Amasya Öğrenci Yurtları

Amasya Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 2 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Amasya Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!



destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Amasya Hakkında

Amasya Yurtları

Amasya, tarihi, kültürel açıdan zenginlikleri ve doğal harikaları açısından çok sevilen bir kenttir. Geçmişte birçok uygarlığa ev sahibi yapmış ve en eski yerleşim alanlarından birisidir. İnsanları size yabancılık hissettirmeyecek kadar sıcakkanlı ve misafirperverdir. Bu özellik şehir dışından gelecek öğrenciler için oldukça önemlidir. Sosyal aktiviteleri doyarak yaşayacağınız bir şehirdir. Şehirdeki Amasya Üniversitesi 2006 yılında kurulmuş olup eğitim düzeyi oldukça yüksek bir okuldur. Aynı zamanda üniversite kenti de olan Amasya öğrenciler için çok uygun nitelikte bir şehir olmakla beraber özel yurt konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir kenttir.  Amasya yurtları fiyatları çok uygundur ve Amasya’da okuyan birçok öğrenciye hizmet vermektedir.
  

Amasya kız yurtları

Amasya, barınmak için sorun yaşamayacağınız bir şehirdir. Amasya kız yurtları gerek devlet yurtları gerek özel yurtlar veya apartlar ile istediğiniz yerde kalmanız mümkündür. Amasya’da 3 adet KYK öğrenci yurdu bulunmaktadır. Amasya özel yurtları incelendiğinde ise yaklaşık 10 – 15 arası özel yurt bulunuyor. Amasya öğrenci yurtları özellik olarak wifi, televizyon dinlenme odası, odalarda duş ve wc, balkonlu oda, tek kişilik geniş odalar gibi olanaklar rahatlıkla bulunuyor. Amasya yurt fiyatları, yurtlardaki oda büyüklüğüne, yurdun özellikleri ve donamına göre farklılıklar gösterebilir.
  

Amasya erkek yurtları

Doya doya yaşayacağınız bir şehir olan Amasya erkek öğrenciler için de imkanları oldukça fazladır. Yurtların özelliklerine göre 2 kişilik ve 4 kişilik odaları, klima, kantin, masa tenisi, dinlenme salonları ve internet hizmeti gibi çeşitli imkanları veren Amasya erkek yurtları rahatınız ve konforunuz için size oldukça güzel imkanlar sunuyor.
  

Amasya özel yurtları

Amasya özel yurtları apart veya öğrenci evlerindeki imkanları yetersiz bulan ya da bu konaklama seçeneklerindeki çeşitli işler yerine derslerine odaklanmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Evde konaklamak alternatifi olan özel öğrenci yurtları öğrenciler için daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle tek veya iki kişilik odalar oldukça ferah olup size daha rahat bir hizmet sunuluyor. Sosyal imkanları da bulunan özel yurtlarda sosyal aktiviteler düzenlenmektedir. Sizen en uygun konaklama seçerken Amasya yurt fiyatları göz önünde bulundurulması gereken bir durumdur. Güzel bir doğa ortamına sahip olan Amasya'da oldukça sizi rahat hissettirecek Amasya yurtları, her fakülteye kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Üniversite çatısı altında öğrenciler spordan müziğe, tarihten çevreye kadar konu dağılıma sahiptir.  Üniversite kütüphanesi oldukça gelişmiş olup görme engelli öğrenciler için özel bir çalışma odası oluşturulması bunu kanıtlar niteliktedir. Yurtların alışveriş merkezi olan yerlere yakın olması ise öğrencilere rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor.