Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Samsun Kiralık Daireler

Samsun kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Samsun Yurtları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Samsun, öğrencilerin hayalini kurduğu bir şehirdir. Son derece öğrenci dostu olan Samsun, üniversiteli gençlere bir çok olanak tanımaktadır. Özgürlüğün kapılarının sonuna kadar açıldığı Samsun’da öğrenciler oldukça fazla özel yurt seçeneğine sahipler. Gerek devlet gerekse de özel yurtlar sayesinde kız ve erkek öğrenciler rahat ve konforlu bir yaşam sürebilirler. Samsun yurtları genellikle Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne oldukça yakın konumdalar. Bir çoğu yürüme mesafesinde olan yurtların gerek üniversiteye gerekse de şehir merkezine ulaşımı son derece kolaydır.
 

Samsun Kız Yurtları

Samsun kız öğrenci yurtları neredeyse hepsi Atakum’da yer almaktadır. Atakum Samsun’un kalbi olarak bilinir ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin de bulunduğu ilçedir. Kız öğrenci yurtlarında öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği araç ve gereçler bulunmaktadır. Yurtların tamamında Wi-Fi hizmeti vardır ve öğrenciler ekstra ücret ödemeden bu hizmetten yararlanabilirler. Öğrenci odalarının genelinde duşa kabin banyo,oda temizliği, kalorifer, mutfak malzemeleri, çalışma masaları, gardıroplar, komedinler bulunmaktadır. Son derece konforlu olan yurtlar 7 gün 24 saat kamera ile izlenilmekte ve güvenlikler tarafından korunmaktadır.
 

Samsun Erkek Yurtları

Samsun’da öğrenciler yerli halkın gözünde oldukça değerlidir. Halk gerek erkek gerekse de kız öğrencilere kiralık ev olanağı sunmaktadır. Erkek öğrencilerin bir kısmı ev tutarak yaşamlarını sürdürürken bir kısmı da Atakum’da yer alan Samsun erkek öğrenci yurtları içerisinde barınmaktadır. Son derece rahat olan yurtlarda sıcak su imkânı, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, internet, çalışma masası, gardırop, komidin bulunmaktadır. Ayrıca yurtlarda öğrencilerin boş zamanlarında eğleneceği oyun odaları da yer almaktadır.
 

Samsun Özel Yurtları

Samsun’da devlet yurtlarının yanı sıra özel öğrenci yurtları da yer almaktadır. Devlet yurtlarına nazaran özel yurtlar olan Samsun yurt fiyatları daha yüksektir. Bu yurtlarda hem kız öğrenciler hem de erkek öğrenciler için barınma imkanları vardır. Yurtlarda odalar genellikle bir, iki, üç ve dört kişilik olarak tasarlanmıştır. Odalarda öğrencilerin duş alabilme imkânı mevcuttur. Oda temizliğine ve nevresim takımı değişikliğine büyük önem gösterilmektedir. Son derece konforlu ve rahat olan odalarda öğrenciler bütün ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

Samsun’da Sosyal Aktivite 
Samsun öğrencilere son derece çok fazla sayıda sosyal aktivite imkânı sunmaktadır. Öğrenciler spor, sanat, sinema, eğlence, bilim alanlarında kendilerine zaman ayıracakları bir çok mekâna ulaşabilirler. Özellikle Samsun’un kalbi olan Atakum’da onlarca cafe, restoran, eğlence merkezi, eğitim fuarları, seminerler, sinema salonları yer almaktadır. Öğrenciler büyük çoğunlukla boş zamanlarında bu mekanlarda takılmaktadırlar. Ayrıca Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin büyük ve güzel kampüsü de öğrencilerin boş zamanlarını geçirdiği yerlerdendir.

Bana En Uygun Samsun Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Samsun kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Samsun kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Samsun Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Samsun erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Samsun erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Samsun Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Samsun yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat