YurtBul

34,087 kez okundu Bir-inci Kız Öğrenci Yurdu - İstanbul

Bu yurt kaydı şuanda aktif değildir..

2405 gün önce büşra

iki yıldır bu yurt da kalıyorum.her konuda cok ilgileniyorlar.yurt her zaman sıcak ve sıcak su gibi bir problemimiz hiçbir zaman olmadı.terasımız ve çok şirin bir bahçemiz var.kendimizi aile ortamında hissediyoruz Ayrıca yurt merkezi bir yerde, , pek çok yere ulaşım cok rahat.

2435 gün önce tuğba

Bu sene bu yurtta kalıyorum. Seneye de bu yurtta kalacağım. Ulaşım yönünden çok rahat ve merkezi bir yerde bulunuyor. Yurttan bir çok yere ulaşım çok kolay. İstanbul'da kalınabilecek en ideal yurt.

2708 gün önce Duygu Seyhan

Ailenizden ayrılıp yeni bir aile ortamını yakalayacağınız bir yurt burası. Merkezi olması ve toplu ulaşıma yakın olması ulaşım için çok önemli. Ayrıca hastane ve sağlık ocağına yakınlığı, çok yakında market bulunması da çok elverişli. Sıcak bir aile ortamı ve uygun fiyatlarda bir okul hayatı için Birinci Kız Öğrenci Yurdu diyorum.

2734 gün önce beil böke

bu yurtta yaklaşık 3 aydır kalıyorum tek kişilik odadayım ve çok memnunum.tramvay durağına 5 dakikalık yürümem mesafesinde olduğundan ulaşım açısından çok rahatyurtta televizyon odası,bilgisayar odası,mutfağı,çamaşırhanesi ve tek kişil odada kaldığım için gitmeye gerek duymadığım bi etüt odası var.yurdun ısıtması çok güzel üşüme gibi bir problemim hiç olmadı.banyo tuvalet ve oda temizliği sık aralıklarla yapılıyor.güzel havalarda çıkıp oturulabilecek çok güzel bir bahçesi var.yurt yönetiminin gösterdiği ilgiyle kendinizi sıcak bi aile ortamında hissedebilirsiniz bu yurtta.

2808 gün önce büşra ısıkan

Erasmus dan dolayı okulum uzamıştı ve yurt arayışına girdim .En yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu yurdu keşfettim ve kalmaya karar verdim.Gerçekten tam bir aile ortamı var ,çok canayakınlar ,her konuda cok ilgileniyorlar .Ayrıca yurt merkezi bir yerde,aksaray metrosuna ve haseki tranway durağına cok yakın ,daha pek çok yere ulaşım cok rahat.Ben kaldığım süre boyunca cok memnun kaldım,cok da iyi arkadaşlar edindim .Mutlaka tavsiye ediyorum:)

YorumYap

  • Ad-Soyad:
  • Mail:
  • 18 + 1 kaçtır?
  • Tel:
  • Yorum: