Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Erzurum Yurtları

Erzurum kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

11 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Erzurum Yurtları

Erzurum kışlarının çok soğuk ve sert geçmesi ile tanınır. Bu özellik bakımından doğru olsa Erzurum halkı bu konuda artık soğuğa alışmıştır. Atatürk Üniversitesi’ne okumak için Erzurum’a yerleşen öğrenciler ise ilk zamanlarda bu soğuktan oldukça sıkıntı çekseler de zamanla alışmaktadırlar. Soğuğu sadece dışarıda bir yerlere ulaşma esnasında yaşamaktadırlar. Erzurum yurtları soğuktan etkilenmeden öğrencilere konforlu bir yaşam imkânı tanımaktadır. Böylelikle öğrenciler sert geçen kışlarda üşümeden yurt odalarında keyifli vakitler geçirebilirler.
  

Erzurum Kız Yurtları

Erzurum’da yer alan bütün yurtlar Atatürk Üniversitesi etrafında bulunmaktadır. Öğrenciler yürüyerek ya da bazı yurtlardan toplu taşıma ile 10 dakika içerisinde üniversiteye ulaşma imkanına sahiptirler. Erzurum kız öğrenci yurtları genel itibari ile tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik oda tiplerine sahiptir. Öğrencilerin odalarında ihtiyaçları giderebilecekleri her türlü araç, gereç ve eşya bulunmaktadır.
  

Erzurum Erkek Yurtları

Erzurum’da erkek öğrencilerin çok büyük bir kısmı yurtta kalmaktadır. Erzurum’da erkek öğrenciler kiralık ev bulmakta zorlanmaktadırlar. Ayrıca kiralık ev sayısı diğer illere nazaran oldukça azdır. Erzurum erkek yurtları tıpkı kız yurtlarında olduğu gibi okulun çevresinde yer almaktadır. Öğrenciler rahat bir şekilde ulaşım sıkıntısı çekmeden üniversiteye ulaşabilmektedirler. Yurtlar genel itibari ile son derece konforludur. Öğrenciler her türlü ihtiyaçlarını yurt içerisinde ve çevresinde halledebilme olanağına sahiptirler.
  

Erzurum Öğrenci Yurtları

Erzurum yurt fiyatları olarak diğer şehirlerde yer alan özel yurtlar oldukça avantajlıdır. Zira özel yurtların fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Öğrenciler aylık olarak taksitle yurtta barınma imkanına sahiptirler. Bazı özel yurtlarda öğrencilerin kendi yemeklerini pişirebilmeleri adına özel mutfaklar bulunmaktadır. Öğrenciler diledikleri zamanlarda bu mutfakları kullanabilir ve kendi yemeklerini yapabilirler. 

 Erzurum Sosyal Etkinlikler 
Atatürk Üniversitesi Erzurum’un merkezinde bulunmaktadır. Ulaşım son derece kolay ve öğrencilerin genellikle vakit geçirdiği cafe, restoran, eğlence ve alışveriş merkezlerine rahat bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Şehrin merkezinde yer alan büyük alışveriş merkezlerinde vakit geçiren öğrenciler burada eğlenmektedirler. Ayrıca sinema salonları, spor salonları, eğitimler için konferans salonları gibi bir çok alternatife sahip olan bu yerler öğrencilerin bir numaralı tercih ettikleri mekanlar arasında yer almaktadır.

Bana En Uygun Erzurum Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Erzurum kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 9 adet Erzurum kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Erzurum Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Erzurum erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 3 adet Erzurum erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Erzurum Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Erzurum yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat