazaran daha büyük ve konforludur. Adana öğrenci yurtları, kız öğrencilerin güvenli ve rahat bir ortamda öğrenim hayatlarına devam edebilmeleri için sıkı bir güvenlik önlemleri alınmıştır. 24 güvenlik kamerası bulunan yurtlarda gerekli görülmesi halinde güvenlik personelleri bulunmaktadır.  Adana yurt fiyatları, üniversite kampüslerine yakınlık, verilen hizmetin kalitesine göre farklılık gösterir.
  

Adana erkek yurtları

Adana dışından gelen erkek öğrencilere en konforlu hizmeti sunmayı hedefleyen Adana erkek yurtları kalite anlamında birbiriyle yarışmaktadır. Odalarda farklı yerlerden gelen arkadaşlarıyla farklı kültürleri tanıma imkanı bulan öğrenciler, kaliteli yurt hizmetlerinin verildiği öğrenci yurtlarında eğlenceli ve dolu dolu bir öğrencilik hayatı geçirirler. Her akşam farklı bir yemeğin çıktığı yemekhaneden yurt ücretine dahil kahvaltı ve akşam yemeklerini yiyebilen öğrenciler, kantinden çay ve kahve alarak, Çukurova’nın eşsiz manzarasını seyredebilirler.
  

Adana özel yurtları

Adana özel yurtları, üniversiteyi kazanan öğrencilere adeta bir aile ortamı sunmayı amaçlar. Öğrencilerin gurbette olduklarını hissetmemeleri için sıcakkanlı ve misafirperver davranan yerli halk, öğrenciler için bir avantajdır. Kiralık ev fiyatlarının pahalı olduğu şehirde Adana özel yurt fiyatları bütçesi ne olursa olsun her öğrenciye hitap edecek şekilde yapılandırılmıştır. Farklı oda seçenekleri bulunan yurtlarda fiyatlar 300tl den başlayarak 2000tl ye kadar yurt bulmak mümkündür. Büyük bir şehir olmasına karşın yaşamın oldukça ucuz olduğu Adana’da, öğrenciler çok rahat yaşayabilirler. Adana öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler, ulaşıma ve giyime yüksek fiyatlar ödemezler. Otobüslerde okullarına giden öğrenciler, bu durumdan şikayet etmemeyi öğrendiklerinde şehre alışmış olurlar. Kebabı, salataları ve zengin yemek kültürüyle, eşsiz bir şehir olan Adana’da öğrenciler için sayısız eğlence mekanı vardır. Ders saatlerinin dışında, şehirdeki kafe ve barlarda vakit geçirme imkanı bulan öğrenciler çok fazla para harcamadan eğlenebilir ve okul yıllarını böylesine büyük bir şehirde geçirerek geleceklerine en iyi yatırımlardan birini yapabilirler.