Ordu Öğrenci Yurtları

Ordu Özel Öğrenci Yurtları ve Yurt Fiyatları aramanızda 1 öğrenci yurdu bulundu.

Gold Paket YurdunuzBurada Yer Alsın İster Misiniz? Ordu Yurtları

Tesis Özellikleri
  • 24 Saat Sıcak Su
  • Bilgisayarlı Etüt Salonları
  • Çamaşır ve Ütü Hizmetleri
Reklam ver

Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!destek@ozelyurtara.com

Bunlarada Göz Atın


Ordu Hakkında

Ordu Yurtları

Mavi ve yeşilin birlikteliğinin en güzel uyumlarının görülebileceği bir şehir olan Ordu, özellikle Karadeniz Bölgesi’nde yaşayan öğrencilerin tercihlerinde çokça yazdığı şehirlerden biridir. Karadeniz’deki diğer illere oranla daha gelişmiş olan Ordu’da öğrencilik hayatı da oldukça eğlenceli ve renklidir. Ordu Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler Ordu yurtları arasında tercih yaparak kalabilir, çok uygun fiyatlara öğrenim hayatlarını tamamlayabilirler.
  

Ordu kız yurtları

Ordu kız yurtları fakültelerin çevrelerinde olup, kız öğrenciler için oda temizliğinden, çamaşırhaneye kadar pek çok hizmet sunarlar. Özenle yapılmış akşam yemekleri, geç saatlere kadar açık kantin, çalışma odaları, spor alanları ve wi-fi ile Ordu öğrenci yurtları öğrencilere çeşitli olanaklar sağlar. Ordu Üniversitesi’ne giden kız öğrencilerin huzurlu bir şekilde okuyabilmeleri için tüm olanaklarını seferber eden Ordu yurt fiyatları, bölgeye ve sunulan hizmete göre değişebilir.
  

Ordu erkek yurtları

Ordu Üniversitesi ile gençlerin parlak bir gelecek kazanmaları için bölgedeki yurtlar da kendini geliştirmiştir. Kız öğrencilere sunulan imkanların aynısı erkek öğrenciler için de geçerlidir. Yüksek güvenlik önlemleri, ailelerinden uzakta yaşayan öğrenciler için rahat bir ortam sunmakta, çevre illerden gelen arkadaşları ile kaynaşmalarını sağlamaktadır.  Ordu erkek yurtları gelen sayısız öğrenci, bir yandan sosyalleşirken bir yandan da okuyarak hayata hazırlanırlar.
  

Ordu özel yurtları

Ordu özel öğrenci yurtları Ordu ilindeki devlet yurtlarında barınmak istemeyip daha özel koşullarda eğitim görmek isteyenler için oldukça idealdir. Devlet yurtlarının sunduğu olanaklardan daha iyi koşullar sağlayan özel yurtlar, öğrencilerin konforunu düşünerek yapılandırılmışlardır.  Ordu özel yurt fiyatları devlet yurtlarına nazaran daha pahalı olup, Ordu’da her bütçeye uygun bir yurt bulunabilir. 

Ordu, gezilip görülecek yerler bakımından da oldukça zengin bir şehirdir. Boztepe’ye teleferikle çıkmak isteyen öğrenciler, bu sayede tüm Ordu’yu tepeden görebilirler. Fidangör Caddesi’nde turlarken kendilerine uygun şeyler alabilir ve öğrencilik hayatlarını geçirebilirler. Ordu’lu olmayan öğrencilerin en çok ilgisini çeken şey de fındık ve mısır ekmeğidir. Karadeniz insanının sımsıcak havası, öğrencileri evlerinde gibi hissettirir ve gençlerin yabancılık çekmesini engeller. Yeşilin ve mavinin bolca bulunduğu Ordu’da, öğrenciler okul vakitlerinin dışında pek çok yeri gezebilir ve görebilirler.