Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Hakkari Kız ve Erkek Öğrenci Apartları

Hakkari kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Zap vadisinin güney cephesinde konumlanmış ve dört bir yanı dağlarla çevrili olan Hakkari’nin çevresinde İran, Irak, Şırnak ve Van illeri yer almaktadır. Güneydoğu Torosların bu ildeki uzantılarına Hakkari Dağları denilmektedir.

Hakkari’nin en büyük düzlüğü Yüksekova’ da yer alan Nehil Çayı’nın oluşturduğu ovadır. İlin en önemli göllerinden olan Gelyana Gölü yüksek Toros Dağlarının doruklarında yer almaktadır.

Hakkari karasal iklimin etkisi altında olup, kışlar soğuk ve sert, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir.

Hakkari bu coğrafi konumuyla birçok medeniyetin dikkatini çekmiş ve ev sahipliği yapmıştır. İl tarihi boyunca Med, Pers, Selevkos, Abbasi, Selçuklu, Moğol, Karakoyunlu, Akkoyunlu ve Osmanlı Devletinin egemenliği altına girmiştir.

Yörenin ünlü yemekleri arasında pirinç, darı veya bulgur karışımı bir nevi katı ayran çorbası olan gulul, bir çeşit işkembe ve bağırsak dolması olan kepaye yer almaktadır.

Yöre kültürünün adeta simgesi olan kök boya ve yünden imal edilen Hakkari kilimleri, yünden örülen çorap satın alınabilecek hediyeliklerin içinde yer almaktadır.

Bana En Uygun Hakkari Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Hakkari kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Hakkari kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Hakkari Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Hakkari erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Hakkari erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Hakkari Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Hakkari yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat