Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Rize Kiralık Daireler

Rize kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Rize Yurtları

Rize Karadeniz Bölgesi’nde yer alan doğa güzellikleri ile ün salmış ve bir çok turiste kapılarını açan şehirlerimiz arasındadır. Karedeniz ikliminin doruklarının hissedildiği bu şehrimiz Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Şehir tamamen yeşil bir örtü ile kaplanmış olup dört mevsim ılıman bir şekilde geçmektedir. Bu iklim sayesinde öğrencilerin çok soğuk bir yaşam sürmelerinin önüne geçilmiştir. Rize yurtları üniversite çevresinde bulunmaktadır. Öğrenciler yurt ve üniversite arasındaki ulaşımı son derece rahat bir şekilde gerçekleştirmektedirler.
  

Rize Kız Yurtları

Rize kız öğrenci yurtları öğrencilerin güvenliği için gerekli önlemler alınmış olup, son derece güvenlidir. Rize’de üniversite okuyan kız öğrencilerin büyük bir çoğunluğu bu güvenlikten dolayı kız yurtlarını tercih etmektedir. Hem üniversiteye yakın olması hem de son derece rahat olmasından dolayı kız öğrenciler nadiren evleri tercih etmektedir. Öğrenciler için yurtlarda sıcak suyundan tutun internetine, oda temizliğinden, nevresim değiştirilmesine, mutfak malzemelerinden tutun çalışma masalarına kadar bir çok araç, gereç ve eşya odalarda bulunmaktadır. Öğrenciler odalarında rahat bir şekilde bütün ihtiyaçlarını giderebilirler.
  

Rize Erkek Yurtları

Rize erkek öğrenci yurtları kız öğrenci yurtları gibi Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi çevresinde ve şehrin merkez ilçelerinde yer almaktadır. Erkek öğrencilerin de çok büyük kısmı öğrenci yurtlarında kalmaktadırlar. Zira Rize’de erkek öğrencilere kiralık ev ne yazık ki verilmemektedir. Bu yüzden erkek öğrenciler yurtları tercih etmek zorundadırlar. Fakat detaylı araştırmalar sonucu erkek öğrenciler içinde kiralık evler bulunabilir.
  

Rize Özel Yurtları

Rize özel öğrenci yurtları öğrencilere bir çok alternatif seçenek sunmaktadır. Odaların kapasitelerinden tutun, üniversiteye yakınlık uzaklık bakımından, etrafında sosyal mekanların bulunup bulunmaması gibi alternatiflere göre özel yurt seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenciler diledikleri özel yurtlar görüşerek fiyat anlaşması yapabilirler. Genellikle Rize özel öğrenci yurt fiyatları 350-400 liradan başlamaktadır. 

Rize’de Sosyal Aktiviteler
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi öğrenciler için öğrenci kulüpleri ile ikili çalışarak bir çok etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinlikler ile öğrencileri boş zamanlarını değerlendirmeler, eğlenmeleri ve eğlenirken de öğrenmelerini amaçlamaktadır. Öğrenciler bu etkinlikler dışında üniversitenin çevresinde ve şehir merkezinde yer alan cafe, restoran, eğlence merkezi, alışveriş merkezi gibi mekanlarda da vakit geçirmektedir. Ayrıca şehirde farklı zamanlarda gerçekleştirilen seminer, konferans, söyleşilere de katılmaktadırlar.

Bana En Uygun Rize Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Rize kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Rize kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Rize Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Rize erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Rize erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Rize Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Rize yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat