Hatay Öğrenci Yurtları

Hatay Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 11 öğrenci yurdu bulundu.

Sarı PaketÖzel Aydemir Yüksek ÖgretimHatay / iskenderun - Kız Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
  • Bahçe
Özel Aydemir Yüksek Ögretim Kız YurduAydemir inşaat olarak inşaat alanındaki tecrübelerimizle kaliteli ve güvenilir projelere imza atmış bulunmaktayız. Aydemir yurdu projemizle Hatay il'inde essiz bir yurt ile kaliteli ve konforlu hayat misyonuyla öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Aydemir kız öğrenci yurdu, Aydemir kız yurdu işletmeciliğimizdeki tecrübelerimiz doğrultusunda, 148 kişilik konaklama kapasitesiyle 2017 yılında faaliyete geçmiştir. ATATURK ilke ve inkılaplarına b..

Sarı PaketÖzel Aydemir Yüksek ÖgretimHatay / iskenderun - Erkek Öğrenci Yurdu

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Akşam Yemeği
  • Çamaşır Makinesi
Özel Aydemir Yüksek Ögretim Erkek YurduÖzel Aydemir Yüksek Ögretim Erkek Yurdu Aydemir inşaat olarak inşaat alanındaki tecrübelerimizle kaliteli ve güvenilir projelere imza atmış bulunmaktayız. Aydemir yurdu projemizle Hatay il'inde essiz bir yurt ile kaliteli ve konforlu hayat misyonuyla öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Aydemir erkek öğrenci yurdu, Aydemir kız yurdu işletmeciliğimizdeki tecrübelerimiz doğrultusunda, 148 kişilik konaklama kapasitesiyle 2017 yılında fa..

ANKA Apart Hassa

ANKA Apart Hassa

Anka Kız Öğrenci Apartı Hatay Hassa Siz sadece özel eşyalarınızı getireceksiniz, geri..

Anka Kız Apartı

Anka Kız Apartı

Anka Kız ve Erkek Öğrenci Apartı Hatay Kırıkhan Siz sadece özel eşyalarınızı getireceks..

Bunlarada Göz Atın


Hatay Hakkında

Hatay Yurtları

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Hatay, sıcak iklimi ve misafirperver halkı ile öğrencilerin okumayı tercih ettiği illerden biridir. Şehirde iki tane yüksekokul bulunur. Bunlardan biri 1992’de kurulan Mustafa Kemal Üniversitesi, diğeri ise 2015 yılında açılan İskenderun Teknik Üniversitesi’dir. Özellikle Hatay’da yaşayan öğrencilerin üniversite tercihlerinde ilk sıralara yazdığı üniversiteler, eğitim kalitesi bakımından oldukça iyi imkanlar sunar. Hatay yurtları çevredeki illerden gelerek Hatay’daki üniversitelerde eğitim görmek isteyen öğrencilerin, uygun barınma ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.
  

Hatay kız yurtları

Hatay kız yurtları, üniversite kampüslerinin etrafına yayılmışlardır. Bu yüzden yurtlardan kampüslere ulaşım oldukça kolaydır. Öğrencilerin konforu için her türlü hizmetin sağlandığı Hatay öğrenci yurtlarında öğrenciler huzurlu bir eğitim hayatı yaşarlar. Kantin, çamaşırhane, etüt ve çamaşırhane gibi standart hizmetlerin verilmektedir. Hatay yurt fiyatları oda kapasitesi, kampüse olan uzaklık ve hizmet kalitelerine göre değişebilirler.
  

Hatay erkek yurtları

Mustafa Kemal Üniversitesi’nde ya da İskenderun Teknik Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler için özel yurt seçenekleri oldukça fazladır. Hatay erkek yurtları kalmayı tercih eden öğrenciler, 24 saat sıcak su, çalışma odaları, 24 saat güvenlik ve sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde alabilirler. Giriş çıkışların belli saatlerden sonra sıkı kontrol altına alındığı yurtlarda güvenliğe önem verilir.
  

Hatay özel yurtları

Hatay özel yurtları, kyk yurtlarına nazaran daha az kişi öğrencinin kalacağı odalar tasarlar. Devlet yurtlarında bir odaya 4 ya da 6 hatta 8 öğrencinin yerleştiği görülebilirken, özel yurtlarda bu sayı 2 ya da 3 olabilmektedir. Hatay özel yurt fiyatları sundukları hizmete ve kampüslere olan yakınlıklarına göre farklılaşabilirler. Şehirdeki üniversiteleri kazanan öğrenciler sıcak Akdeniz iklimi altında bir öğrencilik geçirirler. Şehrin nüfusunun yoğun olması, eğlence mekanlarının sayısının da fazla olmasını sağlamıştır. Çok ekonomik bir yer olduğu söylenemese de Hatay öğrenci yurtları barınan öğrenciler, semt pazarlarından kendilerine uygun şeyleri alabilirler ve ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bar ve kafelere gidebilen gençler, buralarda derslerin stresini atarak kendilerini daha canlı ve enerjik hissedebilirler. Yurtlardan kampüslere otobüsle ya da minibüsle gidebilen öğrenciler, okul hayatları boyunca Hatay’ın doğal güzelliklerine de şahit olurlar.