Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Düzce Yurtları

Düzce kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

13 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Düzce Yurtları

Düzce etrafı dağlarla çevrilmiş ve bir ova üzerine kurulmuş Karadeniz'in tek antik şehridir. Öğrenciler için ideal bir kenttir. Sürekli olarak yenilenme içerisindedir ve bu başarılı bir şekilde devam ediyor. İnsanları oldukça sıcakkanlıdır. Yurt olanakları oldukça fazladır. 2006 yılında kurulan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi ise oldukça gelişmiştir. Düzce yurtları fiyat olarak gayet uygundur ve değerlendirilmelidir. Devlet yurtlarının yanı sıra şehirde çok sayıda özel yurtlar da vardır.
  

Düzce kız yurtları

Düzce yurtların kapasitesi bakımından tüm öğrencilere yetecek kapasiteye sahiptir. Düzce kız yurtları şehrin merkezi yerlerinde bulunup konaklayan öğrenciler için özel tasarlanmış ve güzel imkanlar sunmaktadır. Bu yurtlardan kampüslere ulaşmak kolaydır. Fakat bu kolaylıklar yurtların konumuna göre değişiklik göstermektedir. Düzce öğrenci yurtları özellik olarak 24 saat sıcak su, kameralı güvenlik sistemi, akşam yemeği, kablosuz internet, revir, kantin, spor salonu, yemek, ütü odaları ve etüt odaları gibi özelliklere sahiptir. Düzce yurt fiyatları genellikle ucuz fiyatlara sahip olmakla beraber bulunduğu konum ve özelliklere göre farklılık gösterir.
  

Düzce erkek yurtları

Düzce’nin öğrenciler için keyifle yaşanabilir bir yer olması oldukça güzeldir, öğrenciler için son derece beklentileri karşılayan bir şehirdir. Öğrenciler bu şehirde bol bol gezebilir ve eğlenebilirler. Düzce erkek yurtları öğrenciler için düşünülmüş birçok özelliğe sahip olup konforlu odalar, akşam yemekleri açısından oldukça zengindir ve tüm Türkiye'den gelen sayısız öğrenciyi misafir etmektedir.
  

Düzce özel yurtları

KYK yurtlarına olan büyük talep sebebiyle genellikle birçok kişi özel öğrenci yurtlarını tercih etmektedir. Daha az kişi ile aynı odada kalmak isteyen ve konforuna düşkün kişiler genellikle Düzce özel yurtları tercih etmektedir. Kredi ve Yurtlar Kurumu’na giremeyen öğrencilerin, özel yurtlar kayıt olmasını tavsiye ediyoruz. Bu yurtlar gerek 1 kişilik gerekse 2 kişilik odalarla daha konforlu ve kaliteli bir ortam sağlamaktadır. Unutulmaması gereken önemli bir nokta ise Düzce yurt fiyatları özel yurtlarda, KYK yurtlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. 

Düzce yurtları genellikle aynı bölgede bulunduğu için Düzce'nin merkezi bir bölgesinde genellikle öğrenciler kalmaktadır. Üniversiteye, düzenli olarak kalkan otobüsler ya da minibüsler ile gidilebilir. Düzce sayısız doğal güzelliklere sahip olup Karadeniz doğasını birebir yaşayabilmeye imkan tanır. Özellikle Akçakoca bölgesine öğrenciler arkadaşlarıyla birlikte gidip bol bol eğlenebilirler. Konum avantajı olarak ise Ankara ve İstanbul'a oldukça yakındır. Bu şehirlere saat başı otobüs kalkmaktadır. Şehir, özellikle tıp alanında yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmiştir. Düzce Üniversitesi birçok sosyal alanda hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları festival, konser ve yüzme sporudur. Yine eğitim alanına baktığımızda yurt dışı eğitim hizmetleri de vermektedir.

Bana En Uygun Düzce Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Düzce kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 9 adet Düzce kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Düzce Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Düzce erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 7 adet Düzce erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Düzce Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Düzce yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat