Yurt Fiyatı Öğren

Teşekkürler

En kısa sürede yurtlardan fiyat teklif dönüşleri almaya başlayacaksınız.

Kapat

Sivas Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonları

Sivas kız ve erkek öğrenci yurtları ve fiyatlarını kolayca öğrenin ve size en uygun özel yurdu bulun.

1 yurt bulundu
REKLAM ALANI
Yurdunuz burada gözüksün!
Bu alanda yurdunuzun gözükmesini istiyorsanız hemen bize ulaşın!
[email protected]

Sivas Yurtları

Sivas, 314 bin nüfusa sahip şehirde yerliden çok öğrenci görebileceğiniz küçük bir kenttir. Ulaşımı ise oldukça rahattır. Bu sayede yurtlardan kampüse kolaylıkla gidilip gelinebilir. Şehirde bir tane yüksekokul vardır, bu da 1974 yılında kurulan Cumhuriyet Üniversitesi’dir. Öğrenciler üniversite hayatını Sivas'ta hissedebilirler. Sivas yurtları, sayı olarak oldukça fazladır ve bu özel yurtlar öğrencilerinin rahatı ve konforu için çok fazla imkana sahiptir. Yurttan yurda değişebilen özellikleri bulunan yurtlar uygun fiyata çok fazla hizmet sunmaktadırlar.

Sivas kız yurtları

Öğrencilik boyunca konaklama ihtiyacınızın dışında pek çok özel hizmeti de karşılayacak olan Sivas kız yurtları öğrenciler için güzel imkanlar sunar. Fakat kayıt yaptırmadan önce tüm yurtları mutlaka incelemelisiniz. Sivas öğrenci yurtları özellikleri açısından genel olarak çoğunda Lcd Tv,Kablosuz internet, kahvaltı ve akşam yemeği, spor salonu ve çamaşır hizmeti gibi yapılar mevcuttur. Öğrencilerin ihtiyacını karşılayacak kadar yurt sayısı vardır. Kyk yurtlarına başvuru yaptığınız halde çıkmadı ise özel yurtlar mutlaka incelemeniz gerekecek. Sivas yurt fiyatları, yurtların özellikleri, bulunduğu yere ve odada konaklayacak kişi sayısına göre değişmektedir.
  

Sivas erkek yurtları

Sivas erkek yurtları, siz değerli öğrencilerine keyifli ve konforlu bir konaklama fırsatı sunuyor. Yurtlarda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam yemeği, ütü, çamaşırhane gibi özellikler seçtiğiniz yurda göre değişmekte olup tüm bu hizmetler aylık ödeyeceğiniz ücrete dahildir. Şehirde kyk yurtları yer aldığı gibi çok sayıda özel yurt seçeneğide yer alıyor. Bu yurtların fiyatları ise 300 TL ila 1000 TL arasında değişir. Kayıt yaptırmadan önce tüm yurtların özelliklerini ve ödeme seçeneklerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.
  

Sivas özel yurtları

Sivas özel yurtları genel olarak kyk yurtlarına göre daha rahat ve daha donanımlıdır. Tek kişilik odalarda kalabilir, fitness salonlarını kullanabilirsiniz. Öğrenci evinden avantaj olarak fatura, yemek gibi sorunlarla uğraşmak yerine derslerinize daha iyi odaklanabilirsiniz. Fakat Sivas özel yurtları devlet yurtlarınla kıyaslandığında özel yurt fiyatları biraz daha yüksektir. Mutlaka kayıt olmadan önce özellik ve fiyatları iyice araştırınız ve daha sonra kayıt yaptırınız. Son olarak eğer faaliyetleri seviyorsanız, Özel yurtlarda daha çok sosyal faaliyetlere önem gösteren yurtları tercih ediniz. Sivas ilinde öğrenci sayısı çok olmasına rağmen Sivas halkı henüz bu duruma alışabilmiş değildir. Bu konuda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fakat yapabileceğiniz birçok aktivite vardır. Bunlardan en önemlisi hafta sonları mangal ve piknik aktiviteleri için Paşabahçe çok güzel bir mekandır. Paşabahçe civarı Sivas'ın en güzel yerlerinden biridir. Çifte minarenin arkası çay bahçesidir. Oldukça güzel bir mekandır. Bazı Sivas yurtları bu bölgeye yakındır. Öğrenciler zamanın çoğunu buralarda geçirirler.

Bana En Uygun Sivas Kız Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Sivas kız öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Sivas kız yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

Bana En Uygun Sivas Erkek Öğrenci Yurdunu Nasıl Bulabilirim ?

Size En Uygun Sivas erkek öğrenci yurdunu bulabilmeniz için sitemizde adet Sivas erkek yurdu kaydı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan, aradığınız kriterlere uygun öğrenci yurtlarını görüntülemek için tıklayın.

2020 Sivas Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Sivas yurt fiyatları kalmak istediğiniz odada kalacak kişi sayısı, üniversite kampüsüne yakınlığına göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılında en düşük özel yurt fiyatları 9.000 TLile 55.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğitim, öğretim göreceğiniz üniversite kampüsüne en yakın öğrenci yurdu fiyatlarını toplu olarak öğrenmek için tıklayın.

Giriş yap

Fiyat Teklifi Al

Teşekkürler

Talebiniz yurda iletilmiştir, en kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir.

Kapat