Manisa Öğrenci Yurtları

Manisa Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 10 öğrenci yurdu bulundu.

AKHİSAR EVİM ERKEK ÖĞRENCİ

AKHİSAR EVİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Akhisar Evim Erkek Öğrenci Yurdu - Manisa Erkek öğrenciler için gurbette okuyork..

Bunlarada Göz Atın


Manisa Hakkında

Manisa Yurtları

Ege Bölgesi’nin gözde illerinden olan Manisa son derece kaliteli bir üniversiteye sahiptir. Celal Bayar Üniversitesi’nin yer aldığı il son derece güzel doğal güzelliklere sahiptir. Senelerdir süre gelen Mesir Festivali ile dünyada ün salmış ilimiz zeytinyağlı yemekleri ile de oldukça bilinmektedir. İlde gerek devlet gerekse de özel yurtlar olmak üzere bir çok yurt bulunmaktadır. Öğrenciler için tasarlanan Manisa yurtları oldukça konforlu ve güvenlidir. Oda kapasiteleri genellikle iki, üç ve dört kişiliktir.
  

Manisa Kız Yurtları

Manisa kız öğrenci yurtları tamamı üniversite çevresinde yer almaktadır. Bazıları üniversiteye yürüme mesafesinde iken bazıları ise toplu taşıma ile 10 - 15 dk uzaklığındadır. Öğrenciler için büyük avantaj olan bu lokasyonlarda bir çok cafe ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Öğrenciler diledikleri gibi bu mekanlarda vakit geçirmektedirler.
  

Manisa Erkek Yurtları

Manisa erkek öğrenci yurtları genellikle üniversiteye toplu taşıma ile 10 ya da 15 dk uzaklığında yer almaktadır. Erkek öğrencilerin bir kısmı yurtta kalmayı tercih ederken bir kısmı da kiralık evlerde kalmayı tercih ederler. Manisa’da kiralık ev bulmak, öğrenciler adına çok da zor değildir. Öğrenciler okul çevresinde yer alan mahallelerde uygun fiyatlara kiralık evler bulabilirler. Fakat özel yurtlarda kalarak evde yemek, fatura gibi konulara ayıracağı zamanda rahatlıkla ders çalışabilirler.
  

Manisa Özel Yurtları

Manisa özel öğrenci yurtları genellikle üniversite çevresinde yer almaktadır. Bir çoğu yürüme mesafesinde olsa da bir kaçı için toplu taşımayı kullanmak şart olabiliyor. Öğrencilerin odaları bir, iki, üç ve dört kişilik olarak ayarlanmıştır. Oda kapasitesine göre manisa yurt fiyatları değişiklik gösteriyor. Yurtların hepsinde Wi-Fi hizmeti bulunuyor. Ayrıca öğrenciler rahat bir şekilde kendi odalarında duş alabiliyorlar. Bazı yurtlarda öğrenciler dilerlerse mutfaklarda kendi yemeklerini pişirip yiyebiliyorlar. 

Manisa’da Sosyal Aktiviteler 
Manisa üniversite öğrencilerine sosyal aktivite imkânı olarak bir çok seçenek sunuyor. Özellikle İzmir’e yakın olmasından dolayı öğrenciler tatillerde İzmir’de vakit geçiriyor. Gerek İzmir’de gerekse de Manisa’da öğrenciler için eğlence, sanat, spor gibi alanlarda bir çok mekân bulunmaktadır. Son derece kaliteli hizmet veren bu mekanlarda öğrenciler vakitlerinin büyük bir bölümünü geçirmektedirler.