Bilecik Öğrenci Yurtları

Bilecik Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 19 öğrenci yurdu bulundu.

Özel Ömür Kız Öğrenci

Özel Ömür Kız Öğrenci Evi

ÖMÜR KIZ ÖĞRENCİ EVİ olarak misyonumuz; Yükseköğrenim öğrencilerinin t..

Batu Erkek Pansiyonu

Batu Erkek Pansiyonu

Bilecik Batu Erkek Pansiyonu Okula giden her öğrenci ailesinden ayrı yerlerde yaşamaya alışm..

Batu Kız Pansiyonu

Batu Kız Pansiyonu

Batu Kız Pansiyonu- Bilecik Öğrenciler ve aileleri üniversite kazanıldığı takdirde oldu..

Atabey Pansiyon

Atabey Pansiyon

Osmanelinde şehir merkezinde okula yürüyüş mesafesi olan ve önünden dolmuşl..

Azaplar Kız Öğrenci Yurdu

Azaplar Kız Öğrenci Yurdu

Şehir merkezinde, ulaşım sorunu olmayan, her yere yürüme mesafesinde,minübüs dur..

Bunlarada Göz Atın


Bilecik Hakkında

Bilecik Yurtları

Bilecik, Türkiye'nin dört tane coğrafi bölgede toprağı olan tek ilidir. Sakarya Irmağı’nın etrafına kurulu olan Bilecik, doğa ortamı olarak öğrenciler için oldukça güzeldir. Şehirdeki tek yüksekokul 2007 yılında kurulan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’dir. Öğrenciler, bu üniversitede çeşitli sosyal etkinliklere katılabilirler. Özel yurtlar bakıldığında çok sayıda farklı olanaklara sahip öğrenci yurdu bulunmaktadır. Bilecik yurtları uygun fiyatlarla sizin için kolaylık sağlar. Özel yurt tercih etmeyip kyk yurdu seçmek isteyenler için ise 1 kız, 1 erkek yurdu bulunuyor.
  

Bilecik kız yurtları

Bilecik, gerek özel yurtlar gerek devlet yurtları ile çeşitli seçenekler sağlar. 1 kişilik ve 2 kişilik oda seçenekleri isterseniz Bilecik Özel Yurtları tam aradığınız özellikleri sağlayacak durumdadır. Ayrıca kyk yurdu olarak biri kız diğeri erkek olarak iki adet Kyk yurdu bulunuyor. Bilecik kız yurtları fakültenize rahatlıkla ulaşım imkanı sağlayacak şekilde yerleşmiştir. Bilecik öğrenci yurtlarının büyük bir çoğunda Lcd televizyon, internet, çamaşır ve ütü ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti bulunmaktadır. Bilecik yurt fiyatları ise oda kapasitesi ve yerleşim yerlerine göre değişir.
  

Bilecik erkek yurtları

Öğrenciler için yaşanabilir bir yer olan Bilecik'te erkek öğrenciler için de oldukça iyi imkanlar mevcuttur. 2 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik odalar, spor salonu, sauna, 3 öğün yemek ve masa tenisi gibi hizmetler bulunuyor. Bilecik erkek yurtları her şehirden öğrencileri ağırlıyor, güzel imkanlar sunuyor ve fakültere olan yakınlığı ile öğrencilere kolaylık sağlıyor.
  

Bilecik özel yurtları

Bilecik özel yurtları, diğer yurtlara nazaran daha faza imkan bulunan öğrenci yurtlarıdır. Dolayısı ile fiyatlar da diğer konaklama seçeneklerine göre çok az daha yüksek kalıyor. Bilecik yurt fiyatları yurt tercihi yaparken konfor ve rahatlıktan sonra incelenmesi gereken ikinci kriterdir. Bilecik yurtları güzel bir şekilde dağılmış ve fakültelere minibüs ve otobüsler ile rahat bir ulaşım imkanı sağlar, hatta bazı yurtlar yürüyüş mesafesindedir. Küçük bir şehir olan Bilecik'te, öğrenciler düşük bütçelerle geçinebilir ve daha ekonomik bir yaşam sürebiliyorlar. Evde yaşamak isteyen öğrenciler için ise ev kiralarının oldukça pahalı olduğunu hatırlatmak isteriz.