Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Bilecik Yurtları

Bilecik kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

19 yurt bulundu
Yurtlar yükleniyor..
Özel Ömür Kız Öğrenci Evi
Bilecik / Osmaneli

ÖMÜR KIZ ÖĞRENCİ EVİ olarak misyonumuz; Yükseköğrenim öğrencilerinin tüm ihtiya&ccedi..

Batu Erkek Pansiyonu
Bilecik / Osmaneli

Bilecik Batu Erkek Pansiyonu Okula giden her öğrenci ailesinden ayrı yerlerde yaşamaya alışmalıdır. Her işini ai..

Batu Kız Pansiyonu
Bilecik / Osmaneli

Batu Kız Pansiyonu- Bilecik Öğrenciler ve aileleri üniversite kazanıldığı takdirde oldukça seviniyor..

Atabey Pansiyon
Bilecik / Osmaneli

Osmanelinde şehir merkezinde okula yürüyüş mesafesi olan ve önünden dolmuşlar kalkan pansiyonum..

By Asım Azapoğlu
Bilecik / Osmaneli

YENİ TESİSİMİZDE HİZMETİNİZDEYİZ!!!! İLK YILIMIZA ÖZEL FİYATLARLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ. -Osmaneli il&..

Bilecik Yurtları

Bilecik, Türkiye'nin dört tane coğrafi bölgede toprağı olan tek ilidir. Sakarya Irmağı’nın etrafına kurulu olan Bilecik, doğa ortamı olarak öğrenciler için oldukça güzeldir. Şehirdeki tek yüksekokul 2007 yılında kurulan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’dir. Öğrenciler, bu üniversitede çeşitli sosyal etkinliklere katılabilirler. Özel yurtlar bakıldığında çok sayıda farklı olanaklara sahip öğrenci yurdu bulunmaktadır. Bilecik yurtları uygun fiyatlarla sizin için kolaylık sağlar. Özel yurt tercih etmeyip kyk yurdu seçmek isteyenler için ise 1 kız, 1 erkek yurdu bulunuyor.
  

Bilecik kız yurtları

Bilecik, gerek özel yurtlar gerek devlet yurtları ile çeşitli seçenekler sağlar. 1 kişilik ve 2 kişilik oda seçenekleri isterseniz Bilecik Özel Yurtları tam aradığınız özellikleri sağlayacak durumdadır. Ayrıca kyk yurdu olarak biri kız diğeri erkek olarak iki adet Kyk yurdu bulunuyor. Bilecik kız yurtları fakültenize rahatlıkla ulaşım imkanı sağlayacak şekilde yerleşmiştir. Bilecik öğrenci yurtlarının büyük bir çoğunda Lcd televizyon, internet, çamaşır ve ütü ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti bulunmaktadır. Bilecik yurt fiyatları ise oda kapasitesi ve yerleşim yerlerine göre değişir.
  

Bilecik erkek yurtları

Öğrenciler için yaşanabilir bir yer olan Bilecik'te erkek öğrenciler için de oldukça iyi imkanlar mevcuttur. 2 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik odalar, spor salonu, sauna, 3 öğün yemek ve masa tenisi gibi hizmetler bulunuyor. Bilecik erkek yurtları her şehirden öğrencileri ağırlıyor, güzel imkanlar sunuyor ve fakültere olan yakınlığı ile öğrencilere kolaylık sağlıyor.
  

Bilecik özel yurtları

Bilecik özel yurtları, diğer yurtlara nazaran daha faza imkan bulunan öğrenci yurtlarıdır. Dolayısı ile fiyatlar da diğer konaklama seçeneklerine göre çok az daha yüksek kalıyor. Bilecik yurt fiyatları yurt tercihi yaparken konfor ve rahatlıktan sonra incelenmesi gereken ikinci kriterdir.Bilecik yurtları güzel bir şekilde dağılmış ve fakültelere minibüs ve otobüsler ile rahat bir ulaşım imkanı sağlar, hatta bazı yurtlar yürüyüş mesafesindedir. Küçük bir şehir olan Bilecik'te, öğrenciler düşük bütçelerle geçinebilir ve daha ekonomik bir yaşam sürebiliyorlar. Evde yaşamak isteyen öğrenciler için ise ev kiralarının oldukça pahalı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bana En Uygun Bilecik Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Bilecik kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 12 adet Bilecik kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Bilecik Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Bilecik erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 10 adet Bilecik erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Bilecik Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Bilecik yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat