Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Nevşehir Erkek Öğrenci Pansiyonları

Nevşehir kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Nevşehir Yurtları

Ülkemizin yüzölçümü olarak en küçük şehirlerinden biri olan Nevşehir, kırsal iklimi, sert havası ve tutucu insanlarıyla sahil kentlerinden gelen öğrencilerin alışmakta zorlandığı bir yerdir. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, merkezden 8 km uzaklıktadır. Merkez bölgesinde yer alan Nevşehir yurtları fakültelere ulaşım otobüslerle ve minibüslerle sağlanmaktadır.
  

Nevşehir kız yurtları

Nevşehir kız yurtları öğrencilerin kendilerini gurbette değil evde hissetmelerini sağlayacak şekilde konforlu ve huzurlu bir ortam sunmak için çalışırlar. 24 saat sıcak su, kablosuz internet, akşam yemeği, çamaşırları yıkamak için çamaşırhane, haftalık nevresim değişimi, günlük temizlik hizmetleri, ütü odası ve etütlerle birlikte öğrencilere pek çok hizmet sunar. Nevşehir öğrenci yurtları öğrencilerin kaliteli ve verimli bir eğitim hayatı yaşayabilmeleri için her türlü konforu sağlar. Nevşehir yurt fiyatları kampüslere yakınlıklarına ve yurtta verilen hizmetlere göre değişir.
  

Nevşehir erkek yurtları

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi gençlerin geleceğe sağlam adımlarla hazırlanması için çalışan bir kurumdur. Nevşehir erkek yurtları aynı kız yurtlarında olduğu gibi her türlü konforu sağlamak için öğrencilere çeşitli hizmetler sunar. Öğrenciler bu yurtlarda, kendileri gibi farklı şehirlerden gelen öğrencilerle tanışır ve kaynaşırlar.
  

Nevşehir özel yurtları

Nevşehir özel öğrenci yurtları kentteki devlet yurtlarında konaklamak isteyen ve maddi olarak özel yurtların ücretlerini ödeyebilecek durumda olan kişiler için oldukça iyi fırsatlar sunarlar. Geniş odalar, yemek çeşitliliği ve konforlu bir barınma ortamı sunan Nevşehir özel yurt fiyatları seçim yapılan oda tipi ve seçeneğine, yurt kapasitesine ve sunulan hizmetin çeşidine göre değişebilir.  

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler, ilk bir hafta yabancılık çekseler de ilerleyen zamanlarda yöre halkının sıcak havası sayesinde kendilerini evlerinde gibi hissederler.  Merkezdeki tek çarşı, halk arasında Mecburiyet Çarşısı olarak isimlendirilir. Büyük şehirlerden ve kalabalık yerlerden gelenlerin uyum sağlamakta zorlandığı Nevşehir’de eğlence mekanları ve kafe türü yerler sınırlıdır ve sayıca çok azdır. Gezmeyi seven öğrencilerin bu şehirde sıkıldığı ve dışarı çıkmayı çok fazla tercih etmediği, bunun yerine Nevşehir öğrenci yurtlarında kalmayı tercih ettikleri bilinmektedir. Yurtlarda kendilerine sunulan sosyal aktivitelerle birlikte, öğrenciler okurken kaliteli vakit geçirebilmenin keyfini yaşar.

Bana En Uygun Nevşehir Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Nevşehir kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Nevşehir kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Nevşehir Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Nevşehir erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Nevşehir erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Nevşehir Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Nevşehir yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat