Kırklareli Öğrenci Yurtları

Kırklareli Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 7 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Kırklareli Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Kırklareli Hakkında

Kırklareli Yurtları

Trakya’da yeni yeni gelişen şehirlerden biri olan Kırklareli, soğuk iklimine karşın İstanbul’a yakın olması sebebiyle özellikle Marmara Bölgesi’nde yaşayan öğrencilerin tercih ettiği bir şehirdir. Kentteki tek yüksekokul, 2007 yılında kurulan Kırklareli Üniversitesi’dir. Şehir merkezinden biraz uzakta kurulan üniversitede okumak isteyen öğrenciler, okulun çevresindeki Kırklareli yurtları ya da kiraladıkları evlerde kalmaktadırlar. Merkezde kalmayı tercih eden öğrenciler, derslerinin olduğu gün otobüslerle ya da minibüslerle okudukları kampüslere gidip gelebilirler.
  

Kırklareli kız yurtları

Kırklareli kız yurtları şehir dışından gelen kız öğrencilerin güvenli ve huzurlu bir öğrenim hayatı geçirmeleri için her türlü konforu sağlamaya çalışmaktadır. 4 ya da 6 kişilik odalarda konaklama imkanı, çamaşırlarını yıkamak için çamaşır odaları, sessiz bir ortamda çalışabilmeleri için etütler, akşam yemeklerinin çıktığı yemekhane, kablosuz internet ve sosyal aktivite yapmalarına imkan veren hizmetleriyle Kırklareli öğrenci yurtları öğrenciler için avantajlı seçenekler sunar. Kırklareli yurt fiyatları kampüslerin yakınında olma derecelerine ve verdikleri hizmetin kalitesine göre değişebilmektedir.
  

Kırklareli erkek yurtları

Henüz çok yeni olan Kırklareli Üniversitesi bölgedeki gençler için yeni hedefler ve iş olanakları için fırsatlar sunmuştur.  Kız öğrenci yurtlarında olduğu gibi Kırklareli erkek yurtları da aynı hizmetler sağlanmaktadır. Öğrenciler, hem okulda hem de yurtlarda farklı bölgelerden gelen öğrenciler ile kaynaşmakta ve farklı kültürleri tanıma imkanı bulmaktadırlar. Öğrenci Yurdunun rahatı ve konforu arasında başka problemler ile uğraşmadan derslerine odaklanabilirler.
  

Kırklareli özel yurtları

Kırklareli özel öğrenci yurtları devlet yurtlarının sağladığı imkanları yetersiz bulan, maddi gücü yerinde ve daha iyi şartlar altında barınmak isteyen öğrenciler için çok iyi fırsatlar sunar. Daha çeşitli yemek menüleri, daha az öğrencili odalar, daha modern binalar ve aktivite çeşitliliği, maddi olarak bu yurtların fiyatlarını ödeyebilecek öğrencilere cazip gelmektedir. Kırklareli yurt fiyatları bölgeden bölgeye değişiklik gösterdiği gibi aynı zamanda oda seçeneklerine göre de değişmektedir. Kırklareli Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler, başlarda yabancılık çekseler de zamanla hem şehre, hem yurda hem de okula adapte olarak öğrenim hayatlarını en verimli şekilde geçirmeye başlarlar. Öğrenciler merkeze giderek alışverişlerini ekonomik olarak yapabilir, kafe ve barlarda derslerin stresini atabilirler. Kırklareli öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler, hafta sonları geldikleri şehir merkezinde okul havasından farklı bir hava alarak, derslerine daha iyi odaklanabilmektedirler.