Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Çankırı Erkek Öğrenci Pansiyonları

Çankırı kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Yarıyıl boyunca karlı kaplı olan Yüce dağları,coğrafyasının 3 te 1 ni kaplayan ormanları, kamp, karavan, yaya ve atlı gezi alanları, bisiklet, fotoğrafçılık ve avcılık gibi birçok turizm çeşitine elverişli yayları, termal suları ve kültürel değerleri ile şehir karmaşasından uzak doğallığın ön planda olduğu bir ildir.

Çankırı ili İç Anadolu Bölgesinde İç Anadolu ve Batı Karadeniz’e geçiş noktasında yer almaktadır. İl sınırları içinde Ilgaz Dağları ve ülkemizin en büyük akarsuyu Kızılırmak bulunmaktadır. İç Anadolu’nun karasal iklim özelliğini taşıyan ilde, kışlar yağışlı ve soğuk, yazlar sıcak ve kurak geçmektedir.

İlde M.Ö 7000’li yıllardan bu yana aralıksız bir yerleşim varlığı gözlenmektedir. Bölge Hitit, Frig, Kimmer, Pers, Büyük İskender, Roma, Bizans, Selçuklu, Danişment, Candaroğlu ve Osmanlı İmparatorluklarına ev sahipliği yapmıştır. Bizans çağında Germanikopolis ve Gangra olarak adlandırlan bölge daha sonra Kengri ve son olarak Cumhruriyet’in ilanı ile Çankırı olarak anılmaya başlanmıştır.

Çankırı’nın yöresel tatları arasında mantı, tarhana çorbası, gözleme, cızlama, güveç, pıhtı, harmandaşı, fit fit aşı, cevizli hamur, çeç böreği, mıhlama, keşkek, çalma, çekme helvası ve baklava yer almaktadır.

Bana En Uygun Çankırı Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Çankırı kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Çankırı kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Çankırı Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Çankırı erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Çankırı erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Çankırı Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Çankırı yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat