Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Malatya Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonları

Malatya kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Malatya Yurtları

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Malatya, kayısı ile ünlenmiş güzide şehirlerimizden biridir. İldeki İnönü Üniversitesi 1975 yılında kurulmuş olup, ülkemizin köklü üniversiteleri arasında yer alır. 2 cumhurbaşkanının çıktığı Malatya’da eğitim görmek isteyen öğrenciler Malatya yurtları ile barınma ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Turgut Özal ve İsmet İnönü gibi büyük isimlerin yetiştiği şehir, eğitime büyük önem vermektedir.
  

Malatya kız yurtları

Malatya kız yurtları İnönü Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrenciler için büyük avantajlar sunar. Kalacak yer bakımından evlerin yüksek fiyatlarda oluşu, öğrencileri yurtlarda kalmaya teşvik eder. Akşam yemeklerinin yurt ücretine dahil olduğu Malatya öğrenci yurtlarında, öğrencilere verilen sıcak su, etüt ve kantin gibi hizmetler her yurtta olduğu standarttır. Malatya yurt fiyatları genelde birbirlerine yakın olmakla birlikte öğrencilerin bütçeleri ile orantılı olarak değişmektedir.
  

Malatya erkek yurtları

Şehir insanı erkek öğrencilere ev kiralama konusunda biraz sıkıntı yaşatır. Bu yüzden Malatya’ya gelen erkek öğrenciler, barınmak için Malatya erkek yurtları tercih ederler. 2, 4 ya da 6 kişilik odaların bulunduğu yurtlarda her yurtta sunulan hizmetler uygulanır. Giriş çıkışların kontrol edildiği, akşam yemeği, çamaşırhane ve ütü odası gibi hizmetlerin verildiği yurtlar, öğrencilerin iyi bir eğitim hayatı geçirmelerini sağlayacak şekilde yapılandırılmışlardır.
  

Malatya özel yurtları

Malatya özel öğrenci yurtları, merkezdeki devlet yurtlarında kalmak istemeyen öğrenciler için daha uygun ve daha konforlu seçenekler sunar. Devlet yurtlarında çeşidi az olan yemekler, özel yurtlarda daha zengin bir şekilde sunulur. Geniş ve rahat yaşam alanları, çalışma odaları ve sıcak su gibi hizmetlerin yurt ücretine dahil olduğu Malatya özel yurt fiyatları verilen hizmetin kalitesine göre değişebilir. 

Eğitim kalitesi oldukça yüksek olan şehirde Malatya öğrenci yurtlarında yaşayan öğrenciler için çok fazla eğlence mekanı yoktur. Doğunun en güzel illerinden biri olan Malatya’da öğrenci olmak, alışıldığı zaman oldukça güzeldir. Şehrin kalabalık yapısı, kampüslere giden otobüslerin dolu olmasına, bu da öğrencilerin sıkıntı çekmesine neden olur. İnönü Üniversitesi, eğitim kalitesi yüksek olduğu için Malatya’nın şehir olarak sahip olduğu tüm dezavantajların üstünü örter. Alınan eğitimle iyi yerlere gelen öğrenci sayısı oldukça fazladır.

Bana En Uygun Malatya Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Malatya kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Malatya kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Malatya Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Malatya erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Malatya erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2021 Malatya Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Malatya yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat