Giresun Öğrenci Yurtları

Giresun Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 3 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Giresun Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Giresun Hakkında

Giresun Yurtları

Fındığı ve kirazıyla ünlü Giresun, Karadeniz’in en güzel şehirlerinden bir tanesidir.  Şehirdeki tek üniversite 2006 yılında kurulan Giresun Üniversitesi’dir.  Karadeniz Bölgesi’nde yaşayan öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği okula kayıt olan öğrenciler için konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok sayıda Giresun yurtları bulunmaktadır.
  

Giresun kız yurtları

Giresun kız yurtları Giresun Üniversitesi’ni kazanan kız öğrenciler için hem güvenlik bakımından hem de yurt imkanları bakımından oldukça idealdir. Ulaşımın oldukça kolay olduğu şehirde minibüsler ile üniversiteye ulaşmak oldukça rahattır. Kampüsteki yurtlarda kalan öğrenciler okula hiçbir ulaşım aracına binmeden rahatça gidebilirler. Bölgedeki Giresun öğrenci yurtları rahat ve sakin çalışma odaları ile ders çalışma ortamı anlamında öğrencileri memnun eder. Giresun yurt fiyatları sunulan hizmete ve yurt büyüklüğüne bağlı olarak değişir.
  

Giresun erkek yurtları

Giresun Üniversitesi kampüsü içinde yer alan yurtlarda erkek öğrenciler için de binalar bulunur. Ayrıca şehir merkezinde yer alan öğrenci yurtları arasında bir yurda yerleşen öğrenciler okudukları üniversite kampüsüne tek bir araç ile kolaylıkla ulaşabilirler. Giresun erkek yurtları arasından bir yurt tercih eden öğrenciler, evler için yüksek kira bedelleri ödemeksizin, standart yurt hizmetlerine oldukça uygun fiyatlarda sahip olabilirler. Öğrenimleri sırasında iyi bir barınma ortamı içinde yaşayan öğrenciler, geleceğe en iyi şekilde hazırlanırlar.
  

Giresun özel yurtları

Giresun özel yurtları, Giresun’da okuyan öğrencilerin taleplerini karşılayabilecek kapasitededir. Sundukları hizmete göre Kyk yurtlarına göre daha fazla talep görmektedir. Özel yurtlar üniversite yaşamını geçirecekler ortamda rahat etmeleri için öğrencilerine özel imkanlar sunmaktadır. Rahat ve geniş odaları, spor ve aktivite ihtiyaçlarını karşılamak için ekstra bir çaba göstermektedirler. Ayrıca 24 saat kameralı güvenlik sistemleri ile öğrencilerinin güvenliklerini sağlamaktadırlar. Daha az öğrencinin kaldığı odalarda, öğrenciler huzur içinde yaşama imkanı bulurken, çalışma ortamları da aynı şekilde daha sakin ve rahattır. Giresun özel yurt fiyatları tercih ettiğiniz oda kapasitesi, kampüse olan yakınlığı ve sağladığı olanaklara göre fiyatlandırılmaktadır. 

Küçük şehirlerden biri olan Giresun’da öğrenci olmak, büyük şehirlerden gelen öğrenciler için ilk etapta oldukça zor bir durumdur. Giresun öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler, eğlence mekanlarında derslerdeki stresi atmaya çalışırken, farklı illerden gelen arkadaşlarıyla kaynaşarak ülkemizin diğer yöreleri hakkında bilgi sahibi olurlar. Üniversite yıllarında edinilen dostlukların kalıcı olması, öğrencilere teselli vermekte ve küçük bir yerde okumanın zorluklarını hafifletmektedir. Giresun Üniversitesi, denizi gören kampüsleri ile öğrencilere çok güzel bir manzara sunar. Şehirde yapılan festivallerde öğrenciler farklı kültürleri tanıma imkanı bulurlar. Deniz manzaralı Giresun öğrenci yurtları, burada yaşayan öğrencilere eşsiz doğal güzellikler sunar. Yaylalardan gelen temiz hava, doğayla iç içe olmak, her Anadolu kentinde olduğu gibi Giresun’un da olmazsa olmazıdır. Şehrin diğer önemli etkinlikleri hamsi ve bahar şenlikleridir.