Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Burdur Kiralık Daireler

Burdur kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Burdur Yurtları

Türkiye'nin göller yöresinde bulunan ve mütevazi bir şehrimiz olan Burdur, Malazgirt'ten sonra her zaman Türklere ev sahipliği yapmıştır. Burdur ili adeta tarih kokar ve bu güzel memlekette öğrenci olmak ise ayrı bir tat verir insana. Şehirde iki adet üniversite bulunur. Bunlardan biri 2006 yılında kurulan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, diğeri ise 1982 yılında kurulan ve ülkemizin köklü üniversitelerinden biri olan Akdeniz Üniversitesi’dir. Burdur yurtları öğrencilerin hepsine imkan verecek kadar yeterli bir düzeydedir ve fiyatları oldukça uygundur. Bunları inceleyip öğrenciler hangi yurtlarda kalacaklarına karar verebilirler.
  

Burdur kız yurtları

Burdur'da öğrencilerin konaklaması için Kredi ve Yurtlar Kurumu’na ait yurtlar ve çok sayıda özel yurt bulunmaktadır. Burdur kız yurtları oldukça güzel imkanlara sahiptir. Üniversite okumak için burdura gelecek öğrencilere birkaç tavsiye vermek gerekirse, Her iki öğrenci yurdu seçeneği oldukça uygundur. Eğer devlet yurdu başvurunuz olumsuz sonuçlanırsa üzülmeyin, uygun fiyatlı burdur yurtları arasından seçim yapabilirsiniz. Burdur öğrenci yurtları fiyat olarak oldukça makul bir seviyededir. Kayıt yaparken odaların kaç kişilik olduğu, ısınma, yemek gibi konularda fikir almanızı tavsiye ediyoruz. Unutulmamalı ki Burdur yurt fiyatları oda kapasitesi ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.
  

Burdur erkek yurtları

Mütevazi bir şehir olan burdur erkek öğrenciler için de çeşitli imkanlar sunan bir şehirdir. Burdur erkek yurtları farklı hizmetler sunar. Yurtlarda kablosuz internet, televizyon, masa tenisi, temizlik, yemek, ütü, çeşitli sosyal aktiviteler gibi imkanlar mevcuttur. Yurtların kampüse ulaşım mesafesi ise oldukça kolaydır. Odalar 2 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik olacak şekilde düzenlenmiştir.
  

Burdur özel yurtları

Burdur özel yurtları, Kredi ve Yurtlar Kurumu’na yerleşemeyen öğrencilerin ya da bu yurtlara yerleşmek istemeyen öğrencilerin kalmaya karar verdiği yurtlardır. İmkanları devlet yurtlarına göre daha fazla olmakla beraber fiyatları da oldukça uygundur. Burdur yurt fiyatları istek ve ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. Özel yurtlar üniversiteye ulaşım ve sosyal aktiviteler açısından daha değerlidir. Burdur her gün daha da gelişmekte olan bir ilimizdir. Burdur yurtları genel olarak merkezi konumda olup, istediğiniz yere ulaşmanız çok kolaydır. Yurtlar hem merkezi yerlere hem de kampüslere oldukça yakın mesafededir. Bucak'ta da kampüs vardır ve burası neredeyse merkez kadar gelişmiştir. Bu bölgede de yurt imkanları oldukça gelişmiştir. Burdur'da sosyal aktivitenin biraz daha kısıtlı olması öğrencilerin endişe edebilmesine neden olabiliyor. Fakat burdur alışıldığında oldukça keyifli bir şehirdir.

Bana En Uygun Burdur Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Burdur kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Burdur kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Burdur Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Burdur erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Burdur erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Burdur Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Burdur yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat