Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Bir-inci Kız Öğrenci Yurdu

Bu yurt kaydı şuanda aktif değildir.

büşra – 2679 gün önce

iki yıldır bu yurt da kalıyorum.her konuda cok ilgileniyorlar.yurt her zaman sıcak ve sıcak su gibi bir problemimiz hiçbir zaman olmadı.terasımız ve çok şirin bir bahçemiz var.kendimizi aile ortamında hissediyoruz Ayrıca yurt merkezi bir yerde, , pek çok yere ulaşım cok rahat.

tuğba – 2709 gün önce

Bu sene bu yurtta kalıyorum. Seneye de bu yurtta kalacağım. Ulaşım yönünden çok rahat ve merkezi bir yerde bulunuyor. Yurttan bir çok yere ulaşım çok kolay. İstanbul'da kalınabilecek en ideal yurt.

Duygu Seyhan – 2982 gün önce

Ailenizden ayrılıp yeni bir aile ortamını yakalayacağınız bir yurt burası. Merkezi olması ve toplu ulaşıma yakın olması ulaşım için çok önemli. Ayrıca hastane ve sağlık ocağına yakınlığı, çok yakında market bulunması da çok elverişli. Sıcak bir aile ortamı ve uygun fiyatlarda bir okul hayatı için Birinci Kız Öğrenci Yurdu diyorum.

beil böke – 3008 gün önce

bu yurtta yaklaşık 3 aydır kalıyorum tek kişilik odadayım ve çok memnunum.tramvay durağına 5 dakikalık yürümem mesafesinde olduğundan ulaşım açısından çok rahatyurtta televizyon odası,bilgisayar odası,mutfağı,çamaşırhanesi ve tek kişil odada kaldığım için gitmeye gerek duymadığım bi etüt odası var.yurdun ısıtması çok güzel üşüme gibi bir problemim hiç olmadı.banyo tuvalet ve oda temizliği sık aralıklarla yapılıyor.güzel havalarda çıkıp oturulabilecek çok güzel bir bahçesi var.yurt yönetiminin gösterdiği ilgiyle kendinizi sıcak bi aile ortamında hissedebilirsiniz bu yurtta.

büşra ısıkan – 3082 gün önce

Erasmus dan dolayı okulum uzamıştı ve yurt arayışına girdim .En yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu yurdu keşfettim ve kalmaya karar verdim.Gerçekten tam bir aile ortamı var ,çok canayakınlar ,her konuda cok ilgileniyorlar .Ayrıca yurt merkezi bir yerde,aksaray metrosuna ve haseki tranway durağına cok yakın ,daha pek çok yere ulaşım cok rahat.Ben kaldığım süre boyunca cok memnun kaldım,cok da iyi arkadaşlar edindim .Mutlaka tavsiye ediyorum:)


Yorum Gönder

Benzer Yurtlar

Hitap Edilen Üniversiteler
Bu yurt, aşağıdaki üniversitelere giden öğrenciler için ideal bir yurt olduğunu belirtiyor.

Fatih ilçesindeki diğer yurtlara gözatmak için buraya tıklayın >>
Yurdu Şikayet Et

Teşekkürler

Hata bildiriminiz bize ulaştı, en kısa sürede inceleyip gerekli işlemler yapılacaktır.

Kapat

Giriş yap