Karabük Öğrenci Yurtları

Karabük Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 4 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Karabük Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Karabük Hakkında

Karabük Yurtları

Ülkemizin gelişmekte olan güzel illerimizden biri de Karabük'tür. Karadeniz havasına doyulabilecek, sakin ve rahat vakit geçirilebilecek bir şehirdir. Şehirdeki tek yüksekokul, 2007 yılında kurulan Karabük Üniversitesi’dir. Karabük Yurtları arasında hem KYK yurtları hem de çok sayıda özel yurt bulunmaktadır. Öğrenciler için dolu dolu yaşanabilir bir şehir olan karabük öğrenciler için pek çok fırsat sunar. Karabük yurtları,  uygun fiyatlarla öğrencilerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek seviyede ve daha düşük bütçeler ile geçinmelerine olanak sağlar.

Karabük kız yurtları

Karabük doğası ve kültürüyle çok güzel bir şehirdir. Karabük kız yurtları şehrin güzel yerlerinde yer almakta ve genellikle iyi bir konumdadır. Bu sayede öğrenciler eğitim gördükleri kampüse kolayca gidip gelebilirler. Karabük öğrenci yurtları öğrencilere yüksek kalitede yurt hizmeti sunmaktadır. Bu yurtların çoğunda televizyon dinlenme odası, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, internet, ütü hizmeti, çamaşırhane, kantin ve fitess salonları bulunur. Karabük kız yurtları fiyatları yurtların oda seçenekleri, bulunduğu konuma ve donanımlarına bağlı olarak değişir.

Karabük erkek yurtları

Yurt sorununun bulunmadığı Karabük erkek öğrenciler için de çok uygundur. Yurtların konumu erkek öğrenciler için güzel yerlerde olup merkezde doya doya gezebilmelerine olanak sağlar. Karabük erkek yurtları kablosuz internet, oyun odaları, etüt odaları, Odalarda tv, kantin hizmeti, balkonlu oda ve yemekhane gibi hizmetler sunar. Bu yurtları inceleyerek öğrenciler kayıtlarını yapabilirler. KYK yurtlarına başvuru yapan öğrenciler, açıkta kalmamak için mutlaka özel öğrenci yurtlarını incelemelidir.

Karabük özel yurtları

Karabük özel yurtları, devlet yurduna yerleşemeyen veya devlet yurtlarını yetersiz bulan öğrencilerin seçtiği yurtlardır. Daha donanımsal olan özel yurtlar 1 - 2 - 3 -4 kişilik oda seçenekleri ile ve daha özel hizmetler sunmaktadır. Keyfine önem veren öğrenciler için bu yurtlar değerlendirilmelidir. Fakat önemli bir nokta, Karabük yurt fiyatları değerlendirildiğinde özel yurtlar devlet yurtlarına göre biraz yüksek olabilir.

Sıcakkanlı ve misafirperver insanların yaşadığı Karabük'te özellikle Safranbolu bölgesi, seyahat etmek ve gezmek için ideal bir yerdir. Karabük yurtları, bu bölgeye fazla uzak değildir. Lezzet olarak ise kuyu kebabı yöre insanlarının öğrencilere önerdiği yöresel tatlardandır. Karabük'te yaklaşık 50 bin öğrenci okumaktadır bu açıdan öğrenciler hiç yabancılık çekmezler. Güvenli ve ucuz bir şehir olan Karabük, öğrenciler için oldukça yaşanabilecek bir şehir. Yurt fiyatları gayet uygundur. Eve çıkmak isteyen öğrenciler içinse ev fiyatları orta düzeydedir.