Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Bingöl Erkek Öğrenci Apartları

Bingöl kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Bingöl ili, kaleleri, kayak merkezleri ve yüzen adası ile ünlüdür. Muş, Erzurum,Erzincan,Tunceli,Elazığ ve Diyarbakır illeri ile çevrili olan kentin deniz seviyesinden yüksekliği 1550 metre olup dağlık ve engebeli bir coğrafyaya sahiptir.İl genelinde yazların sıcak ve kurak, kışların ise soğuk ve kar yağışlı geçtiği karasal iklim görülmektedir.

Bingöl Urartu, Asur, Pers, Roma, Arap, Selçuklu, Saltuk, Akkoyunlu, Safevi ve Osmanlı İmparatorluklarına ev sahipliği yapmıştır. Çapakçur adı ile 1936’da il olmuş ve daha sonra ismi Bingöl olarak değiştirilmiştir.

Yörede üretilen dut pekmezi ve Bingöl balı mutlaka tadılması gereken yiyecekler arasında yer almaktadır. Atapark ve Soğuk Çeşme mevkiinde ise yöreye ait yemekler yenilebilir. 

Bana En Uygun Bingöl Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Bingöl kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Bingöl kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Bingöl Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Bingöl erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Bingöl erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Bingöl Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Bingöl yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat