Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Kayseri Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Kayseri kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Kayseri Yurtları

Kayseri denince aklımıza hemen pastırması, mantısı ve sucuğu gelir. 6000 yıllık bir geçmişe sahip olan Kayseri hemen hemen herkesi kendine hayran bırakan bir şehirdir. Erciyes dağı ise görkemlidir ve şehrin simgesidir. Özellikle kış aylarında Erciyes Kayak Merkezi, çeşitli illerden pek çok kayak severi, kış sporları yapmak için ağırlamaktadır. Bu nedenle şehrin kış nüfusu diğer mevsimlere göre çok daha fazladır. Kayseri'de öğrenci olmak oldukça güzel ve avantajlıdır. Bu şehirde pek çok üniversite bulunur. Bunlar; eski cumhurbaşkanlarımızdan birinin adını taşıyan ve 2010 yılında kurulan Abdullah Gül Üniversitesi, ülkemizdeki köklü üniversitelerden 1978 yılında kurulmuş olan Erciyes Üniversitesi, 2009 yılında açılan Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve 2008 yılında açılan fakat geçtiğimiz yıl OHAL nedeniyle kapatılan Melikşah Üniversitesi’dir. Kayseri yurtları, uygun fiyat ve imkanlarla bu üniversitelerden birini tercih eden ve okumaya hak kazanan öğrencilere kaliteli bir hizmet sunar.

Kayseri kız yurtları

Kayseri oldukça güzel öğrencilik yılları geçirmeye müsait bir kenttir. Kayseri kız yurtları şehrin iyi bölgelerinde kurulmuştur ve Türkiye'nin her bölgesinden öğrenci ağırlamaktadır. Kayseri öğrenci yurtları fakültelere olan yakınlıkları sayesinde, öğrencilerin kolayca yurtlardan okudukları üniversiteye gitmelerini sağlar. Bazı yurtların önünden geçen tramvaylar sayesinde kolaylıkla istenilen yerlere gidilebilir. Yurtların çoğunluğunda odalarda televizyon, yemek hizmeti, ütü ve çamaşır makinesi ve çalışma odaları gibi standart yurt hizmetleri bulunur. Kayseri yurt fiyatları, yurtların konumuna ve öğrencilere sundukları imkanlara göre değişir.
  

Kayseri erkek yurtları

Bir öğrenci şehri olan Kayseri sadece kızlar için değil erkekler için de kolay bir yaşam imkanı sunar. Öğrenciler bu şehirde dolu dolu bir öğrencilik hayatı yaşarlar. Kayseri erkek yurtları oldukça donanımlı ve yerleri de merkeze yakındır. Yurtlarda 2 kişilik, 4 kişilik, 5 kişilik odalar mevcut olup çoğunluğunda wi-fi, televizyon, masa tenisi ve etüt odaları mevcuttur. Kayseri erkek yurtları çok sayıda olup öğrencilerin gereksinimi karşılayacak düzeydedir.
  

Kayseri özel yurtları

Kayseri özel yurtları, KYK yurtlarına giremeyen ya da bu yurtlarda yaşamayı tercih etmeyen öğrencilerin seçtiği yurtlardır. Özel yurtlar daha konforlu olup 1 kişilik ve 2 kişilik odaları öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Bu yurtlarda birbirinden ilginç çeşitli sosyal imkanlar da mevcuttur. Merkezde olmaları sayesinde öğrenciler alışveriş ihtiyaçlarını da rahatlıkla karşılayabilirler. Kayseri özel yurt fiyatları devlet yurtlarına kıyasla daha pahalıdır fakat bu fiyat farkı o kadar yüksek değildir. Kayseri, Türkiye'nin en büyük kayak pistlerinden birine sahiptir. İmkanı olan öğrenciler bu sosyal etkinliklere sık sık katılabilirler. Kentte 50 bin öğrenci olması öğrencilerin yabancılık çekmemesini sağlar. Kayseri yurtları Türkiye'nin her bölgesinden öğrenci ağırlamaktadır. Öğrenciler için ideal bir şehirdir. Eve çıkmayı düşünenler için ev fiyatları biraz pahalı olsa da öğrenciler bütçelerini biraz zorlayarak ya da çoğu gencin yaptığı gibi bir işte çalışarak kiralık evlerde kalabilirler.

Bana En Uygun Kayseri Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kayseri kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Kayseri kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Kayseri Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kayseri erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Kayseri erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Kayseri Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Kayseri yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat