Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Gümüşhane Kız Öğrenci Apartları

Gümüşhane kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

1 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Gümüşhane Yurtları

Ülkemizin küçük şehirlerinden biri olan Gümüşhane, Karadeniz Bölgesi’ndeki tarım ve hayvancılık merkezlerinden biridir. Şehirdeki tek yüksekokul 2008 yılında kurulan Gümüşhane Üniversitesi’dir. Özellikle Karadeniz Bölgesi’nde yaşayan öğrencilerin tercih ettiği okulda öğrenim görmek isteyenler Gümüşhane özel yurtları arasından tercih edeceği bir yurtta kalarak eğitimlerini sürdürürler. Merkezdeki ev kiraların yüksek oluşu, öğrencileri daha uygun seçenekler sunan özel öğrenci yurtlarına yöneltmektedir.
  

Gümüşhane kız yurtları

Gümüşhane kız yurtları farklı illerden Gümüşhane’ye gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Çok fazla gelişmemiş olan Gümüşhane’de yurt olanakları da diğer Anadolu illeri gibi sınırlıdır. Standart yurt hizmetlerinin verildiği Gümüşhane öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler, büyük beklentilere girmeden eğitim hayatlarını tamamlayabilirler. Gümüşhane yurt fiyatları hizmet kalitelerine göre farklılaşsa da ev kiralarının yanında oldukça uygun seçenekler sunarlar.
  

Gümüşhane erkek yurtları

Gümüşhane Üniversitesi, yeni kurulan bir üniversite olduğu için çevresine yapılan yurtlar da oldukça yenidir. Gelişmekte olan şehir merkezinde yurtlarda öğrenciler standart yurt hizmetlerinden faydalanabilir ve öğrenimlerini sürdürebilirler. Gümüşhane erkek yurtları fiyat olarak oldukça makul ve yerleşen öğrenciler geniş ferah odalarda kalabilir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden faydanabilir, etüt odalarında derslerini çalışabilirler.

Gümüşhane özel yurtları

Gümüşhane özel yurtları, gelişen şehirde kalan öğrencilere daha iyi hizmet vermek anlayışıyla kurulan özel kurumlardır. Öğrencilerin daha rahat barınmalarını sağlayarak geleceklerine sağlam bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Yurtlarda yemek, ısınma ve konaklama ihtiyaçlarınızı karşılayarak yalnızca derslerinizle ilgilenebilir, rahat bir eğitim hayatı sürdürebilirsiniz. Gümüşhane özel yurt fiyatları aynı konumdaki devlet yurtlarına nazaran biraz daha pahalıdır. Küçük bir şehir olan Gümüşhane’de yaşam oldukça sakindir. Yöre halkının tarımcılıkla uğraşması, eğitim düzeyinin düşük olması Gümüşhane öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler için dezavantajdır. Ev kiralarının yüksek oluşu, öğrenci sayısının az oluşu, üniversiteyi kazanan öğrencilerin yurt arayışlarını artırmıştır. 

Çok yoğun yağışların yaşandığı Gümüşhane’de, özellikle sıcak şehirlerden gelen öğrenciler zorluk yaşamaktadır. Kafe ve bar gibi eğlence mekanları Gümüşhane’de yok denecek kadar azdır. Bu yüzden öğrenciler, okul hayatları boyunca çok fazla aktiviteye katılma imkanı bulamazlar. İlin Trabzon’a yakın olması, öğrencilerin bu şehre gitmelerini ve orada vakit geçirmelerini sağlar. Gelişmesi beklenen Gümüşhane Üniversitesi, her yıl yüzlerce öğrenciye iyi bir eğitim hayatı sunmayı vadeder.

Bana En Uygun Gümüşhane Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Gümüşhane kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Gümüşhane kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Gümüşhane Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Gümüşhane erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Gümüşhane erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Gümüşhane Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Gümüşhane yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat