Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Denizli Kız Öğrenci Apartları

Denizli kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

7 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Denizli Yurtları

Denizli 500 bini aşan nüfusuyla Ege Bölgesi’nde İzmir'den sonra gelen en büyük şehirdir. Denizli kongre, kültür ve sanat merkezi özellikleri açısından oldukça güzel bir şehirdir. Aynı zamanda 30 bin öğrencisi ile adeta bir üniversite şehridir. Şehirdeki tek üniversite 1992 yılında kurulan Pamukkale Üniversitesi’dir. Öğrencilerin rahat etmeleri için çeşitli özellikte Denizli yurtları mevcuttur.
  

Denizli kız yurtları

Denizli’de öğrencilerin konaklaması açısından hem özel yurtlar hem devlet yurdu bulunmaktadır. Denizli kız yurtları farklı bölgelere dağılmış olup tüm kampüs ve fakültelere ulaşımı oldukça rahat bir hale gelmiştir. Denizli kız yurtları yurt imkanları açısından oldukça konforlu ve lükstür. Genellikle televizyon, spor odası, doğalgazlı ısınma, 3 öğün yemek, ütü hizmetl, çamaşır hizmeti, odalarda çalışma masası, duş ve etüt odaları gibi imkanlar bulunuyor. Güvenlik sistemleri ise oldukça geliştirilmiştir. Denizli yurt fiyatları ise seçtiğiniz oda tipi, yurtların teknik kapasite ve bulunduğu yerlere göre farklılıklar gösterir.
  

Denizli erkek yurtları

Denizli erkekler için konaklama anlamında oldukça fazla seçeneğe sahip farklı yurt tipleri sunan bir şehirdir. Bazı Denizli erkek yurtları çeşitli organizasyon ve turlar düzenler, sabah öğlen ve akşam vakitlerinde yemek hizmeti vardır. Wifi, ütü ve temizlik, oyun salonları gibi imkanlar da sunar. Tüm odaları hijyenik koşullar çerçevesinde temizlerler ve kaliteli yemekler sunarlar. Yurtlar sürekli olarak güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Üniversiteye ulaşım konusunda ise oldukça rahat bir ulaşım sağlanmaktadır.
  

Denizli özel yurtları

Denizli özel yurtları, otel konforunda yaşamlar sunuyor. Kampüse ulaşım imkanları ise son derece yakındır. Yurtlara giriş ise genelde parmak izi okuma sistemi ile oluyor. Lüks bir konfora sahip olmasının sonucu olarak Denizli yurt fiyatları oldukça uygun seviyelerde, her bütçeye uygun öğrenci yurdu bulmak son derece kolaydır. Bunu göz önüne alarak tüm seçenekleri iyice araştırarak yurt tercihi yapmanızı tavsiye ederiz. Genel olarak gayet güzel yapılara sahip Denizli Yurtları son derece modern ve yenilikçi binalara sahiptir. Yurtların genellikle Denizli'nin merkezi bir konumunda olması öğrenciler içinde son derece güzel bir durumdur. Çevre illeri yani İzmir, Antalya, Muğla gibi illere günübirlik gidebilir ve gezebilirsiniz. Bu en büyük artılarından biridir. Denizli halkının iyi ve hoş olması da önemli bir avantajdır. Fakat ev sahiplerinin biraz pahalıcı olduğunu da belirtmek isteriz. Yine özel öğrenci yurtlarının fiyatlarının çok pahalı olmaması öğrenciler açısından önemli bir yer tutmakta ve ekonomik bir bütçe ile geçinmeleri bakımından önemli yer alır.

Bana En Uygun Denizli Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Denizli kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Denizli kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Denizli Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Denizli erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Denizli erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Denizli Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Denizli yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat