Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Sinop Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Sinop kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

Yurt bulunamadı
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]
Listelenecek bir yurt bulunamadı. Arama kriterlerinizi gözden geçirin.

Sinop Yurtları

Ünlü filozof Diyojen’in doğduğu şehir olan ili Sinop, Türkiye’nin en mutlu şehri seçildi. Karadeniz ikliminin hakim olduğu Sinop, uçsuz bucaksız yeşillikleri ve muhteşem doğasıyla bu bölgede okuyan öğrencilerin üniversite hayallerini kurduğu şehirlerden biridir. Devlet yurtları ve özel yurtların yeterli sayıda olduğu Sinop’ta yükseköğrenim görmek isteyen öğrencilerin yapacağı tercihler belli: Sinop Üniversitesi. Sinop yurtları hem kız hem de erkek öğrencilere sağladıkları olanaklar sayesinde, üniversite eğitimi gören öğrencileri rahat ettirmeyi amaçlar.
  

Sinop kız yurtları

Sinop kız yurtları şehrin ilçelerine ve merkezine yayılmış olup, kız öğrencilerin güvenli ve rahat bir şekilde okula gidip gelmeleri için her türlü olanağı sağlamaktadır. Halk otobüsleriyle kolayca yurtlardan fakültelere ulaşım sağlanabilir. Sinop öğrenci yurtları öğrenciler için akşam yemeği çıkardıkları gibi ütü, çamaşır yıkama, internet ve sıcak su, oda ve kat temizliği gibi hizmetleri de ücretsiz olarak vermektedir.  Kız öğrenciler için şehirde pek çok seçeneğin olduğu Sinop yurt fiyatları, konum ve özellik bakımından değişkenlik gösterir.
  

Sinop erkek yurtları

Sinop Üniversitesi’ni kazanarak gençlerin meslek edinmesini sağlayan şehirde, Sinop erkek yurtları hem Sinop’tan hem de çevre illerden pek çok öğrenci gelir. Yurtlar, temiz, konforlu ve pek çok aktiviteye imkan sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
  

Sinop özel yurtları

Sinop özel öğrenci yurtları Sinop’taki devlet yurtlarını tercih etmeyen fakat ev tutmak istemeyip özel yurtta kalmak isteyen öğrenciler için uygun fırsatlar sunar.  Devlet yurtları ile karşılaştırıldığında çok daha iyi olanaklar sağlayan özel yurtlarda Sinop yurt fiyatları devlet yurtlarından biraz daha yüksektir. Fakültelere oldukça yakın olan yurtlarda öğrenciler huzurlu bir ortamda eğitim görme fırsatı elde ederler. 

Herkesin birbirini tanıdığı Sinop’ta yaşam şartları da oldukça rahattır. Sinop Üniversite’sini kazanan ve yurtta kalan öğrenciler, gerek minibüslerle gerekse otobüslerle yurtlardan okullarına ya da şehrin ilginç yerlerine gidebilirler.  Öğrenciler için pek çok kafe ve eğlence mekanının bulunduğu şehirde öğrenciler semt dükkanlarından ekonomik alışverişler yapabilir, balıkçı teknelerini seyredebilir ve uzun doğa yürüyüşlerine çıkabilir. Kimsenin kimseye karışmadığı şehirde yöre insanının sıcacık havası, öğrencilere gurbet hissini yaşatmaz ve Sinop’ta kendilerini evlerinde gibi hissederler.

Bana En Uygun Sinop Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Sinop kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Sinop kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Sinop Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Sinop erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Sinop erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Sinop Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Sinop yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat