Kıbrıs Öğrenci Yurtları

Kıbrıs Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Kıbrıs Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Kıbrıs Hakkında

Kıbrıs Yurtları

Eğitim seviyesi oldukça yüksek olan Kıbrıs, sosyal hayatın gelişmiş olduğu çeşitli etkinlere katılabileceğiniz tam bir sosyal merkezdir. Arkadaşlarınız ile doyasıya gezebilir ve sosyal etkinlikler ile daha güzel bir yaşam sürdürebilirsiniz. Yurt konusunda ise çeşitli ve kaliteli hizmetler sunuyor. Gerek merkezinde gerekse üniversite yakınlarındaki yurtlar, öğrenciler için mükemmel bir fırsat olmakla birlikte Kıbrıs yurtları, öğrencilere güzel bir yaşam sunuyor.
  

Kıbrıs kız yurtları

Kıbrıs’ta özel yurtlar açısından çok farklı seçenekler bulunuyor. Kıbrıs kız yurtları yeni başlayacağınız üniversite hayatı için her türlü imkan ve faaliyetleri sunar. Kıbrıs öğrenci yurtları beslenme, temizlik ve ulaşım gibi kişisel ihtiyaçlar kolay bir şekilde karşılanabileceğinden öğrenciler derslerine daha kolay odaklanabilirler. Kıbrıs yurt fiyatları yurtların bulunduğu alana ve oda seçeneklerine göre değişiklik gösterir.
  

Kıbrıs erkek yurtları

Öğrenciler için çok uygun olan Kıbrıs, sadece kızlar için değil erkekler için de oldukça uygun şartlara sahiptir. Oldukça konforlu yurtlara sahip olan erkek öğrenciler için çok önemli bir fırsattır. 1 kişilik, 2 kişilik ve 4 kişilik odalar mevcut olup wi-fi, masa tenisi, yemekhane, çamaşırhane ve duş gibi donanımlar mevcuttur. Kıbrıs erkek yurtları fiyatları yurtların yapısına göre değişir. Devlet yurtları daha ucuz iken özel yurtlar verdikleri hizmete göre gayet makul fiyatlara sahiptir. Bunu dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.
  

Kıbrıs özel yurtları

Kıbrıs özel öğrenci yurtları, devlette beklediğini bulamayan öğrencilerin tercih ettiği yurtlardır. Özel yurtlar daha farklı imkanlar sunuyor.  5 yıldızlı otel konforunda her öğrenciye hitap eden özel yurtlar bulunuyor. Evde konaklama maliyetlerinle karşılaştırıldığında bu yurtların biraz daha ekonomik olduğu söylenebilir. Kıbrıs yurt fiyatları yurtların bulunduğu konuma göre de farklılıklar gösteriyor. Ayrıca bu yurtlar kampüslere ve fakültelere daha rahat bir ulaşım kolaylığı sağlar. Kıbrıs'a giden öğrencilerin aklındaki sorulardan biri ise vize uygulaması yapılıp yapılmadığıdır. Bu sorunun cevabı ise vizenin gerekmediğidir. Herhangi bir vize işlemi uygulanmaz. Gitmeden önce mutlaka telefonunuzu yurtdışı kullanımına açınız. Merak edilen diğer bir nokta ise kampüs ve kıbrıs yurtları çevresinde kumarhaneler ve gazinoların olup olmadığıdır. Yurtlar ve kampüs çevresinde gazino ve kumarhaneler yoktur. Olan yerlere ise 25 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.