Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Isparta Yurtları

Isparta kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

14 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Isparta Yurtları

Isparta TUIK (Türkiye İstatistik Kurumu) tarafından Türkiye’nin en yaşanabilir şehri olarak seçilen bir şehrimizdir. Mevsimsel olarak dönem dönem Akdeniz iklimi ile Karasal iklim görülmektedir. Özellikle yaşamın ucuz olmasından dolayı öğrencilerin üniversite tercihleri arasında yer alan şehirler arasında yer almaktadır. Şehir Süleyman Demirel Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Isparta yurtları bakımından öğrencilere çok fazla alternatif sunmamaktadır. Gerek kyk gerekse de özel yurt sayısı oldukça azdır. Fakat öğrencilere bu sayı yetmektedir. Zira üniversite kapasitesi çok fazla değildir. Öğrenciler rahat bir şekilde özel öğrenci yurdu bulabilirler ve kayıt yaptırabilirler.
 

Isparta Kız Yurtları

Isparta’da yer alan yurtların çok büyük bir kısmı üniversiteye oldukça yakındır. Öğrenciler yürüme mesafesi ile ya da toplu taşıma ile 10 dakika içerisinde yurttan üniversiteye ulaşabilirler. Isparta kız öğrenci yurtları öğrencilere konforlu bir yaşam olanağı sunmaktadır. Kız öğrenciler tek, iki ve üç kişilik odalarında rahat bir şekilde yaşayabilirler. Yurtlarda öğrenciler için etüt odaları, eğlence odaları ve kişisel olarak kendilerini geliştirecekleri atölyeler bulunmaktadır. Isparta yurt fiyatları 300 lira ile 1000 lira arasında değişmektedir.
  

Isparta Erkek Yurtları

Isparta’da üniversite okuyan erkek öğrencilerin bir kısmı kiralık ev ve apartlarda kalırken bir kısmı da öğrenci yurtlarında kalmaktadır. Isparta halkı her ne kadar erkek öğrenciye kiralık ev vermemeyi tercih etse de yine de bir şekilde ev bulunabilir. Isparta erkek öğrenci yurtları ise erkek öğrencilerin temizlik, barınma, beslenme gibi tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Bazı yurtların içerisinde Playstation, Xbox gibi oyun odaları bulunmaktadır. Yurt öğrencileri bu odalardan ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorlar.
  

Isparta Öğrenci Yurtları

Isparta özel yurtları diğer Anadolu şehirlerinin yurt fiyatlarına göre daha makul bir fiyattadır. Öğrenciler özel öğrenci yurtlarında güvenli ve konforlu bir şekilde yaşayabilirler. Boş zamanlarında oyun odalarında arkadaşları ile vakit geçirirken, eğitim atölyelerinde kendi el becerilerini geliştirebilirler.

Isparta’da Sosyal Etkinlikler
Isparta şehir olarak küçük olmasından dolayı öğrenciler için çok fazla sosyal etkinlik imkanına sahip değildir. Fakat yine de şehir merkezinde cafeler, restoranlar, eğlence ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Fiyatları da son derece öğrenciler için makul seviyedir.

Bana En Uygun Isparta Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Isparta kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 7 adet Isparta kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Isparta Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Isparta erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde 8 adet Isparta erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Isparta Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Isparta yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat