Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Kütahya Kız Öğrenci Apartları

Kütahya kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

1 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Kütahya Yurtları

Kütahya çinileri ile meşhur, Türkiye'nin çini atölyesi olarak bilinen, ünlü kaplıcaları barındıran, pek çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir kentimizdir. Kuruluş tarihi tahmini olarak milattan önce 3000'e kadar uzanıyor. Şehirde, 1992 yılında kurulan Dumlupınar Üniversitesi dışında başka yüksekokul yoktur. Ülkenin çeşitli illerinden gelen öğrenciler Kütahya yurtlarında kalarak öğrenim hayatlarını rahat bir şekilde geçirebilirler.
  

Kütahya kız yurtları

Kütahya, hem devlet yurtları hem de özel yurtlar bakımından oldukça zengin olup öğrenciler için çeşitli olanaklar sunuyor. Kütahya kız yurtları bulunduğu konumları sayesinde öğrenciler eğitim gördükleri kampüse kolay bir ulaşım sağlayabilecek ve yorulmadan derslere girebilirler. Kütahya öğrenci yurtlarının hemen hemen hepsinde 24 saat güvenlik kamerası, ütü, çamaşırhane, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, kablosuz internet, ders çalışma odası, 1 kişilik, 2 kişilik ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır. Kütahya yurt fiyatları ise yurtların içerisinde seçtiğiniz odaya, yurdun lokasyonuna göre belirlenmektedir. Genel olarak fiyatlar düşük bütçeler ile iyi yurtlarda kalabileceğiniz seviyedir.
  

Kütahya erkek yurtları

Kütahya erkek öğrenciler için de pek fazla öğrenci yurdu seçeneği sunan bir şehirdir. Ulaşımın oldukça kolay olduğu şehirde öğrenciler istedikleri noktalara rahatça yürüyerek veya otobüsler ile gidebilirler. Kütahya erkek yurtları erkek öğrenciler özel olarak tasarlanmıştır. Erkek öğrenciler için çekici imkanlara sahip yurtlarda, oyun salonları, balkonlu odalar, tek kişilik, çift kişilik oda tipleri bulunmaktadır. Yine yurt özellikleri arasında televizyon, yemekhane, wif-fi, etüt odası, çamaşırhane, kantin ve masa tenisi gibi imkanlar mevcuttur. Yurtlar güvenlik sistemleriyle izlenir ve bu özel yurtlar konforlu odalar sunar.
  

Kütahya özel yurtları

Öğrencilik hayatlarını yemek yapmak, fatura ödemek, ısınma zahmet ve maliyetlerinle uğraşmak istemeyen öğrencilerin genellikle ilk başvuru yaptıkları Kütahya özel yurtları öğrenim hayatınızın güzel geçmesi için herşey düşünülmüş durumdadır. Öğrenciler 3öğün yemeklerini yiyebilir, konforlu odalarda kalabilirler. Temizlik hizmeti bulunan özel yurtlar, ders çalışma zamanını size kazandırmaktadır. Unutulmaması gereken kısım Kütahya yurt fiyatları incelendiğinde özel yurt fiyatlarının Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlardan daha pahalı olmasıdır. Bu rakam devlet yurtlarının 2 ya da 3 katına kadar çıkabilmektedir. Kütahya'nın merkezine yayılmış olan Kütahya yurtları, her yere kolay ulaşım imkanı ve doyasıya eğlenebilme fırsatı sunar. Kütahya gelişmekte olan sanayisi, zengin yer altı ve yer üstü kaynakları, üniversitesi, el sanatları ve tarihi ile bir turizm şehri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kütahya halkının öğrencilere yakın davranması bazı endişeler olabilir fakat bu halkın sıcakkanlı oluşundan kaynaklıdır, korkulacak boyutta olmamalıdır.

Bana En Uygun Kütahya Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kütahya kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Kütahya kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Kütahya Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Kütahya erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Kütahya erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Kütahya Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Kütahya yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat